Πώς νιώθετε για του χρόνου;

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
E για αυτό είπα κάτι σαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Είμαι αρκετά αγχωμένη,αλλά αδυνατώ να καταλάβω γιατί μας έχουν μεγαλώσει με την απαράδεκτη ιδέα ότι όλα ξεκινούν και τελειώνουν στις Πανελλήνιες.:nono:Ναι,συμφωνώ χρειάζονται συστηματικό διάβασμα και αρκετές θυσίες,αλλά η ζωή γύρω συνεχίζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dancing_spirit

Νεοφερμένος

Η dancing_spirit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτα... εχουμε να αποστηθισουμε πολλα ανουσια πραγματα μονο και μονο για να περασουμε σε μια σχολη που δεν εχει σχεση με αυτα που μαθαινουμε :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μια χαρά νιώθουμε και για του χρόνου και για του φέτους. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο άγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Δεν είναι παραθυράκι. Είναι νόμος που λέει ότι για ορισμένες περιπτώσεις ως ημερομηνία γέννησης θεωρείται η 1/1 του έτους που κανονικά συμπληρώνεις το 18ο έτος της ηλικίας σου και ισχύει και σε κάποιες άλλες περιπτώσεις εκτός των εκλογών.

Νομίζω και σε κάποιες άλλες περιπτώσεις. Όπως στην συνταγογράφηση φαρμάκων των οποίων χρειάζεται συναίνεση του γονέα.
-----------------------------------------
Μια χαρά νιώθουμε και για του χρόνου και για του φέτους. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο άγχος.

Έτσι πρέπει. Αν και όσο βλέπω να μειώνονται οι μέρες μέχρι τις πανελλήνιες ψιλοταράζομαι :P Πάντως η χρονιά είχε ξεκινήσει χωρίς καθόλου άγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Αν εχετε διαβασει ολη τη χρονια μην εχετε καθολου αγχος,γιατι μονο βαθμους θα χασετε εξαιτιας του στο τελος!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Αν εχετε διαβασει ολη τη χρονια μην εχετε καθολου αγχος,γιατι μονο βαθμους θα χασετε εξαιτιας του στο τελος!:no1:

Το να μην έχουν καθόλου άγχος δεν γίνεται. Όλοι κάποια στιγμή θα αγχωθούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Το να μην έχουν καθόλου άγχος δεν γίνεται. Όλοι κάποια στιγμή θα αγχωθούμε.

Συμφωνώ ότι δεν γίνεται,απλά αν εχεις υπερβολικο ξεχνας και αυτα που ξερεις! Στο λεω απο προσωπικη εμπειρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Συμφωνώ ότι δεν γίνεται,απλά αν εχεις υπερβολικο ξεχνας και αυτα που ξερεις! Στο λεω απο προσωπικη εμπειρια!

Εγώ όταν αγχώνομαι κάνω λάθη απροσεξίας. Λάθη υπερβολικά. Γι αυτό το άγχος πρέπει να μάθουμε να το περιορίζουμε πριν μας κατακτήσει. Και όντως ένας τρόπος να το κάνουμε αυτό είναι να διαβάσουμε καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εγώ όταν αγχώνομαι κάνω λάθη απροσεξίας. Λάθη υπερβολικά. Γι αυτό το άγχος πρέπει να μάθουμε να το περιορίζουμε πριν μας κατακτήσει. Και όντως ένας τρόπος να το κάνουμε αυτό είναι να διαβάσουμε καλά

Τέτοια λάθη είναι που "σκοτώνουν" στο τέλος! Kαι στο 95% οφείλονται σε απροσεξία και άγχος.Στη θεωρητική κατεύθυνση πχ εξαιτιας αγχους μπορει να γραψεις αλλο προσωπο και χρονο απο αυτον που ζητειται και ετσι χανονται τζαμπα μορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Μια χαρά νιώθω...Βέβαια κάποιες στιγμές το μυαλό μου βομβαρδίζεται με σκέψεις για του χρόνου, για την επιλογή που θα κλιθώ να κάνω και ομολογώ ότι ψιλοταράζομαι και εγώ :p

Aλλά, ok, δεν είμαστε οι πρώτοι που δίνουμε πανελλαδικές. Όπως έδωσαν τα παιδιά πέρυσι και όπως θα δώσουν τα παιδιά φέτος, έτσι θα δώσουμε και εμείς του χρόνου.

Αφοσιωμένος και με στόχους προχωρώ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δε νιώθω:what:

και ανησυχώ εν μέρει για αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δε νιώθω:what:

και ανησυχώ εν μέρει για αυτό

Ηλία , πού θες να περάσεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πας μια βόλτα στο προφίλ μου βλέπεις το στόχο και προσθέτεις και Φυσικό Κρήτης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni93

Νεοφερμένος

Η Tζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγώ βασικά είμαι πάρα μα πάρα πολύ αγχωμένη αλλά μάλλον αυτό οφείλεται στο ότι ειμαι γενικότερα αγχώδης ως άτομο!:P1ον:αυτό που με ανησυχεί περισσότερο είναι ότι παρότι διαβάζω κ γνωρίζω ό,τι μου δίνεται σε 1 διαγώνισμα(όπως θα είναι βέβαια του΄χρόνου με τις πανελλήνιες)δεν μπορώ ποτέ να συγκεντρωθώ και γράφω συνήθως πολύ χαμηλά!2ον:ποτέ δεν πέφτω μέσα στο βαθμό που έγραψα και 3ον το κυριότερο προβλημα μου ... ενώ γράφω πολύ καλές εκθέσεις ποτέ δεν είμαι μέσα στο όριο λέξεων!ή θα ξεφεύγω πολύ παραπάνω ή πολύ παρακάτω!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω ιδιαίτερο άγχος γιατί πιστεύω στον εαυτό μου..Απλά διαπίστωσα κάτι ψιλοκενάκια που έχω,τα καλύπτω σιγά σιγά τώρα αλλά με απασχολέι...Παρόλα αυτά όλα καλά όλα ανθηρά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphadora

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Για να πω την αλήθεια, ανάλογα με τη διάθεση... πάντα πριν ξεκινήσει μια χρονιά φοβάμαι, κι όταν παίρνω τα βιβλία στα χέρια μου και βλέπω λίγο πολύ τι παίζει λέω, Παναγίτσα μου, πως θα τα μάθω αυτά... όχι ότι με δυσκολεύουν ιδιαίτερα μετά... αυτό που με τρομάζει είναι ότι ενώ στα φιλολογικά δεν χρειάζομαι καθόλου βοήθεια, στα θετικά μαθήματα, κατεύθυνσης και γενικής, χωρίς φροντηστήριο δεν στέκομαι με καμία δύναμη... δεν ξέρω αν είμαι μόνο εγώ έτσι... ώρες ώρες θεωρώ τον εαυτό μου ηλίθια γι' αυτό... και πιστεύω ότι δεν αξίζω να περάσω στην ιατρική... άλλες φορές σκέφτομαι πιο θετικά, δεν χάνω τίποτα με το να δοκιμάσω, κι αν δεν περάσω με την πρώτη θα περάσω με την δεύτερη, δεν έγινε τίποτα...
επίσης φοβάμαι και για την υγεία μου γιατί είναι επιρεπής στις ψυχολογικές μου καταστάσεις κι επειδή είμαι όλο μέσα στα νεύρα και στο άγχος με πιάνουν ημικρανίες, δύσπνοια, ζαλάδα και πόνος στην καρδιά και σε συνδιασμό με την έλλειψη ύπνου φτάνω σε σημείο να λέω 2+4=7... έτσι και με πιάσει κανένα τέτοιο στις πανελλήνιες την έβαψα εμπριμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aν επηρεάζεσαι τόσο πως θέλεις να γίνεις γιατρός;:what:Συνήθως είναι ένα από τα κριτήρια παιδιών που την αποκλείουν για αυτό ρωτάω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasosfp

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ώρες ώρες θεωρώ τον εαυτό μου ηλίθια γι' αυτό... και πιστεύω ότι δεν αξίζω να περάσω στην ιατρική...
γιατι εγω ποιος νομιζεις οτι δεν το παθαινει αυτο...!!!???:Pεγω πρωτος απ' ολους.

οσο για του χρονου χαλαρα εχουμε ακομα καμια 10αρια μηνες.το μονο που σκεφτομαι και με αγχωνει ειναι πως θα μπορεσω να βολεψω και το γυμναστηριο μαζι με ολα τα αλλα.ακομα βαριεμαι πολυ να διαβασω αλλα διαβαζω πολυ.:Pτι να κανουμε μια χρονια ειναι τοσοι και τοσοι περασαν θα περασουμε και εμεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εγω προσπαθω να μην το σκεφτομαι ακομα, θεωρω οτι ειναι ανουσιο να αγχωνομαι απο τωρα. απλα βαζω τα δυνατα μου και διαβαζω φετος οσο μπορω ωστε να μην το μετανιωσω και πω "τι βλακεια εκανα κ δν διαβαζα"......
απο κει και περα ειμαι Β' ακομα θα κρατησω το αγχος για του χρονου και συνιστω το ιδιο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top