Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Καλα στην εκθεση θα υπαρχουν και εκπληξεις.Κολλητος μου φιλος που περασε πλ μηχ Εμπ οταν τελειωσαμε την εκθεση.πρωτη μερα γαρ,θα μαι ευχαριστημενος με ενα 14+....Του ρθε ενα 18.2 που ουρλιαζε απο τη χαρα του χεχε Και μιλαμε την ειχε γραμμενη ως μαθημα μεσα στη χρονια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Τα μαθήματα δίπλα στα ονόματά μας δεν θα είναι με συγκεκριμένη σειρά;;
Μάλλον με την σειρά π τα δώσαμε... ξέρω και 'γω;:worry:
Η ας πουμε θα έχει μια σελίδα αρχαία άλλη λατινικά κτλ και θα ψαχνουμε απο εκεί τα ονοματα μας;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ειναι σε διαφορετικες σελιδες τα μαθηματα.Εχει και τους βαθμους των 2 διορθωτων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ειναι σε διαφορετικες σελιδες τα μαθηματα.Εχει και τους βαθμους των 2 διορθωτων
Ωχ αυτό δν μ αρέσει καθόλου!!! εγώ αλλιώς το φανταζόμουν:/:
Πιο βολικό μου φαίνεται αυτό π λέω εγώ... ξέρω κ εγώ τ να πω... θα δούμε...
Έλεος όμως αντε να ψάχνω σε κάθε μαθημα.....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Να φανταστεις ειναι τοσο το αγχος απο μερικους που μεχρι να δουν τους βαθμους απο τα πρωτα μαθηματα ξεχνουσαν τους αλλους.Αλλα αμα ειναι καλοι τους θυμασαι :P εδω εγω θυμαμαι ακομα τους βαθμους και των 2 βαθμολογητων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Να φανταστεις ειναι τοσο το αγχος απο μερικους που μεχρι να δουν τους βαθμους απο τα πρωτα μαθηματα ξεχνουσαν τους αλλους.Αλλα αμα ειναι καλοι τους θυμασαι :P εδω εγω θυμαμαι ακομα τους βαθμους και των 2 βαθμολογητων
σοβαρά;:lol: εγώ θα τα γράψω, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα!
και τελικά π πέρασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Σοβαροτατα,ειδικα αυτην την εκθεση επειδη την βλεπουν πρωτη.Ειναι το πρωτο μαθημα που βλεπεις συνηθως.Ιατρικη περασα εγω,ξερω πρωτοτυπησα αλλα μη βαρατε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα βγαίνουν τη Δευτέρα 20/6.
Το thread δεν έχει πια λόγο ύπαρξης.
Για συζήτηση Πανελληνίων, παρακαλώ συνεχίστε στο Πανελλήνιες 2011.

Καλά μας αποτελέσματα ως τότε. :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top