Πόσο ευχαριστημένοι είστε από τους καθηγητές που είχατε;

Πόσο ευχαριστημένοι είστε από τους καθηγητές που είχατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)
  • Πολύ ευχαριστημένος / η

    Ψήφοι: 4 20.0%
  • Κάπως ευχαριστημένος / η

    Ψήφοι: 12 60.0%
  • Καθόλου ευχαριστημένος / η

    Ψήφοι: 4 20.0%

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
δεν θα απαντησω.... πκαι αυτο γιατι ειμαουν ευχαριστημενος στο γυμνασιο απο το μαθημα των καθηγητων (και οχι απο τους βαθμους που μου εβαζαν) ενω στο λυκειο δεν ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
καθολου.μασ φορτωνουν με ασκησεισ και νομιζουν πωσ εχουμε και ελευθερο χρονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
εγω ολους του καθηγητες μου και δασκαλους μου μεχρι τωρα εκτος:
τριτη δηματικου:αγγλικος
α γυμνασιου:μουσικο,τεχνολογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Πολύ ευχαριστημένη γενικά, αν και είχαμε μια καθηγήτρια που αντιπαθούσα στο γυμνάσιο, αν και τελικά μάλλον ήμουν υπερβολική. Απλά αυτή ήταν κάτι σαν τον μπαμπούλα και μας έκανε να την αντιπαθούμε. Επίσης φώναζε και δεν τα εξηγούσε και πολύ καλά, οπότε λογικό να μην την συμπαθούμε...

Η πιο αντιπαθητική καθηγήτια που είχα ποτέ ήταν στην Α Λυκείου. Όχι μόνο δεν καταλάβαινες γρι απ το μάθημά της, αλλά ενδιαφερόταν και για πολύ λίγους μαθητές απ'την τάξη, για τους άλλους ούτε που την ένοιαζε. Αυτή με έκανε να μισήσω την άλγεβρα...:mad: Ευτυχώς πέρσυ είχαμε ένα πολύ καλό καθηγητή στην άλγεβρα...:D

Το σημαντικό είναι ότι φέτος και κυρίως στην κατεύθυνση έχουμε πολύ καλούς καθηγητές. Είναι σημαντική η χρονιά γιατί δίνουμε πανελλήνιες οπότε είναι πολύ καλό αυτό, γιατί μας βοηθάνε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
σε γενικες γραμμες ειμαι πολυ ευχαριστημενη.Δεν εχουμε καποιον τρελο ή παραλογο καθηγητη οπως ακουω απο αλλα σχολεια.Οι περισσοτεροι ειναι αρκετα καλοι στη δουλεια τους και νοιαζονται πραγματικα για εμας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Πάρα πολύ! Όλοι τους ήταν πάντα συνεργάσιμοι και δίπλα στους μαθητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
σουπερ οι περισσοτεροι:)
-----------------------------------------
cucosoft , υπαρχει πλεον και σε free software!!!, χρηστικοτατο ιδιως σε ταχεις υπολογιστες εχει και πολυ καλη ποιοτητα αλλα και υποτιτλους!το συστηνω ανεπιφυλαχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
καθολου...μας φορτωνουν με ασκησεις και μετα θελουν να εχουμε και ελευθερο χρονο.ολο λογια ειναι αυτοι..προχιρα και τεστ...δικιο δεν εχω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
καθoλου...μας φορτωνουν με ασκησεις και μετα θελουν να εχουμε και ελευθερο χρονο.ολο λογια ειναι αυτοι..προχιρα και τεστ...δικιο δεν εχω;;;

Εμ...welcome to Γυμνασιο!

Δεν εισαι πια Δημοτικο για να σας δινουν λιγα!Γυμνασιο εισαι,αρα πρεπει να το συνηθισεις αυτο.Αν εσυ δεν οργανωσεις τον χρονο σου,μετα μην βριζεις τους καθηγητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ισως εχετε δικιο...ειναι η 1 μου χρονια στο γυμνασιο και...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
η μουσικού ήταν χάλια, των Νέων, άθλια, γυμναστική υπερπιεστικός αλλά υπήρχαν και καλοί, των Αρχαίων φοβερή, Βιολογία, Γεωγραφία άψογη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ετσι και ετσι..αλλα περισσοτερο απο τον χημικο που ειχα στο λυκειο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Ε, εντάξει δεν μπορώ να πω οτι ήταν και οι καλύτεροι...έχω δει αρκετούς που δεν πρέπει να είναι εκεί που είναι αλλά τεσπα..Η ΜΟΝΗ ΟΜΩΣ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑ. ΒΟΥΛΑ Γ. ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ 1Η ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ...πραγματικά έμαθα πάρα πολλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
ενταξει ειχα και καθηγητες καλους και κακους..καπιοι καταλαβαιναν τα προβληματα των εφηβων και μας βοηθουσανε,αλλοι ηταν χροοοοονια μακρυα ο τροπος σκεψης τους..στο μαθημα τους οι περισσοτεροι ηταν καλοι.αλλα προσωπικα κρινω εναν καθηγητη απο τους τροπους του και οχι απο το μαθημα που κανει.δεν ειμαι ειδικος για να κρινω εναν μαθηματικο πχ..η εναν φιλολογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Δεν είμαι αρκετά ευχαριστημένη... Υπήρχαν βέβαια κάποιες εξαιρέσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ισως ειμαι απο τα λιγα ατομα που ειναι αρκετα εως πολυ ευχαριστημενη απο τους καθηγητηες που ειχα αλλα και που εχω...Απο την Α γυμνασιου δε θα ξεχασω τη βιολογο μας την οποια οχι απλα τη συμπαθησα..τη λατρεψα...Οπως και η φετινη βιολογος μας ειναι υπεροχη.Ο μαθηματικος ο περσινος ηταν επισης εξαιρετικος,ενας ανθρωπος με ορεξη για μαθημα.Μεχρι και ειδικη προετοιμασια για το Θαλη μας εκανε!Και φυσικα ο <<Παπαστρουμφ>> ενας φιλογος(εξωτερικα μοιαζει με τον παπαστρουμφ!χιχιχι!!) γλυκητατος,χαμογελαστοε ... Σιγουρα υπηρχαν και υπαρχουν εξαιρεσεις τις οποιες καλυτερα να μην αναφερω γιατι θα συγχιστω βραδιατικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ισως ειμαι απο τα λιγα ατομα που ειναι αρκετα εως πολυ ευχαριστημενη απο τους καθηγητηες που ειχα αλλα και που εχω...Απο την Α γυμνασιου δε θα ξεχασω τη βιολογο μας την οποια οχι απλα τη συμπαθησα..τη λατρεψα...Οπως και η φετινη βιολογος μας ειναι υπεροχη.Ο μαθηματικος ο περσινος ηταν επισης εξαιρετικος,ενας ανθρωπος με ορεξη για μαθημα.Μεχρι και ειδικη προετοιμασια για το Θαλη μας εκανε!Και φυσικα ο <<Παπαστρουμφ>> ενας φιλογος(εξωτερικα μοιαζει με τον παπαστρουμφ!χιχιχι!!) γλυκητατος,χαμογελαστοε ... Σιγουρα υπηρχαν και υπαρχουν εξαιρεσεις τις οποιες καλυτερα να μην αναφερω γιατι θα συγχιστω βραδιατικα :)

Χαιρομαι που υπαρχουν ακομα παιδια που αγαπαν τους καθηγητες τους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top