Σχολές υγείας με λίγη χημεία

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,813 μηνύματα.
Για ΕΚΠΑ θελω κυριως, ιατρικη εννοειτια θα δηλωσω παντου αμα πιασω αλλα ναι
φερερο ροσέρ θα πάω. θα τα ακριβοπληρώσω :hmm:
Κοίταξε να έχεις άριστο απολυτήριο.
Τώρα με την τράπεζα ο θεός βοηθός.
Ουσιαστικά θα πρέπει να μην εστιάσεις στις πανελλαδικές και να εστιάσεις 100% στις ενδοσχολικες.
Μην αγχώνεσαι, βγαίνει. Διάβασμα θέλει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σας ευχαριστω για τημ απαντηση.
Βλεπετε το θεμα δεν ειναι να μπω.. το θεμα ειναι να βγω κιολας
Ναι γι'αυτό επιμένω σε όσα παιδιά πάνε με αυτή την κατηγορία μη το δείτε χαβαλε χαλαρα οκ θα μπούμε.
Κάντε ίδια προετοιμασία όπως θα κάνατε στις πανελλαδικές όσοι θέλετε υψηλόβαθμη. Κανονικά φροντιστήριο, κανονικά διάβασμα. Κανονικά χημεία, κανονικά βιολογία, κανονικά φυσική. Κανονικά όλα.
Αυτό το λάθος κάνουν και οι επαλιωτες και οι εσπερινοι και μετά φεύγουν κλαίγοντας.
Διαφορετικά ή θα πάθετε το σοκ του αιώνα στη σχολή ή (μειοψηφία) θα στρωθειτε στην σχολή.
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 3,868 μηνύματα.
Κοίταξε να έχεις άριστο απολυτήριο.
Τώρα με την τράπεζα ο θεός βοηθός.
Ουσιαστικά θα πρέπει να μην εστιάσεις στις πανελλαδικές και να εστιάσεις 100% στις ενδοσχολικες.
Μην αγχώνεσαι, βγαίνει. Διάβασμα θέλει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι γι'αυτό επιμένω σε όσα παιδιά πάνε με αυτή την κατηγορία μη το δείτε χαβαλε χαλαρα οκ θα μπούμε.
Κάντε ίδια προετοιμασία όπως θα κάνατε στις πανελλαδικές όσοι θέλετε υψηλόβαθμη. Κανονικά φροντιστήριο, κανονικά διάβασμα. Κανονικά χημεία, κανονικά βιολογία, κανονικά φυσική. Κανονικά όλα.
Αυτό το λάθος κάνουν και οι επαλιωτες και οι εσπερινοι και μετά φεύγουν κλαίγοντας.
Διαφορετικά ή θα πάθετε το σοκ του αιώνα στη σχολή ή (μειοψηφία) θα στρωθειτε στην σχολή.
Βεβαιως, εγω εχω το πλεονεκτημα οτι γουσταρω τρελα το σχολειο, τοχω μερακι το να διαβαζω (απλα οχι την εκθεση). Ε, κανονικα φροντιστηριο δυστυχωε δε μπορω μιας ξαι χανω θερινα λογω του χειρουργειου
Αυτο εχω ομως φοβο., και για αυτοβθα δωσω και κανονικα, να χρησιμοποιησω το αγχος ως κινητρο να διαβασω περισσοτερο
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,813 μηνύματα.
φροντιστηριο δυστυχωε δε μπορω μιας ξαι χανω θερινα λογω του χειρουργειου
Δεν πειράζει καλά να είσαι, ξεκινάς από Σεπτέμβρη και οποιο κεφάλαιο έχασες θα το καλύψεις μόνος σου με την ηρεμία σου.
., και για αυτοβθα δωσω και κανονικα
Και εγώ έδωσα πανελλαδικες για την εμπειρία, αν και δεν εστίαζα σε αυτές τους τελευταίους 4 μήνες (προετοιμαζομουν για τις ενδοσχολικες). Δεν έκανα όμως μηχανογραφικό για να μην φάω θέση άλλου.
Θα σου πρότεινα να μην κάνεις και εσύ μηχανογραφικό μέσω πανελλαδικών, αφού ήδη έχεις εξασφαλισμένη θέση, ας μην την στερήσεις σε κάποιον άλλον που πιθανον να την θέλει.
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 3,868 μηνύματα.
Δεν πειράζει καλά να είσαι, ξεκινάς από Σεπτέμβρη και οποιο κεφάλαιο έχασες θα το καλύψεις μόνος σου με την ηρεμία σου.

Και εγώ έδωσα πανελλαδικες για την εμπειρία, αν και δεν εστίαζα σε αυτές τους τελευταίους 4 μήνες (προετοιμαζομουν για τις ενδοσχολικες). Δεν έκανα όμως μηχανογραφικό για να μην φάω θέση άλλου.
Θα σου πρότεινα να μην κάνεις και εσύ μηχανογραφικό μέσω πανελλαδικών, αφού ήδη έχεις εξασφαλισμένη θέση, ας μην την στερήσεις σε κάποιον άλλον που πιθανον να την θέλει.
Στην ελαχιστη πιθανοτητα που θα εχω περισσοτερα μορια απο ΓΜΟ? :hmm:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7,260 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,813 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,727 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top