Συγκροτήματα

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Παιδια κοιταξτε...Εχω μια μπαντα(αρκετα σοβαρη) αν λεω αν θελετε μπορειτε να μου δωσετε στιχους απο κανα κομματι σας και να βαλουμε μουσικη και να το κανουμε κομματι...Και φυσικα αν ειναι ωραιο να το βαλουμε και στο album που ετοιμαζουμε...
Θα σου στειλω αν θες κανα στιχο. Αλλά που; Και βασικά αμα είναι το πιο εύκολο οι στίχοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filipaster

Νεοφερμένος

Ο filipaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εχουμε μια μπαντα που λεγετε SIRIUS.....κομματια εχουμε γραψει πολλα αλλα δεν εχουμε ανεβασει καπου.....παντος συγκρατηστε αυτο το ονομα.....αφου θελετε να ακουσετε κομματια μας να αγορασετε το cd μας:D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dora_888

Νεοφερμένος

Η Δωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ακουσα τα κομματια σας...Η παραγωγη ειναι πολυ καλη για να ειναι απλα για την πλακα σας...Και φυσικα δεν θεωρω album οτι κυκλοφορει απο μια δισκ. εταιρεια...(οποιος πιστευει κατι τετοιο ειναι αποτυχημενος κατα τη γνωμη μου). Με την μπαντα που παιζω εχουμε βγαλει ενα cd(οχι για τα χρηματα αλλα για την πλακα μας) και λογω του οτι αρεσαμε σε μια δισκογραφικη(δεν μπορω να πω ονομα) μας προτεινε συνεργασια...Σαν album για να τελειωνω εννοω την δουλεια που εχεις κανει και την εχεις βγαλει σε CD/Demo. ()()()()()()

εγω γιατι τα μαθαινω παντα τελευταια????εεεε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Θα σου στειλω αν θες κανα στιχο. Αλλά που; Και βασικά αμα είναι το πιο εύκολο οι στίχοι
Στειλε μου σε mail τους στιχους σου!!! Το καλυτερο που εχεις και αν μας αρεσει θα σου πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ε πήγαινε στο www.next-to-nothing.com και κατέβασε ο,τι θες (κατά προτίμηση απο το Being and Nothingness) τζάμπα είναι όλα, under creative commons license.
Ναι έχουμε δικιά μας μπάντα (προφανώς :P), το τι μουσική παίζουμε δεν μπορεί να απαντηθεί ακριβώς νομίζω, πρέπει να ακούσεις.

Ωραία πράματα, μπράβο. Είναι κάποια μέρη των τραγουδιών από υπολογιστή;

Το θέμα δε θα έπρεπε να ανήκει στη κατηγορία με τις δημιουργίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε, ο,τι δεν είναι κιθάρα, μπάσο, ντραμς ή φωνή, είναι απο υπολογιστή. Που να βρούμε φλάουτο, βιολί, βιολοντσέλο, σαξόφωνο κτλ; :P
Στα τραγούδια που ετοιμάζουμε τώρα το βιολί και το σαξόφωνο θα είναι κατά πάσα πιθανότητα πραγματικά, αν καταφέρουμε να ηχογραφήσουμε αξιοπρεπώς. Θα δείξει σε κανά 2 βδομάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Στειλε μου σε mail τους στιχους σου!!! Το καλυτερο που εχεις και αν μας αρεσει θα σου πω!
Εεεεε... Επειδη ειμαι λιγο κουτουκι, που θα βρω το email σου;:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xαρά

Νεοφερμένος

Η xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
οχι,συγκροτημα δεν εχω αλλα αν ενδιαφερεται κανεις για μια παραφωνη που τραγουδαει στο μπανιο και παιζει συμπαθητικο πιανο εδω ειμαι:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
:lol::lol::lol:γιατι υποτιμας τοσο τον ευατο σου καλε?:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xαρά

Νεοφερμένος

Η xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
:lol::lol::lol:γιατι υποτιμας τοσο τον ευατο σου καλε?:lol:


αν με ακουσεις να παιζω θα τον υποτιμησεις κι εσυ:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Θέλω πολυ ένα συγκρότημα,έχω βρεί μια καλη φωνή,αλλά δεν ξέρω αν μπορούμε να κάνουμε κάτι μονο με μία κιθαρα και μια φωνή...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πολλά μπορείτε να κάνετε, ακουστικές εκτελέσεις διάφορων τραγουδιών ας πούμε.
Με τον Uncle Ernie που 'χουμε κάνει κάποια πράγματα μόνοι μας για πλάκα, μόνο κιθάρα και φωνή είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Εγώ θα έδινα σαν παράδειγμα τον Dylan, αλλά κι αυτός ο Uncle Ernie καλός είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebus

Νεοφερμένος

Ο Phoebus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ναι , απο μπαντούλες και κομμάτια μπόλικη δουλειά :

www.myspace.com/soulrebelfiv <-- το myspace μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top