Πόση κάρτα βάζετε;

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
μήπως την ξοδεύεις ενώ δεν έχεις επιλέξει κάποιο πακέτο? αν όχι μάλλον κάτι γίνεται, επικοινώνησε μαζί τους, και σε εμένα έγινε μια φορά, επικοινώνησα και μου το διόρθωσαν, μου έδωσαν και δωράκι 2 ευρώ (κατά ξοδεύτηκαν:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Χρησιμοποιεί κανείς το reload it?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
εγώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Και εγώ το έχω χρησιμοποιήσει κανα 2 φορές. Ωραίο μου φαίνεται.:P Την τελευταία φορά είχα κερδίσει 100 sms, αλλά το σπαστικό είναι πως σε δεσμεύει, για παράδειγμα εμένα τα 100 sms ήταν μόνο για μια εβδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγω απο το reload it ειχα κερδισει καποιες φορες διπλασιασμο της επομενης ανανεωσης..ειχα βαλει καρτα 30 ευρω και ειχα καπου 57-58 με τον διπλασιασμο...ενεκα του φορου βλεπεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω απο το reload it ειχα κερδισει καποιες φορες διπλασιασμο της επομενης ανανεωσης..ειχα βαλει καρτα 30 ευρω και ειχα καπου 57-58 με τον διπλασιασμο...ενεκα του φορου βλεπεται :P
Απλά τυχερή.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
εγω βαζω 5η καρτα καθε μηνα..πρωτα βαζω το reload it και μετα οταν τελειωσει sms300 γιατι αλλιως δεν βγαινω με τιποτα! :P

αχ παιδια θυμαστε εκεινες τις καλες εποχες με τα 1500?? :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
το what's up πιστευω μας κλεβει κανονικα...τι καλα ηταν πριν κανα 2 χρονια με τα 1500 :P τωρα καθε βδομαδα θελω καρτα...ολο λεω οτι θα αλλαξω εταιρεια και θα το κανω wind αλλα ακομα αλλαζω :P
q βαλε, εχει τις ιδιες προσφορες με την wind σε χαμηλοτερες τιμες.

για την q που λένε πολύ, δίνεις 3 ευρώ και αυτό ή για 300 λεπτά ή για 300 sms , ναι καλά, προτιμώ να δίνω 7 ευρώ και κάτι ακόμη για το φόρο και να έχω 600 λεπτά ΚΑΙ 600 sms ε και ας κρατάει για 15 μέρες, και πάλι από τα υπόλοιπα συμφέρει πιο πολύ...τώρα με wind δεν ξέρω καθόλου τι γίνεται, είχε η αδερφή μου, αλλά κάτι δεν της άρεσε και το γύρισε και αυτή σε what's up
1) τα 300λεπτα/sms στην q κανουν 1 και οχι 3 €
2) Η q ειναι wind

παιδια εγω βαζω 10ευρη και την ιδια μερα μου μενουν μηδεν ευρω και κατι!εχω βαρεθει!σκεφτομαι να βαλω vodafone ..
η vf ειναι μεγαλυτεροι κλεφτες απο την cosmote :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Wind καθαρά, όχι q...
1 ευρω? δλδ αν πάρεις κάρτα 10 ευρώ μπορείς να βάλεις το πακέτο 10 φορές??? :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Ποοο θυμάμαι που έβαζες κάρτα και σου έδινε 1500 sms και 1500'. Εγώ βάζω κάθε 2 εβδομάδες περίπου δεκάευρη.(Βάζω λεπτά ομιλίας και μηνύματα) Αλλά και πάλι δεν φτάνει :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έβαλα πέρσι τον Αύγουστο. Από τότε έβαλα πάλι ... 5€ πριν λίγες μέρες. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Are you kidding me?:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pan0s21

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Έχω να βάλλω 1,5 χρόνο, έχω μόνο 5,5 μονάδες για αναπάντητη, σιγά μην χρεωθώ κιόλας. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikstifler

Νεοφερμένος

Ο nikstifler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
10 ευρώ...η κοσμοτέ πλέον το έχει ξεφτυλίσει...παλιά είχε καλύτερα προγράμματα πλέον λειτουργεί μόνο ώς επιχείρηση που έχει ώς στόχο μόνο τα χρήματα και δεν συμπαραστέκεται απο την πλευρά της στους πελάτες της που ζούν καθημερινά κάτω απο άθλιες συνθήκες...οικονομική κρίση έχουμε αλλά εκείνοι αδυνατούν να μας βοηθήσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
5 ευρώ συνήθως αλλά κάποιες φορές βάζω και 10ευρη.... αν και από τα 10 ευρώ που βάζω παίρνω 9,10 ή στην 5ευρη 4,20 :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top