Σχολές στην Πανεπιστημιούπολη

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Αν έχεις άπειρο μπάτζετ τι να σε πω. Παίρνε πτυχία σε κανένα δεν έκαναν κακό οι πολλές γνώσεις. Θα κάτσεις να φας όμως 6 χρόνια επιπλέον αντί για 4?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Όντως, είναι πολλά τα χρόνια... Κάτσε να δώσω πανελλήνιες, να δώ τι θα βγάλω και βλέπω μετά... Άλλωστέ, είχα αυτό το εξάμηνο τελείως φρί, και μου την βάρεσε να δώσω πανελλήνιες να δώ τι θα κάνω κ άν είναι να πάω κάπου... Την απόφαση την πήρα αρχές Φεβρουαρίου! :P
Ένα στοίχημα με τον εαυτό μου και η αλήθεια είναι ότι η εμπειρία αυτή, (γυρνάω στα φροντηστηριακά θρανία) άν και κουραστική, έχει αποδειχθεί εξαιρετικά ενδιαφέρουσα! :P

Πάντως χαίρομαι που ξεκίνησα από αρχές Φεβρουαρίου και σ' ένα μήνα τελειώνω.. Με τίποτα δεν θα ήθελα να το έχω όλο αυτό από Σεπτέμβρη..

Αυτό το διαρκές άγχος/τύψεις που έχεις για ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ κάνεις που δεν έχει σχέση με διάβασμα είναι εξουθενωτικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
Δεν θα δώσεις κατατακτήριες???? Αφού έχεις ήδη πτυχίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Κοίτα δεν έχω ιδέα τι παίζει με τις κατατακτήριες και εάν και πώς μπορούσα να τις δώσω από τότε που το πήρα απόφαση και τί μαθήματα θα δώσω, για ποιές σχολές κλπ.

Αυτό που ήξερα είναι ότι πανελλήνιες είχα ξαναδώσει, την ύλη την ήξερα, και οι σχολές για το 5ο πεδίο που λεχει εύκολα μαθήματα βαρύτητας δεν είναι και τόσο δυσπρόσιτες... Ακόμη δεν έχω ιδέα τι παίζει με κατατακτήριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
χαχα ωραιο θεμα...παντως η γνωμη μου ειναι οτι ολα εχουν την γοητεια τους...Και τα μοντερνα κτηρια, και τα πλ παλια....αυτα που δν μπορω ειναι τα κτηρια των 80's...πλ βαρετα..:/ (Μιλαω για αει/ατει παντα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top