Σεμινάρια Αγγλικής Γλώσσας

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Να σου πω πως τα λεγομενα σου θυμιζουν Αλεξιου απο την HAU?:p
Απο την στιγμη που δεν λογοκρινεις κανεναν ασε τον αλλο να εκφρασει ελευθερα την αποψη του,ΟΚ;Δεν νομιζω να σε θιγει κατι απο οσα λεω.
Μην το παιζουμε και αυθεντιες.Και μεις εχουμε κανει τοσα βιβλια στα αγγλικα απο τοσους εκδοτικους οικους.Το οτι ειμαι γραμμενος στo City and Guilds Teacher's Club δεν λεει τιποτα.Απλα ειδα με τα ιδια μου τα ματια το τι ισχυει σχετικα με τις εξετασεις και τα εξωφρενικα εξεταστρα καποιων φορεων.Αν δεν δω κατι εντυπο που να αποδυκνυει πως και στους υπολοιπους φορεις δεν παιζονται παιχνιδια δυστυχως δεν το πιστευω.Και αυτο φαινεται αλλωστε απο το οτι τα εξεταστρα εχουν διαφορετικες τιμες οχι απο χωρα σε χωρα αλλα και απο εξ.κεντρο σε εξ.κεντρο.Και μιαλω παντα για Cambridge.Λοιπον τον τελευταιο εναμιση χρονο εχω ξεψαχνισει το διαδικτυο να βρω οτι παραπανω μπορω.Αν καταλαβα καλα μαλλον εισαι καθηγητής.Καλο ειναι να ακούς και τους ΅πελατες΅ σου ομως ασχετα αν ειναι ενα 15χρονο παιδι.
Ολα ατά φιλικα αλλα ο τονος σου ειναι ακρως προκλητικός.
Εχω ολη την καλη διαθεση να σου αποδειξω τα πάντα μεσα απο πολυ εγκυρες πηγες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
να υπενθυμισω οτι αυτες τις μερες θα γινουν εργαστηρια για τις εξετασεις του Michigan State University. Ποιοι λετε να πατε? εγω κρατησα θεση για το σαββατο 12 σεπτεμβριου στη θεσσαλονικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
δεν το πιστεύω! θα πάω και εγώ με την καθηγήτριά μου. cool! να συναντηθούμε!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
που θα εισαι? φυσικα να συναντηθουμε!!! θα ειναι και η karamela μαζι μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
δυστυχώς δεν θα πάω γιατί μόλις τώρα μου τηλ. η καθ μου και μου είπε ότι δεν γίνεται να πάμε γιατί έπαθε σοβαρή μόλυνση..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ε οχι ρε συ! δεν θα εχει γινει καλα μεχρι την πεμπτη-παρασκευη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
δεν ξέρω γιατί είναι πολύ προσεκτική... όχι και πάνω που πίστεψα ότι θα βλεπόμασταν......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
τετοια γκαντεμια την τυχη μου την χορευτρια??? αμα γινει πες μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
θα έρθει σήμερα σπίτι να μου πει...... εσύ στο seminar που θα είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
δεν την ξερω την περιοχη... μαλλον θα ειμαι στην εισοδο του ανατολια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
παιδια σοσ!!! καποιος να μου εξηγησει μς λεπτομεριες τι ειναι αυτα τα σεμιναρια!!!!!?????
θελω και εγω να παω.......ας μου εξηγησει καποιος!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Για καθηγητές είναι, όχι για μαθητές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
κανεις μεγαλο λαθος.:P ειναι για ολους τους ενδιαφερομενους.... οχι μονο για καθηγητες... ειναι για τις εξετασεις MSU CELC- CELP και εγω θα παω στο Κολεγιο Ανατολια στις 12 σεπτεμβριου 10 πμ - 1 μμ στην πυλαια θεσσαλονικης. για να ερθεις πρεπει να κλεισεις θεση, δλδ πρεπει να παρεις τηλ στο 2310.398.369 η να στειλεις ιμειλ στο alto@anatolia.edu.gr . παρακατω περιγραφεται τι περιπου θα γινει σε καθε σεμιναριο:
These workshops will report on the first MSU-CELC administration of 4th April 2009 and deal with all aspects of both exams before concentrating on the forthcoming first MSU-CELP administration of 5th December 2009. The demands of each section of the MSU-CELP examination will be examined thoroughly and useful advice on preparing candidates for the examination will be offered. ελπιζω να βοηθησα.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
σε ευχαριστω!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
λοιπον μολις ελαβα γραμμα μεσω ταχυδρομειου απο το Cambridge ESOL για σεμιναρια που θα γινουν στο Hyatt Regency Hotel, 13ο χιλιομετρο thessaloniki-perea, 57001, Θερμη. στις 18/10/09 (κυριακη) απο τις 10:30 πμ εως τις 14:00 με θεμα "KET for Schools and PET for Schools". οι ενδιαφερομενοι μπορουν να κατεβασουν την αιτηση για attendance απο το σαιτ (www.cambridgeesol.gr ) και να τη στειλουν με φαξ στο 210-3623774 μεχρι τις 12/10/09.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
ποιος ενδιαφέρεται για το Key English Test και για το Preliminary English Test??? μόνο καθηγητές κατά την γνώμη μου.. αν μάθεις χρήστο για κάνα σεμινάριο για το Certificate in Advanced English ή για το Certificate of Proficiency in English(ΜΟΝΟ Cambridge) μην ξεχάσεις να μου το πεις!:no1: ενδιαφέρομαι απόλυτα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ποιος ενδιαφέρεται για το Key English Test και για το Preliminary English Test??? μόνο καθηγητές κατά την γνώμη μου.. αν μάθεις χρήστο για κάνα σεμινάριο για το Certificate in Advanced English ή για το Certificate of Proficiency in English(ΜΟΝΟ Cambridge) μην ξεχάσεις να μου το πεις!:no1: ενδιαφέρομαι απόλυτα!:)
οχι μονο αλλα και ετσι να ειναι εχουμε και καθηγητες στο φορουμ που δεν εχουν ολοι την πολυτελεια να ενημερωνονται για προσωπικους λογους. με το που μαθω τπτ για CAE & CPE θα σε ενημερωσω μην ανησυχεις...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
thanks:P. άντε να δούμε να διοργανώνουν κάνα σεμινάριο της προκοπής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συνηθως οργανωνουν σεμιναρια οταν γινονται αλλαγες σε καποια πιστοποιητικα ή/και δημιουργουνται νεες πιστοποιησεις.
Αρα για το CAE/CPE δεν βλεπω κατι συντομα.
Ετσι και αλλιως μεχρι τον Μαρτιο του 2009 ειχαν κανει αρκετα σεμιναρια για τις αλλαγες στο FCE/CAE for December 2008!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
περιμενουμε να γινουν σεμιναρια για το προφισιενσυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top