Στεγαστικό φοιτητικό επίδομα

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Μια ερώτηση: είχα 10 μαθήματα πέρυσι εκ των οποίων πέρασα τα 5, που θεωρείται το μισό. Παρόλα αυτά όταν παω στην αίτηση στο τέλος εκεί που πρασινίζουν τα κριτήρια, δεν βγάζει το κριτήριο αυτό. Το βάζει η γραμμάτια μετά; Έχω αγχωθεί εντελώς 😣
Το κριτήριο του περασματος 50% των περσινων μαθηματων θα το αποφασισει η γραμματεια..
Εσυ κανεις την αιτηση και σε κανενα 20ημερο θα την ελεγξουν και θα πρασινίσει ολη
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,658 μηνύματα.
Μια ερώτηση: είχα 10 μαθήματα πέρυσι εκ των οποίων πέρασα τα 5, που θεωρείται το μισό. Παρόλα αυτά όταν παω στην αίτηση στο τέλος εκεί που πρασινίζουν τα κριτήρια, δεν βγάζει το κριτήριο αυτό. Το βάζει η γραμμάτια μετά; Έχω αγχωθεί εντελώς 😣
Το βγάζει η γραμματεία μετά.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,310 μηνύματα.
Μια ερώτηση: είχα 10 μαθήματα πέρυσι εκ των οποίων πέρασα τα 5, που θεωρείται το μισό. Παρόλα αυτά όταν παω στην αίτηση στο τέλος εκεί που πρασινίζουν τα κριτήρια, δεν βγάζει το κριτήριο αυτό. Το βάζει η γραμμάτια μετά; Έχω αγχωθεί εντελώς 😣
Το νομοσχέδιο λέει ότι πρέπει να έχεις περάσει τουλάχιστον τα μισά ή παραπάνω από τα μισά;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top