Σεξ σε μεγάλη ηλικία

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
...οι φίλες του όμως γιατί θέλουν να πάνε μαζί του; :hmm:

Ξυπναει η γυναικα μεσα τους παντα θελουν να κανουν το γκει straight και τον παρθενο μη παρθενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,066 μηνύματα.
...οι φίλες του όμως γιατί θέλουν να πάνε μαζί του; :hmm:
Από όσο λένε αυτές, τις έλκει το γεγονός ότι είναι παρθένος και τις μαγνητίζει ο "πρωτόγονος" τρόπος σκέψης του. (Και από όσο βλέπω εγώ, είναι πολύ ωραίο παιδί και εμφανισιακά και σαν τύπος).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,386 μηνύματα.
μάλλον θέλουν..πρωτόγονο σεξ, Dia χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,500 μηνύματα.
Δες την ταινία 40 years old virgin, θα δεις ότι υπάρχουν και χειρότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δες την ταινία 40 years old virgin, θα δεις ότι υπάρχουν και χειρότερα...
Από την οποία κράτα το εξής:

“Αν αυτό που πιστεύεις ότι είναι το σωστό δεν δουλεύει, μάλλον θα πρέπει να κάνεις κάτι που πιστεύεις ότι είναι λάθος!”


Σκέψου το ΠΟΛΥ προσεκτικά αυτό. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickolasath

Νεοφερμένος

Ο nickolasath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αν το μόνο που θέλεις είναι να σταματήσεις να είσαι παρθένος μπορείς σίγουρα να πας σε έναν οίκο ανοχής. Μην γλυκαθείς όμως και μετά ψάχνεις για πόρνη κι όχι για κοπέλα γιατί θα είναι πολύ εύκολο να βρεις μία σήμερα.
Αν θέλεις η πρώτη σου φορά να είναι με κάποια που ποθείς ταμάλα φρόντισε να το βγάλεις από το μυαλό σου γιατί αν θες να γνωρίσεις κάποια με αυτό κολλημένο στο κεφάλι σου θα καταλήξεις να της πεις ''Γεια σου. Με λένε Αλέξανδρο. Θες να είσαι η πρώτη μου;''
Το να προσεγγίσεις μια κοπέλα είναι πολύ δύσκολο καμιά φορά. Ειδικά αν είναι σε περίεργη φάση του κύκλου της.
Μπορείς απλά να απλώσεις το χέρι σου (πονηρέ) και να της πεις
-Γεια σου. Με λένε Αγαμέμνονα.
-Γεια. Εμένα Κατερίνα.
-Τι λέει; Εδώ σπουδάζεις εσύ;
-Ναι. Εσυ;
-Ναι. Είμαι στην τάδε σχολή. Εσύ.
-Εγώ είμαι στη Φιλοσοφικη.
-Ααααα φιλοσοφικη. Εχω εναν ξάδερφο που έχει εναν γνωστό που ο η μάνα του δουλεύει εκεί καθαρίστρια. Ρούλα την λένε την ξέρεις;
-Αχαχαχαχαχ όχι. (την γλύκανες τώρα)
-Αχαχαχ. Έχεις ξανάρθει σ'αυτό το μαγαζί;
-Όχι πρώτη φορά. Εσύ;/ Ναι. Εσύ;
-Εγώ πρώτη φορά. Έρχεσαι συχνά;
-Ναι/Οχι έτυχε.
-Μαλιστα. Με τη σχολή πως τα πας? Σ'αρεσει?
-Ας μη το συζητησουμε αυτο αχαχαχ . Ειναι μεγάλη ιστορία.
(σημειο καμπης)
- Έχω χρόνο :) (την έλιωσες)
-Μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα
-Άντε? Πω πω. Ελα! Απίστευτο. Ναι κι εγώ το χω παθει. Κοίτα να δεις!
-Ναι και κατέληξα εδώ.
-Ευτυχως :)
-(η καρδιααα μου χτυπααα) χεχε :) εσύ; έχεις καμια μεγαααλη ιστορια να μου πεις;
-Τωρα δεν μου έρχεται κάποια αλλά την επομενη φορα που θα βρεθουμε μπορει κατι να μου ρθει.
- Το ελπιζω ;)
-Παίζεις κανένα μουσικό όργανο;
- Όχι. Δεν το χω με την τεχνη.
-Χαχα δεν πειράζει.
-Εσύ;
-Παίζω ντραμς.
Ως εδώ καλά... αλλά στο τέλος ώσες γνωρίζω καταλήγουν να μου λένε τα προσωπικά τους και να με βλεπου σαν φίλο μόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ως εδώ καλά... αλλά στο τέλος ώσες γνωρίζω καταλήγουν να μου λένε τα προσωπικά τους και να με βλεπου σαν φίλο μόνο...
Προφανώς. Άμα ακολουθήσεις τις συμβουλές μιας κοπέλας, στο friendzone θα καταλήξεις. :P You are missing a vital step.

Συμβουλή #0: μην ακολουθείς συμβουλές από κοπέλες για το πώς θα ρίξεις κοπέλα. NEVER. Ακόμα και του nPb ακολούθα, κι ας είναι τύπου "πλησίασέ την και πες της «πού τελειώνουν τα πόδια σου;» :hehe:" Θα φας Χ κι εκεί, αλλά ξεμπερδεύεις αμέσως. Μακράν καλύτερο από το να επεδύσεις 1-2-3 εβδομάδες καταλήγοντας στο friendzone. Ο χρόνος είναι ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ, άλλωστε. :)

Κι αυτό γιατί ... όχι πως είναι λάθος οι συμβουλές τους, αλλά είναι για αυτό που θέλουν όταν έρθει η ηλικία του γάμου: τον "ιππότη", το "καλό παιδί". Not gonna take you anywhere now. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Ως εδώ καλά... αλλά στο τέλος ώσες γνωρίζω καταλήγουν να μου λένε τα προσωπικά τους και να με βλεπου σαν φίλο μόνο...
Στο σημείο εκείνο προφασίζεσαι ότι έχεις να συναντήσεις ένα φίλο σε άλλο μπαρ και πρέπει να φύγεις. Της λες συγγνώμη, δεν μπορώ να μείνω, έχω κανονίσει να πάω για ποτό με ένα φίλο που έχει γενέθλια, θέλεις να βρεθούμε ένα βραδάκι για ποτό κάπου πιο ήρεμα να τα πούμε. Αν σου πει ναι, ανταλλάσετε τηλέφωνα και σε 1-2 μέρες την παίρνεις και βγαίνετε ραντεβού :)

Αν σου πει όχι, τουλάχιστον γλιτώνεις την πάρλα.

Πάντως 20 χρονών δεν είναι να πανικοβάλεσαι που δεν έχεις κάνει σεξ. Μικρός είσαι ακόμα. Τσέκαρε εμφάνιση - μαλλιά, ρούχα, παπούτσια, γυαλιά αν φοράς - ώστε να κάνεις καλή εντύπωση και παίξτο λίγο απόμακρος (λίγο όμως!) για να μην νομίζουν ότι δεν έχεις τίποτα καλύτερο να κάνεις. Αυτά και καλή επιτυχία!

Οι πουτάνες δεν λένε, ούτε θα μάθεις τίποτα χρήσιμο, ούτε θα εντυπωσιάσεις καμία με την κίνηση αυτή, άσε που μπορεί να κολλήσεις και κανένα χαζονόσημα (φτου φτου μακριά από μας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,500 μηνύματα.
Ως εδώ καλά... αλλά στο τέλος ώσες γνωρίζω καταλήγουν να μου λένε τα προσωπικά τους και να με βλεπου σαν φίλο μόνο...

Πες της "στις τουαλέτες σε 5' .... "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,066 μηνύματα.
Συγνώμη, αλλά ο τίτλος του θέματος "Σεξ σε μεγάλη ηλικία" αλλού παραπέμπει . . .

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Προφανώς. Άμα ακολουθήσεις τις συμβουλές μιας κοπέλας, στο friendzone θα καταλήξεις. :P You are missing a vital step.

Συμβουλή #0: μην ακολουθείς συμβουλές από κοπέλες για το πώς θα ρίξεις κοπέλα. NEVER. Ακόμα και του nPb ακολούθα, κι ας είναι τύπου "πλησίασέ την και πες της «πού τελειώνουν τα πόδια σου;» :hehe:" Θα φας Χ κι εκεί, αλλά ξεμπερδεύεις αμέσως. Μακράν καλύτερο από το να επεδύσεις 1-2-3 εβδομάδες καταλήγοντας στο friendzone. Ο χρόνος είναι ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ, άλλωστε. :)

Κι αυτό γιατί ... όχι πως είναι λάθος οι συμβουλές τους, αλλά είναι για αυτό που θέλουν όταν έρθει η ηλικία του γάμου: τον "ιππότη", το "καλό παιδί". Not gonna take you anywhere now. :)

Οmg,μια κοπέλα ξέρει να σε συμβουλεύσει ΠΟΛΥ καλύτερα για το πως θα προσεγγίσεις μια κοπέλα,ειδικά άμα τη γνωρίζει.
Εάν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ενδιαφέρεσαι για μια κοπέλα και βλέπεις πως αξίζει,θα σπαταλήσεις γι αυτή όχι 1-2-3 βδομάδες,αλλά μπορεί και χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Οmg,μια κοπέλα ξέρει να σε συμβουλεύσει ΠΟΛΥ καλύτερα για το πως θα προσεγγίσεις μια κοπέλα,ειδικά άμα τη γνωρίζει.
Εάν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ενδιαφέρεσαι για μια κοπέλα και βλέπεις πως αξίζει,θα σπαταλήσεις γι αυτή όχι 1-2-3 βδομάδες,αλλά μπορεί και χρόνια.


χαχαχαχαχαχ...Ok
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχ...Ok

Επειδή είστε εσείς πληγωμένοι από το γυναικείο φύλο δε σημαίνει ότι είμαστε όλοι μας.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top