Σχολή Αστυφυλάκων

Pete

Νεοφερμένος

Ο Pete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

deputy69

Νεοφερμένος

Ο deputy69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

maria_a

Νεοφερμένος

Η maria_a αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα, ένας γνωστός που πέρασε κι αυτός, ανήκει στο ΑΤ Δυτικής Αττικής, με πληροφόρησε ότι τον κάλεσαν πριν μέρες, πήγε κάποια χαρτιά και δήλωσε και πόλη. Έτσι είπε... Οπότε, εάν ισχύει, είμαστε κοντά.
 

maria_a

Νεοφερμένος

Η maria_a αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Επίσης, ζήτησαν αιματολογικές εκ νέου.
 

Alex81

Νεοφερμένος

Η Alex81 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Όλο τον κύκλο των εξετάσεων που έγινε στην αρχή ή μόνο αιματολογικες?
 

maria_a

Νεοφερμένος

Η maria_a αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μόνον αιματολογικές. Κι εμένα μου φάνηκε περίεργο...
 

alex04

Νεοφερμένος

Ο alex04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ζήτησαν ομάδα αίματος. Μήπως αυτό εννοεί.
 

maria_a

Νεοφερμένος

Η maria_a αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θα προσπαθήσω να μιλήσω μαζί του και θα επανέλθω
 

alex04

Νεοφερμένος

Ο alex04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Είναι κάποιος εδώ από την Θεσσαλονίκη;
 

maria_a

Νεοφερμένος

Η maria_a αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δυτική Αττική
 

098

Νεοφερμένος

Ο 098 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

maria_a

Νεοφερμένος

Η maria_a αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα, μου είπε για εξετάσεις αίματος απλές όπου θα φαίνεται και η ομάδα. Λίστα θα σταλεί στο mail.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top