Σχολή Αστυφυλάκων

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

Kostas_21

Νεοφερμένος

Ο Kostas_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

Kostas_21

Νεοφερμένος

Ο Kostas_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Άμα αργήσει κάποιος να πάει στην σχολή τι γίνεται?
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Καλησπέρα μπορεί κάποιος να μου εξηγηση την διαδικασία εισαγωγης με 10% ,χρειάζεται να κανω αιτηση στο λυκειο η μπορώ σε τμημα
Και τα δυο κανεις. Πας στο λυκειο σου κανεις την αιτηση και μετα οταν εκδοθει η προκηρυξη των αστυνομικων σχολων κανεις τις ιδιες ενεργειες οπως την προηγουμενη χρονια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νομίζω ο χρόνος δεν επαρκεί ώστε να γίνει η διαδικασία επιλογής. Μακάρι να είμαι λάθος βέβαια
Ανετα προλαβαινουν. Εχουμε πει. Στην αστυνομια ειναι ολα της τελευταιας στιγμης.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Άμα αργήσει κάποιος να πάει στην σχολή τι γίνεται?
Αμα γινει κατι και βλεπεις οτι θα αργησεις, ενημερωνεις αμεσα. Αλλιως ειναι πειθαρχικο παραπτωμα και ειναι λογος αναφορας.
 

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
3 του μήνα θα μας πούνε που θα πάμε νομίζω δεν θα δηλώσουμε
 

bobsne

Νεοφερμένος

Ο bobsne αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Από τον πίνακα επιλαχόντων ξέρει κανείς να μας απαντηση ποσους έχουν σε ποια σειρά δηλαδή είναι κ με πόσα μόρια
 

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 81 μηνύματα.

vadilis12@

Νεοφερμένος

Ο vadilis12@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
3 του μήνα θα μας πούνε που θα πάμε νομίζω δεν θα δηλώσουμε
Σήμερα βγήκε η διαταγή ώστε να καλέσουν από τα Α.Τ όλους τους επιτυχόντες ώστε να δηλώσουν σχολή προτίμησης μέχρι τις 27/10.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σήμερα βγήκε η διαταγή ώστε να καλέσουν από τα Α.Τ όλους τους επιτυχόντες ώστε να δηλώσουν σχολή προτίμησης μέχρι τις 27/10.
Από γυναίκες θα δεχθούν Νάουσα Κομοτηνή και Διδυμότειχο με την Κομοτηνή να έχει τις περισσότερες θέσεις
 

stelakos

Νεοφερμένος

Ο stelakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν έχω χάσει την καρτέλα υποψηφίου των παννεληνιων τι γίνεται;
Δεν την χρειάζεσαι την καρτέλα πανελληνίων, μόνο να θυμάσαι τον κωδικό υποψηφίου. Άμα δεν το θυμάσαι πάρε τηλ στο σχολείο σου
 

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top