ΣΣΑΣ Οικονομικό, Πολιτικός Μηχανικός ή ΗΜΜΥ

Nikosbarca

Νεοφερμένος

Ο Nikosbarca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πολύ μπέρδεμα παιδιά... Με τις βάσεις δεν έχω πρόβλημα... 19387 μόρια έχω και είμαι και 3τεκνος... PLEASE HELP!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Τι σου αρέσει? Το να μου συγκρίνεις οικονομικό με ΗΜΜΥ είναι λίγο άκυρο... Πες μας πρώτα σε τι είσαι καλός, πως φαντάζεσαι τον εαυτό σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikosbarca

Νεοφερμένος

Ο Nikosbarca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγω εχω μεγαλη αγαπη και κλιση προς τα μαθηματικα. Οποτε ολα τα πολυτεχνεια με τραβανε. Απο την αλλη ομως, για τη ΣΣΑΣ ακουω τα καλυτερα. Αμεση αποκατασταση, πολλες ευκαιριες για μεταπτυχιακα και μπορεις μετα απο 8 χρονια να παραιτηθεις, να βγεις στην ελευθερη αγορα και με καλα μεταπτυχιακα να εισαι περιζητητος... Μπερδεμα, ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Καλά μαθηματικά και οικονομία θα κάνεις κι εκεί. ΗΜΜΥ άστο, δεν αξίζει επειδή απλά σου αρέσουν τα μαθηματικά. Πολιτικός μηχανικός δεν ξέρω. Νομίζω κανένας civilaras θα γνωρίζει περισσότερα επί του θέματος. Για ΣΣΑΣ σε αυτό το τμήμα εγώ πάντα είμαι θετική, γιατί έχω δει ότι από φίλη ότι δεν είναι τίποτε τρομερό από άποψη πίεσης σε σχέση με άλλες στρατιωτικές σχολές, και πραγματικά βγαίνεις κερδισμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Αν το έχεις με το στρατό τότε σου συστήνω ανεπιφύλαχτα αυτό. Δεν έχει τόσα χρόνια όσο πολιτικός μηχανικός και είσαι εξασφαλισμένος 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikosbarca

Νεοφερμένος

Ο Nikosbarca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τη βοήθεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Τίποτα! Δες για καλό και για κακό τα μαθήματα του Οικονομικού του ΑΠΘ, εκεί δεν κάνουν και του ΣΣΑΣ? Ψάξε λίγο τις σελίδες τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
και γω εχω παρομοια απορια με τον Nikosbarca και παρομοια χαρακτηριστικα αλλα πολλοι ειναι αυτοι που λενε πως οι στρατιωτικοι δεν εχουν καλη οικογενιακη ζωη και πως καθε λιγα χρονια μεταθετονται...ομως το οτι εχουν την απολυτη αποκατασταση με ελκυει πολυ.πιστευω επισης πως ειναι κριμα καποιος να ειναι πολιτικος μηχανικος που εχει περασει με 19000 μορια και να εχει καταντησει να παιρνει 1000 ευρω τα οποια βγαζει και καποιος που δουλευει..(οπου φανταστειτε για να μην θιξω κανεναν)
ας απαντησει καποιος που το χει σκεφτει και ξερει
ευχαριστω εκ των προτερων:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
κοιταξε οταν εισαι πολιτικος μηχανικος στα 25 σου 1000 δεν ειναι ασχημα...και μην ξεχνας οτι το επαγγελμα του πολ.μηχ εχει προοπτικες ανελιξης...οποτε ειναι μια καλη επιλογη θα ελεγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
κοιταξε οταν εισαι πολιτικος μηχανικος στα 25 σου 1000 δεν ειναι ασχημα...και μην ξεχνας οτι το επαγγελμα του πολ.μηχ εχει προοπτικες ανελιξης...οποτε ειναι μια καλη επιλογη θα ελεγα
για τις στρατιωτικες σχολες τι εχεις να πεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top