Πόσο σας παίρνει να μάθετε ιστορία;

aririn

Νεοφερμένος

Ο aririn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Προφανώς αναφέρομαι στην αποστήθιση. Η μέση παράγραφος στο βιβλίο είναι ας πούμε 8-10 σειρές. Εμένα δε μου παίρνει πολύ εκτός από το όταν δε μπορώ να συγκεντρωθώ, γιατί τότε μπορεί και να φτάσω σε δίωρο χωρίς να έχω καλύψει κάποια ιδιαίτερη έκταση.

Ρωτάω γιατί είμαι ακόμα στην οικονομία και απλά θέλω να έχω κάποιο σημείο αναφοράς/μια γενική εικόνα από τους άλλους θεωρητικούς.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,161 μηνύματα.
Προφανώς αναφέρομαι στην αποστήθιση. Η μέση παράγραφος στο βιβλίο είναι ας πούμε 8-10 σειρές. Εμένα δε μου παίρνει πολύ εκτός από το όταν δε μπορώ να συγκεντρωθώ, γιατί τότε μπορεί και να φτάσω σε δίωρο χωρίς να έχω καλύψει κάποια ιδιαίτερη έκταση.

Ρωτάω γιατί είμαι ακόμα στην οικονομία και απλά θέλω να έχω κάποιο σημείο αναφοράς/μια γενική εικόνα από τους άλλους θεωρητικούς.
Τι τρομερες ικανοτητες εχετε ρε παιδι μου..,γραφετετε αυτουσιες εικονες βιβλιου στον εγκεφαλο...? respect
Εγω ουτε το Πυθαγορειο και το νομο του Ωμ απ εξω δεν μπορω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top