Σχολή Αστυφυλάκων

iiTzArismaltor_

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.

Pete

Νεοφερμένος

Ο Pete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

iiTzArismaltor_

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Όταν σε καλούν για κατάταξη τι ακριβώς σου λένε να κάνεις;
Στον υπολογιστή έφτιαξαν κάποια πράγματα, πήρα αριθμό μητρώου κλπ... Να σου πω την αλήθεια δε θυμάμαι και πολλά, γιατί έχει περάσει καιρός. Εγώ πήγα 10 Οκτωβρίου και στις 12 έπρεπε να παρουσιαστώ στη σχολή.
 

Mariek

Νεοφερμένος

Η Mariek αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας! Ξέρουμε πόσα άτομα θα δεχτεί η κάθε σχολή και ποτε θα ξεκινήσουν οι πρωτοετείς; Γιατί έχει ακουστεί οτι θα ξεκινήσουμε Ιανουάριο λόγω των προκηρύξεων των ειδικών φρουρών.
 

Pete

Νεοφερμένος

Ο Pete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας μεταξύ Κομοτηνής και Ρέθυμνο.Απο άποψη απόστασης, μένω Αθήνα, οπότε ίσως αεροπορικώς με συμφέρει περισσότερο το Ρέθυμνο.Τώρα σχετικά με τα δυο τδα δεν ξερω περισσότερα αναφορικα με την εκπαίδευση και το αν διαφέρει.Γνωρίζει κανείς περισσότερα και ποια θα ειναι η καλυτερη επιλογή,απο όλες τις απόψεις??
Καλησπέρα! Έχω και εγώ το ίδιο δίλημμα!! Τελικά τι επέλεξες και πως πήγε;;
 

Fotis1997

Νεοφερμένος

Ο Fotis1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλημερα οσο για τα μορια οποιος ξερει ημουν οβα ειδικων δυναμεων αλλα υποχρεωτικη θητεια εκανα πεζικο παιρνω τα μορια απο ειδικες δυναμεις?
 

Pete

Νεοφερμένος

Ο Pete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα! Η στρατιωτική εκπαίδευση των πρωτοετών του πρώτου μήνα που γίνεται;;
 

Eleftheria2

Νεοφερμένος

Η Eleftheria2 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

ranger13

Νεοφερμένος

Ο ranger13 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλημερα οσο για τα μορια οποιος ξερει ημουν οβα ειδικων δυναμεων αλλα υποχρεωτικη θητεια εκανα πεζικο παιρνω τα μορια απο ειδικες δυναμεις?
Εννοείς για την προκήρυξη των ειδικών φρουρών;
 

Fotis1997

Νεοφερμένος

Ο Fotis1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

mathitisglykeiou

Νεοφερμένος

Ο mathitisglykeiou αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Έχουμε κάποιο νεότερο για το πότε θα μπούμε στη σχολη οι πρωτοετείς;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top