Πόσοι περάσατε στο Ηράκλειο Κρήτης και σε ποια σχολή;

fame

Νεοφερμένος

Η fame αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Περασε κανεις απο εδω στο ηρακλειο??
κ σε ποια σχολη?
εγω περασα μαθηματικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Γεια :bye: Εγώ πέρασα στο Φυσικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fame

Νεοφερμένος

Η fame αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ωραια! το φυσικο εχω ακουσει οτι ειναι απο τα καλυτερα!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Συμφωνώ!!! Μετά την Αθήνα αυτό είχα βάλει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εγω ιατρικη ηρακλειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agxwmenh

Νεοφερμένος

Η agxwmenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Και εγω μαθηματικο περασα ... :D !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkmind

Νεοφερμένος

Ο darkmind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ πέρασα στη σχολή εφαρμοσμένης πληροφορικής και πολυμέσων (ΤΕΙ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 823110

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κ εγω μαθηματικο ηρακλειου!αντε να κατεβουμε να δουμε θα βρουμε κανενα καλο σπιτι?χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgina18

Νεοφερμένος

Η jojo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγώ πέρασα στη σχολή εφαρμοσμένης πληροφορικής και πολυμέσων (ΤΕΙ)
Κι εγώ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pera_brexei

Νεοφερμένος

Η Μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εγω κοινωνικη λειτουργος!συγχαρητηρια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkmind

Νεοφερμένος

Ο darkmind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Αυτή η σχολή είναι γεμάτη από ηρακλειώτες (περίπου 90 άτομα) ενώ από την υπόλοιπη Ελλάδα έχει πάρα πολύ λίγα άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

agxwmenh

Νεοφερμένος

Η agxwmenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εεεελα οι μαθηματικοιι ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Κ εγω μαθηματικο ηρακλειου!αντε να κατεβουμε να δουμε θα βρουμε κανενα καλο σπιτι?χαχα

Θα σε συμβούλευα να βιαστείς γιατί γίνεται χαμός κ θέλει πολύ ψάξιμο γτ υπάρχουν δραματικές περιπτώσεις...:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 823110

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα σε συμβούλευα να βιαστείς γιατί γίνεται χαμός κ θέλει πολύ ψάξιμο γτ υπάρχουν δραματικές περιπτώσεις...:s


γιατι, εσυ δυσκολευτηκες να βρεις?εχω κατι στα υποψιν αλλα μεχρι τωρα δν το εχω ψαξει πολυ το θεμα.θα κατεβω και κατω να ψαξω καλυτερα, αλλα δν νομιζω να μεινω και χωρις σπιτι ή να βρω κανενα με 600 ευρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγώ επειδή δεν θα έχω αυτοκίνητο και έψαχνα μέσα στα τείχη την πρώτη μέρα είχα απογοητευτεί γιατί όλα όσα είδα ήταν παλιά και ήθελαν πολύ δουλειά για να θυμίζουν σπίτια φοιτητών και όχι μεταναστών... Και φυσικά ζητούσαν άδεια χωρίς έπιπλα απο 300-350 ευρω. Τώρα έξω απο το κέντρο υπάρχουν πιο καινούρια πολύ όμορφα αλλά είναι μια απόσταση με τα πόδια και δεν συμφέρει. Καλύτερα να βρείς κάτι να σε καλύπτει απόλυτα μέσα στην πόλη παρά να πας κοντά στο πανεπιστήμιο ή στα λοιπά προάστια και σε ένα χρόνο να θέλεις να αλλάξεις.

Θα σε συμβούλευα να μπείς στο www.kritikesaggelies.gr να μαζέψεις όλες τις αγγελίες (πληρώνεις 1 ευρώ μεσω μυνήματος) και να τις βάλεις σε ένα έγγραφο, να τις καθαρίσεις απ' ότι δεν σε ενδιαφέρει και να κατέβεις κάτω έτοιμος έχοντας ας πούμε 2-3 σελίδες με σπίτια που σε ενδιαφέρουν έτσι ώστε να ξεκινήσεις να τα βλέπεις χωρίς να χάνεις χρόνο. Εγώ έτσι έκανα και σε 2 μέρες καθάρισα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
η εφημεριδα ισως θα ειναι και πιο περιεκτικη, εγω απο αυτην ειχα βρει αν και ειχα κοιταξει και στις κριτικες αγγελιες απο τον απριλη τελικα βρηκα ενα σπιτι χαρμα, λιγο παλιο αλλα αξιζει τα λεφτα του γιατι ειναι κανονικο και οχι γκαρσονιερα που ειναι ενα δωματιο και ζητανε τα ιδια λεφτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 823110

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για μεσα στο κεντρο θελω να βρω.Μπηκα στο κρητικες αγγελειες και δν ειδα κατι ενδιαφερον.πολλα ημιυπογεια ηταν και σε αυτα που δν ηταν στα περισσοτερα δν εγραφε τιμες (και δν ηθελα να παρω τηλ).Εχω στα υποψιν μου κατι απο φιλους φιλων κλπ.θα δουμε.ευχαριστω για τις πληροφοριες παντως.στις ιδιες κτηριακες εγκαταστασεις θα ειμαστε ε??ναϊιιις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
οχι το μαθηματικο ειναι στην Κνωσσο ακομα, θα μεταφερθει λογικα πριν το τελειωσεις. Δυστυχως στην Κνωσσο ειναι χαλια τα κτηρια γιατι ειναι πολυ παλια. Ειναι πολυ πιο κοντα παντως απο τις Βουτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 823110

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
για το φυσικο το ειπα.και το φυσικο στις βουτες ειναι?αδικιαααααα! χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
για το φυσικο το ειπα.και το φυσικο στις βουτες ειναι?αδικιαααααα! χαχαχαχα

ναι στις βουτες ειναι μαζι με βιολογια χημεια ιατρικη και επιστημη υλικων
στην κνωσσο ειναι μαθηματικα, εφαρμοσμενα μαθηματικα και επιστημη υπολογιστων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top