Πόσοι περάσατε ή δηλώσατε Οικονομικό στο Αριστοτέλειο;

Λεωνίδας_Δ

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας_Δ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Η ιδέα μου ρθε από ένα αντίστοιχο τοπικ των Φυσικών στα Γιάννενα!Ποιοι λοιπόν θα μαστε στο Α.Π.Θ οικονομικό??(από Κοζάνη κανείς??:P)
------------------------------------------
Κανείς??Το πρώτο μου τόπικ και ο ανταπόκριση..κλαψ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ημουνα σε διλημα να δηλωσω αυτη πρωτη σχολη (παιρνουσα) , αλλα τελικα θα παω Κρητη (Επιστημης Υπολογιστων , αν ολα πανε καλα )... Ειναι βεβαια και καποιες στιγμες που το μετανιωνω γιατι θα μπορουσα να μεινω Θεσσαλονικη (στην οποια και κατοικω) ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λεωνίδας_Δ

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας_Δ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Εσύ χάνεις..:pΑν όμως αυτό θες τότε μια χαρά είναι!!

Καλά ίσως να είχα βιαστεί λίγο..Αλλά τώρα που βγήκαν τα αποτελέσματα,πόσοι είμαστε??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimitroulaaaa

Νεοφερμένος

Η dimitroulaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
και εγώ οικονομικό απθ(αλλά δεν είμαι από κοζάνη:P)!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λεωνίδας_Δ

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας_Δ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
α επιτέλους!!!!Και μια συμφοιτήτρια!!Την Δευτέρα αρχίζουμε ε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroulaaaa

Νεοφερμένος

Η dimitroulaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ναιιιιι τη Δευτερα αρχιζουμε!!!!!:D
αντε να δουμε πως θα ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λεωνίδας_Δ

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας_Δ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Τέλεια θα είναι..αα!!Μήπως έχεις το πρόγραμμα??Εγώ δεν το πήρα ακόμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroulaaaa

Νεοφερμένος

Η dimitroulaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
αχχχ μακαρι....:D:D
απο εδω το ειδα το προγραμμα!! https://www.econ.auth.gr/index.php?rm=0&mn=0&lang=el&nid=220
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top