Σας αρέσουν τα μαθηματικά;

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
στη φυσικη μας εβαλε ασκησεις μαζι με θεωρια. εκανα μονο θεωρια κ τις ασκησεις δε τις εκανα
στα μαθηματικα την θεωρια που πιανε 7 μοναδες την εκανα σωστη...τωρα τις αλλες 2 μοναδες...δε ξερω απο που τις πηρα...!
Μπορεί να σου έπιασε μισή άσκηση σωστή σε σχέση με Μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εμένα τα μαθηματικά μου αρέσουν πολύ και είναι το αγαπημένο μου μάθημα!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εμένα τα μαθηματικά μου αρέσουν πολύ και είναι το αγαπημένο μου μάθημα!!:no1:
Απο μακρυά φαίνεσαι ότι σου αρέσουν τα Μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Και από που φαίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Μετά από ένα απίστευτο απίθανο 18 στα Μαθηματικά αρχινάω να τα συμπαθώ:)
και απο ενα 19 στο τριτο τριμηνο!!!!!:jumpy::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Eχω ιδιαιτερη κλιση στα μαθηματικα και στην ΕΜΕ εχω παει πολυ καλα αλλα δεν ειμαι τυπος που θα κατσει σπιτι του να λυνει προβληματα με τις ωρες:nono:. Προτιμω τη Χημεια και τη Φυσικη που ειναι πιο πρακτικες επιστημες. Και στα τρια μαθηματα 20 εγραψα στο τελος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Κι εγώ από ΕΜΕ μια απ' τα ίδια. Αλλά θα κάτσω σπίτι μου με τις ώρες μέχρι να λύσω ένα πρόβλημα που με παιδεύει. Μέχρι και στο κρεβάτι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
no way. Στην ΕΜΕ εχεις φτασει ποτε στην τελικη φαση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ναι, ωραία εμπειρία.

(Απαιτητικά θέματα) Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Για τα θεματα δεν συζητω!!!:)(απαιτητικοτατα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ρε παιδιά σας αρέσουν τα μαθηματικά ανάλογα με τους βαθμούς σας; και εγώ στο τέλος έγραψα 18 Μαθηματικά μαζί με Φυσική-Χημεία και είναι 3ο μάθημα μετα τα Φιλολογικά που έγραψα 20.Αλλά και 20 να έγραφα πάλι δεν μου αρέσει το μάθημα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Προσωπικα εννοω οτι αν και ειμαι ο καλυτερος σε ολο το σχολειο στα μαθηματικα, προτιμω Φυσικη και Χημεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εξάλλου το αν σ' αρέσει ένα μάθημα ή όχι φαίνεται συνήθως και από τους βαθμούς!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ρε παιδιά σας αρέσουν τα μαθηματικά ανάλογα με τους βαθμούς σας; και εγώ στο τέλος έγραψα 18 Μαθηματικά μαζί με Φυσική-Χημεία και είναι 3ο μάθημα μετα τα Φιλολογικά που έγραψα 20.Αλλά και 20 να έγραφα πάλι δεν μου αρέσει το μάθημα!:)

Όχι, εμένα όταν μου αρέσει κάποιο μάθημα δεν θα αρκεστώ στα σχολικά πλαίσια και -φυσικά- στο βαθμό. Μου αρέσει η εμβάθυνση, κάτι σαν την εξερεύνηση, αποκομίζοντας πράγματα τα οποία ίσως μάθουν και οι άλλοι στο σχολείο, ίσως να μην τα διδαχτούν και ποτέ.

Πχ. κάποιες ανισότητες δεν διδάσκονται ούτε καν στο σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Όχι, εμένα όταν μου αρέσει κάποιο μάθημα δεν θα αρκεστώ στα σχολικά πλαίσια και -φυσικά- στο βαθμό. Μου αρέσει η εμβάθυνση, κάτι σαν την εξερεύνηση, αποκομίζοντας πράγματα τα οποία ίσως μάθουν και οι άλλοι στο σχολείο, ίσως να μην τα διδαχτούν και ποτέ.

Πχ. κάποιες ανισότητες δεν διδάσκονται ούτε καν στο σχολείο.
Ακριβως:no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irenegate7

Νεοφερμένος

Η ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εμενα τα μαθηματικα δεν μου αρεσαν μεχρι την τριτη γυμνασιου και αυτο γιατι οι καθηγητες που εκαναν μαθημα ειχαν το μυαλο τουσ μονο στο να παραδωσουν παραδωσουν το παρακατω μαθημα και ετσι περνουσε η ωρα δυσκολα και ηταν σαν να καναμε αγγαρεια την ωρα του μαθηματος.... ευτυχως στην τριτη ειχα μια τελεια καθηγητρια και η ωρα περνουσε πολυ ευχαριστα.... σιγουρα καναμε ενα τελειο μαθημα, μαθαιναμε πολλα την ωρα αυτη και την ωρα του μαθηματος συνδιαζαμε και το γελιο.....:) και με αυτον τον τροπο ο περισσοτεροι ηταν ευχαριστημενοι με το μαθημα της.... :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Απλά τα ΜΙΣΩ!!!!!!!! 03 στις ενδοσχολικές!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μαθηματικά-->ΤΕΛΕΙΑ!!!
(βέβαια ο καθένας έχει την άποψή του)
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top