Πώς μπαίνουν τα θέματα των Πανελληνίων;

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ξέρει μήπως κανένας πως γίνεται η όλη διαδικασία για να μπουν τα θέματα των πανελληνίων?
Ποιοι τα βάζουν, τι ώρα, κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
πεστε λιγο ότι γνωρίζετε. θέλω να μάθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Θα σου πω τι μου έχει πει ένα παιδί του οποίου ο πατέρας είναι μαθηματικός και του είχαν προτείνει να πάει να βγάλει θέματα.Δεν ξέρω κατά πόσο είναι αλήθεια γιατί δεν το έχω ψάξει.Μου λέει ότι παίρνουνε τους καθηγητές στο υπουργείο την προηγούμενη μέρα πριν γράψουν στα σχολεία το συγκεκριμένο μάθημα που γράφουν κατά το απόγευμα.Εκεί βγάζουν τα θέματα.Δεν τους αφήνουν να φύγουν μέχρι την άλλη μέρα το πρωί και τους παίρνουν όλα τα μέσα με τα οποία θα μπορούσαν να επικοινωνήσουν (κινητό κτλ).Την άλλη μέρα το πρωί που τα παιδιά θα γράφουν το μάθημα θα τους αφήσουν να φύγουν κανονικά.Μέχρι τότε όμως όπως είναι αυτονόητο δεν μπορούν να επικοινωνήσουν με κανένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top