Σχολή Αστυφυλάκων

Player19

Νεοφερμένος

Ο Player19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Λέτε να καλέσουν από βδομάδα;🤔
 

mathitisglykeiou

Νεοφερμένος

Ο mathitisglykeiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

kom06

Νεοφερμένος

Ο kom06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν υπαρχει καμία ομαδική με τους φετινούς επιτυχόντες για να συνεννοούμαστε καλύτερα;
Πως σε λένε αν επιτρέπεται στο ινστα? Έλεγα να κάνω μια ομαδική με τους επιτυχόντες γιατί έχω ακούσει οι άλλες σχολές κάνουν αλλά εδώ δεν βρίσκω τιποτα
 

Pete

Νεοφερμένος

Ο Pete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Πως σε λένε αν επιτρέπεται στο ινστα? Έλεγα να κάνω μια ομαδική με τους επιτυχόντες γιατί έχω ακούσει οι άλλες σχολές κάνουν αλλά εδώ δεν βρίσκω τιποτα
Υπάρχει ομαδική στο ινστα αλλά και σε αυτή τα παιδιά δεν ξέρουν τίποτα και δεν ασχολούνται γενικά με την σχολή.
 

Z2000

Νεοφερμένος

Η Z2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Υπάρχει ομαδική στο ινστα αλλά και σε αυτή τα παιδιά δεν ξέρουν τίποτα και δεν ασχολούνται γενικά με την σχολή.
Υπάρχει κανονική ομαδική στα μηνύματα ή εννοείς αυτή την ‘σελίδα’ που δεν ανεβάζουν και τίποτα;
 

Pete

Νεοφερμένος

Ο Pete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

alex04

Νεοφερμένος

Ο alex04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πείτε και εμένα, παρακαλώ, πώς λέγεται ομαδική στο ινστα;
 

Pete

Νεοφερμένος

Ο Pete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Πείτε και εμένα, παρακαλώ, πώς λέγεται ομαδική στο ινστα;
Πρέπει να σε βάλει κάποιος δεν μπορείς να την βρεις αλλιώς αν θες δώσε μου το ινστα σου να πω στον διαχειριστή να σε βάλει
 

kom06

Νεοφερμένος

Ο kom06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πρέπει να σε βάλει κάποιος δεν μπορείς να την βρεις αλλιώς αν θες δώσε μου το ινστα σου να πω στον διαχειριστή να σε βάλει
Φίλε μου kom_demes06 sto insta an den kanei kopo steile ston diaxeiristi na me valei
 

Pete

Νεοφερμένος

Ο Pete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

bobsne

Νεοφερμένος

Ο bobsne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μπορειτε να προσθεσετε και εμενα n3ktaria στην ομαδικη στο Insta
 

Pete

Νεοφερμένος

Ο Pete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Έχει γεμίσει η ομαδική παιδιά μέχρι 250 άτομα χωράει
 

Alex81

Νεοφερμένος

Η Alex81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Άμα μπορείς στριμώξετε κάπου 🤗🤗🤗
 

Player19

Νεοφερμένος

Ο Player19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα κάποιος είπε ότι τον κάλεσαν σήμερα το μεσημέρι και ότι βγήκε διαταγή για να μας καλέσουν πάρτε θέσεις 💪
 

5070

Νεοφερμένος

Ο 5070 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

Alex81

Νεοφερμένος

Η Alex81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Με πήραν τηλ .με ειδοποιησαν.....σήμερα....
 

Player19

Νεοφερμένος

Ο Player19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

Alex81

Νεοφερμένος

Η Alex81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ταυτότητα κ αφμ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top