ΣΜΑ και μεταπτυχιακό

georgen

Νεοφερμένος

Ο georgen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Σκέφτομαι να βάλω την ΣΜΑ ως πρώτη επιλογή μου στο μηχανογραφικό η ερώτηση μου είναι αν όταν κάνω κάποιο μεταπτυχιακό (γνωρίζω ότι πληρώνομαι) πρέπει ταυτόχρονα να δουλεύω κανονικά η αν το κράτος με πληρώνει για να αποκτήσω το μεταπτυχιακό μου
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Απ' όσο γνωρίζω, τουλάχιστον για τους Υπαξιωματικούς της ΠΑ, δουλεύεις κανονικά καθ' όλη τη διάρκεια των σπουδών σου και τα λεφτά βγαίνουν από την δική σου τσέπη.
 

Ness

Νεοφερμένος

Η Ness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρη αλλά έχω ακούσει ότι το μεταπτυχιακό σου το πληρώνει ο στρατός
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,161 μηνύματα.
Σκέφτομαι να βάλω την ΣΜΑ ως πρώτη επιλογή μου στο μηχανογραφικό η ερώτηση μου είναι αν όταν κάνω κάποιο μεταπτυχιακό (γνωρίζω ότι πληρώνομαι) πρέπει ταυτόχρονα να δουλεύω κανονικά η αν το κράτος με πληρώνει για να αποκτήσω το μεταπτυχιακό μου
Δεν υπαρχει περιπτωση το δημοσιο να πληρωσει μεταπτυχιακο.
Αυτο γινεται μονο στον ιδιωτικο τομεα (σπανιο) αν και αφοσον η εταιρια ειναι πολυ καλη και χρειαζεται τις γνωσεις του μεταπτυχιακου σου .
Ναι κανονικα εργαζεσαι ..αντε να δωσουν καμια αδεια για εξετασεις .
Η ξαδελφη μου δουλευε κανονικα σε μεθ και εκανε μεταπτυχιακο στο εκπα και το πληρωνε αυτη.
Ο ξαδελφος εργαζεται σε νοσοκομειο αθηνας κανει ματαπτυχιακο στο απθ και το πληρωνει αυτος
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top