Πώς να σου το πω αφού δεν μου το έχεις δείξει;

nimos96

Νεοφερμένος

Ο nimos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καταρχάς ευχαριστώ για την υποστήριξη και ελπίζω το θέμα μου να μην αφορά μόνο εμένα αλλά και άλλους. Μετά λαμβάνοντας υπ' όψιν αυτά που μου είπατε σκέφτηκα να μην κολάω και να ρωτήσω. Σήμερα δεν είμασταν πολύ μαζι, δεν έτυχε και δεν πετυχε, αλλά είμασταν και μαζί λίγο. Τεσπα ενώ κρατιόμασταν ρωτάω γεμάτος αυτοπεποίθηση αν έχει αγόρι... και εκείνη με δισταγμό και ενω ασχολιόταν με το μπουφάν μου(!?!?!) μετά από κάποια δευτερόλεπτα σιωπής που θα προκαλούσαν αγωνία και στον Frodo Baggins μου λέει όχι ακριβώς, δηλαδή λέω κάτι πέζεται και μου λέει όχι ακόμα... εκεί με φωνάζει ένας φίλος μου και μου λέει ότι τα έχει με έναν(ενώ ένας κολητός της και μου, μου είπε ότι δεν παιζει τίποτα με κανέναν)... εκει μου ήρθε να βάλω το πέος μου στη γκιλοτίνα.... Μια φίλη μου είπε ότι αυτό μπορεί να σήμεναι ότι δεν συμβαίνει κάτι απλά έκανε κάτι με κάποιον στο παρελθόν και τώρα όχι.... Τι λέτε... εγώ έχω αποφασίσει να την ρωτήσω ευθέως γιατί έχω κάτι στο μυαλό μου και ότι μου πει.... Τι συμβουλέυετε εσείς; Ευχαριστώ προκαταβολικά

Βουρ ρε,τι το φιλοσοφείς?Και πίτα να φας,μισή ντροπή δικιά σου και μισή ντροπή δικιά της.Σιγά τα λάχανα.

Υπάρχουν δύο εύκολοι τρόποι,μπορείς να της πεις να πάτε χαλαρά βόλτα και τότε να της πεις ότι σου αρέσει (what I would do),οπότε να βγείτε και κανονικό ραντεβού,το οποίο στην ηλικία σου μην περιμένεις πολλά,λογικά σε κανά τσιμπουκάκι θα οδηγήσει,ή να βγάλεις έξω το ματζαφρίγκι σου και να της πεις "το βλέπεις αυτό!ε,θα το φας!βάλ'του πάνω καρύδια,μέλι,ό,τι αγαπάς,δεν με νοιάζει,αλλά θα το φας!"Κούνα το και ελικοπτεράκι,θα βοηθήσει.

σκόπευα αλλά μετά απο αυτά που γράφω παραπάνω τι να πω.... μήπως φάω και ξύλο είναι το θέμα.... όχι ότι πρόκειται να φάω αλλά μην γίνει χαμός... δεν μου αρέσει το ξύλο αλλα αν χρειαστεί θα ρίξω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Βουρ ρε,τι το φιλοσοφείς?Και πίτα να φας,μισή ντροπή δικιά σου και μισή ντροπή δικιά της.Σιγά τα λάχανα.

Υπάρχουν δύο εύκολοι τρόποι,μπορείς να της πεις να πάτε χαλαρά βόλτα και τότε να της πεις ότι σου αρέσει (what I would do),οπότε να βγείτε και κανονικό ραντεβού,το οποίο στην ηλικία σου μην περιμένεις πολλά,λογικά σε κανά τσιμπουκάκι θα οδηγήσει,ή να βγάλεις έξω το ματζαφρίγκι σου και να της πεις "το βλέπεις αυτό!ε,θα το φας!βάλ'του πάνω καρύδια,μέλι,ό,τι αγαπάς,δεν με νοιάζει,αλλά θα το φας!"Κούνα το και ελικοπτεράκι,θα βοηθήσει.

Πέθανα διαβάζοντας το παραπάνω ποστ.

Η κοπελιά θέλει, ειδικά αφού (όπως λες) σου κάνει διάφορα ερωτικά καλέσματα με μπουτάκια και δε συμμαζεύεται. Στη θέση σου, θα της έλεγα να πάμε καμιά βόλτα και εκεί, σε ανύποπτο χρόνο θα της έδινα να καταλάβει με κινήσεις κι όχι με λόγια πως μ' αρέσει. Ξέρεις. Πιάσιμο χεριού, χάδι , αγγαλιά από τη μέση. Η θα φας ξύλο, ή θα ανταποδώσει δίδοντάς σου έναυσμα για φιλί κι ό,τι άλλο. Ό,τι και να γίνει, όρμα, θα έχει πλάκα οπως κι αν καταλήξει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μήπως φταίει που τα αντράκια γίνονται πάστα φλώρα?
Καλό,ε?
αχχαχαχα τέλειο. :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Καταρχάς ευχαριστώ για την υποστήριξη και ελπίζω το θέμα μου να μην αφορά μόνο εμένα αλλά και άλλους. Μετά λαμβάνοντας υπ' όψιν αυτά που μου είπατε σκέφτηκα να μην κολάω και να ρωτήσω. Σήμερα δεν είμασταν πολύ μαζι, δεν έτυχε και δεν πετυχε, αλλά είμασταν και μαζί λίγο. Τεσπα ενώ κρατιόμασταν ρωτάω γεμάτος αυτοπεποίθηση αν έχει αγόρι... και εκείνη με δισταγμό και ενω ασχολιόταν με το μπουφάν μου(!?!?!) μετά από κάποια δευτερόλεπτα σιωπής που θα προκαλούσαν αγωνία και στον Frodo Baggins μου λέει όχι ακριβώς, δηλαδή λέω κάτι πέζεται και μου λέει όχι ακόμα... εκεί με φωνάζει ένας φίλος μου και μου λέει ότι τα έχει με έναν(ενώ ένας κολητός της και μου, μου είπε ότι δεν παιζει τίποτα με κανέναν)... εκει μου ήρθε να βάλω το πέος μου στη γκιλοτίνα.... Μια φίλη μου είπε ότι αυτό μπορεί να σήμεναι ότι δεν συμβαίνει κάτι απλά έκανε κάτι με κάποιον στο παρελθόν και τώρα όχι.... Τι λέτε... εγώ έχω αποφασίσει να την ρωτήσω ευθέως γιατί έχω κάτι στο μυαλό μου και ότι μου πει.... Τι συμβουλέυετε εσείς; Ευχαριστώ προκαταβολικά



σκόπευα αλλά μετά απο αυτά που γράφω παραπάνω τι να πω.... μήπως φάω και ξύλο είναι το θέμα.... όχι ότι πρόκειται να φάω αλλά μην γίνει χαμός... δεν μου αρέσει το ξύλο αλλα αν χρειαστεί θα ρίξω....

Η πλάκα είναι ότι το 100% όσων διάβασαν το post μου είπαν "πάει,στέρεψε από ιδέες ο παλιομαλάκας και επαναλαμβάνεται",το υπόλοιπο 40% χαζογελούσε με την ψωλοπροπέλα,και σε κανέναν δεν έμεινε το προφανές:Όρμα ρε μαλάκα,και ό,τι κάτσει!Σιγά,και να σε φτύσει τι θα πάθεις.Ειδικά αν έχεις και ανταγωνισμό φάτην πριν σε προλάβει ο πούστης.Έγω μια ζωή αυτό έκανα και μόνο μια χυλόπιτα έχω φάει.Βέβαια μετά αυτή με έκανε αλκοολικό,αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. :P

Btw,I couldn't help but notice:
μετά από κάποια δευτερόλεπτα σιωπής που θα προκαλούσαν αγωνία και στον Frodo Baggins

Βγε αγόγι μου,τι λες??? :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nimos96

Νεοφερμένος

Ο nimos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Βγε αγόγι μου,τι λες??? :blink:
Από το Lord of the Rings.... άστο... Εμμμ έχεις δίκιο.. έτσι και αλλίως μιση νροπή δική μου μισή δική της όπως προείπες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
αντε ρε κανε κινηση θα την χασεις την κοπελα.τι καθεσαι και φιλοσοφεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Από το Lord of the Rings....



Πρέπει να κάνουμε κάτι για το χιουμοράκι αν θέλουμε να το ρίξουμε το γκομενέτο,shouldn't we?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nimos96

Νεοφερμένος

Ο nimos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

Πρέπει να κάνουμε κάτι για το χιουμοράκι αν θέλουμε να το ρίξουμε το γκομενέτο,shouldn't we?
Στο νέτο αρέσει το χιούμορ μου(για την ακρίβεια έχω χιούμορ) απλά δεν το έπιασα xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Στο νέτο αρέσει το χιούμορ μου(για την ακρίβεια έχω χιούμορ) απλά δεν το έπιασα xD

FightClubίτης ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
το γκομενέτο ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ γελάω μόνη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nimos96

Νεοφερμένος

Ο nimos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
FightClubίτης ?
The First rule of Fight Club is... You do not talk about Fight Club.
Second rule of Fight Club is... You do not talk about Fight Club.... ;)
Και τον Mr.Crowley για δικό μας τον κόβω. Βέβαια θα μπορούσα άνετα να ρωτήσω τον μέγα γκουρού αλλά προτήμισα μια πιο άμεση βοήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
The First rule of Fight Club is... You do not talk about Fight Club.
Second rule of Fight Club is... You do not talk about Fight Club.... ;)
Και τον Mr.Crowley για δικό μας τον κόβω. Βέβαια θα μπορούσα άνετα να ρωτήσω τον μέγα γκουρού αλλά προτήμισα μια πιο άμεση βοήθεια.

Του γκουρού θα ήταν πιο σίγουρη βοήθεια όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Έχουμε μια εμμονή να κάνουμε τα εύκολα και φυσικά πράγματα περίπλοκα.
Επειδή σε κόβω φίλε να κάνεις τώρα τις πρώτες ορθοπεταλιές, να ξέρεις πως αν δεν ανεβείς στη σέλα δε μαθαίνεις ποδήλατο.
Άντε και καλές σούζες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μωρέ μην το κουράζεις το θέμα. Πλησίασέ την. Τα πράγματα είναι απλά δε θέλει να έχεις γνώσεις πυρηνικής φυσικής. Να είσαι αυθεντικός και να κάνεις ότι νιώθεις. Μην ψάχνεις εδω μέσα γιατροσόφια. Κάθε "γκόμενα" είναι διαφορετική και θέλει τη δική της μεταχείριση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nimos96

Νεοφερμένος

Ο nimos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Γεια σας, θα μπω κατευθείαν στο θέμα. Σήμερα είμασταν μαζί. Και είχα δύο ευκαιρίες να της πω πως έχει. Τελικά της το είπα σε μια τρίτη ευκαιρία και το είπα κάπως άτσαλα... δηλαδή της είπα ότι νομίζω οτί μου αρέσει. Αυτή αρχικά λέει να κόψω τις βλακείες και μετά απο συζήτηση μου είπε ότι την χάλασε το νομίζω που είπα και αν δεν το έλεγα θα ήταν αλλιώς. Καθήσαμε να μιλήσουμε και πήγα να την φιλήσω ενώ ήταν ξενερωμένη και απέτυχα.... και μου είπε πως με αυτά που κάνω δεν μπορεί να με εμπιστευτεί αφού δεν με ξέρει. Τεσπά γενικά μου είπε πως αν θέλει να κάνουμε σχέση πρέπει να μάθουμε ο ένας το άλλον και όχι στο πλαίσιο της σχέσης. Με λίγα λόγια να περιμένω.(σε ερώτηση μου αν της αρέσω απαντούσε ότι δεν είναι αυτό το θέμα, το θέμα είναι ότι το ΝΟΜΙΖΩ δεν με κανει αξιόπιστο). Το ξέρω ότι έκανα μ@λ@κί@ και τώρα πρέπει να περιμένω. Βρίστε με, και δίκιο θα έχετε, αλλά ευτυχώς τίποτα δεν τελείωσε ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Δὲν ὑπάρχει λόγος νὰ σὲ βρίσουμε! :P
Ἐνας κανόνας ὑπάρχει μόνο ὅσον ἀφορᾷ τέτοια θέματα: Ἀποφασιστικότητα. Οἱ γυναῖκες - ἀπ' ὄσο ἔχω καταλάβει :P - δἐν ψάχνουν τὸν "Brad Pitt" κι ἀς τῖς ἀκοῦς να μιλοῦν γιὰ τὸ πόσο ωραῖος εἶναι ἔνας ἀνδρας. Αὐτὸ ποὺ θέλουν νὰ ἔχει ὁ σύντροφός τους εἶναι δυναμη (ὄχι τόσο σωματική) καὶ σιγουριά γιὰ αὐτὸ ποὺ θέλει.
Μὴν ανησυχεῖς πάντως. "Πάθει μάθος", εἶπε ὁ Αἰσχύλος (νομίζω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Καθήσαμε να μιλήσουμε και πήγα να την φιλήσω ενώ ήταν ξενερωμένη και απέτυχα....
Mα κι εσύ βρε παιδί μου δεν έχεις λίγο τακτ!!

... δηλαδή της είπα ότι νομίζω οτί μου αρέσει.
"νομίζεις";; Τι θα πει "νομίζεις" ;; Ή θέλεις ή δεν θέλεις!!
Και καλά σου έκανε στην τελική!!

Το ξέρω ότι έκανα μ@λ@κί@ και τώρα πρέπει να περιμένω. Βρίστε με, και δίκιο θα έχετε, αλλά ευτυχώς τίποτα δεν τελείωσε ακόμα.
Όχι ντάξει δεν θα σε βρίσουμε - εγώ τουλάχιστον- αν και το ζητά ο οργανισμός σου :P
Τι να σου πω; Δύσκολα τα πράγματα, πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Αὐτό ἤθελα νὰ πῶ. Ἴσως νὰ λιγοστεὺουν πιὰ οἱ ἐλπίδες...(χωρὶς νὰ θέλω νὰ σοῦ μειώσω τὸ ἠθικό :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Γεια σας, θα μπω κατευθείαν στο θέμα. Σήμερα είμασταν μαζί. Και είχα δύο ευκαιρίες να της πω πως έχει. Τελικά της το είπα σε μια τρίτη ευκαιρία και το είπα κάπως άτσαλα... δηλαδή της είπα ότι νομίζω οτί μου αρέσει. Αυτή αρχικά λέει να κόψω τις βλακείες και μετά απο συζήτηση μου είπε ότι την χάλασε το νομίζω που είπα και αν δεν το έλεγα θα ήταν αλλιώς. Καθήσαμε να μιλήσουμε και πήγα να την φιλήσω ενώ ήταν ξενερωμένη και απέτυχα.... και μου είπε πως με αυτά που κάνω δεν μπορεί να με εμπιστευτεί αφού δεν με ξέρει. Τεσπά γενικά μου είπε πως αν θέλει να κάνουμε σχέση πρέπει να μάθουμε ο ένας το άλλον και όχι στο πλαίσιο της σχέσης. Με λίγα λόγια να περιμένω.(σε ερώτηση μου αν της αρέσω απαντούσε ότι δεν είναι αυτό το θέμα, το θέμα είναι ότι το ΝΟΜΙΖΩ δεν με κανει αξιόπιστο). Το ξέρω ότι έκανα μ@λ@κί@ και τώρα πρέπει να περιμένω. Βρίστε με, και δίκιο θα έχετε, αλλά ευτυχώς τίποτα δεν τελείωσε ακόμα.

μεγα λαθος να πας να την φιλήσεις χωρίς να σαι σίγουρος οτι το θέλει...(αν το ήθελε τυχερός θα σουν :P)(φάνηκες και πέφτουλας τωρα :P)

εγω επειδή ειμαι καλύτερο παιδι απο τους άλλους δεν θα σου ρίξω καθόλου το ηθικό... :D
και θα σου πω...οτι αν την είχες τωρα...σε λίγο θα βαριόσουν...ενω τωρα...ακόμα ψήνεσαι...και μην μου πείς οτι δεν σου αρέσει αυτή η αναμονή...

και αν δεν σου αρέσει θα σου αρέσει οταν κάνεις σοβαρή σχεση...(ρωτα και μας που κλεινουμε χρόνο :P)

go on man...την έχεις...;) απλα κοιτα να σαι πιο γλυκός και προσεχτικός τωρα...και όλα καλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nimos96

Νεοφερμένος

Ο nimos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
μεγα λαθος να πας να την φιλήσεις χωρίς να σαι σίγουρος οτι το θέλει...(αν το ήθελε τυχερός θα σουν :P)(φάνηκες και πέφτουλας τωρα :P)

εγω επειδή ειμαι καλύτερο παιδι απο τους άλλους δεν θα σου ρίξω καθόλου το ηθικό... :D
και θα σου πω...οτι αν την είχες τωρα...σε λίγο θα βαριόσουν...ενω τωρα...ακόμα ψήνεσαι...και μην μου πείς οτι δεν σου αρέσει αυτή η αναμονή...

και αν δεν σου αρέσει θα σου αρέσει οταν κάνεις σοβαρή σχεση...(ρωτα και μας που κλεινουμε χρόνο :P)

go on man...την έχεις...;) απλα κοιτα να σαι πιο γλυκός και προσεχτικός τωρα...και όλα καλα :D
Δίκιο φαίνεται να έχεις.... σε όλα. Από εδώ και πέρα έτσι και αλλιώς θα είμαι ο εαυτός μου και δεν θα ξανακάνω βλακεία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top