Πόσες ώρες διαβάζετε;

Πόσες ώρες διαβάζετε την ημέρα για Πανελλήνιες;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 64)
  • 1-2 ώρες

  • 3-4 ώρες

  • 5-6 ώρες

  • 7-9 ώρες

  • 10-12 ώρες

  • 12 -15 ώρες

  • Δεν μπορώ να διαβάσω γιατί βαριέμαι

  • Δεν μπορώ να διαβάσω γιατί δεν έχω όρεξη

  • Δεν είμαι υποψήφιος


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Aισθανεται και αλλος οτι δεν του φτανει το 24ωρο???

Το 24ωρο είναι ανύπαρκτο. Κάθεσαι να διαβάσεις στις 5 και μετά από "30 ώρα ασκήσεων" κοιτάς το ρολόι και έχει πάει 9! Πφφφ όπως και να 'χει θα περάσουν όλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αχ λες Κωστα? Εχεις σταματησει το σχολειο? Εγω πηγαινω ακομα κανονικα και η αληθεια ειναι οτι ζοριζομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω και που ειμαι στο σχολειο παλι ασκησεις φροντιστηριου ή επιπλεον κανω, οποτε μετα το πασχα θα με ξεχασουν στα γενικης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geldern

Νεοφερμένος

Ο Geldern αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ρε παιδια δεν παλευεται η κατασταση.Θελω να κοιμαμαι 15 ωρες την ημερα για 1 χρονο και τιποτα αλλο.Αφηστε που το μουσι εχει φτασει εως το πατωμα!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μ' αρέσει πολύ να διαβάζω τα πρωινά! (όταν δε πηγαίνω σχολείο.)
Ειδικά και τώρα που άνοιξε ο καιρός. Ντάξει θα προτιμούσα να είμαι έξω να μαζεύω λουλούδια, αλλά θα περάσει..........
Τη μούντα του καιρού δεν την αντέχω. Να χει τον καιρό που λές θα βρέξει, δε θα βρέξει; Και να έχω και διάβασμα.
Τότε με πιάνουν τα ψυχολογικά μου.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Μ' αρέσει πολύ να διαβάζω τα πρωινά! (όταν δε πηγαίνω σχολείο.)
ρε εμενα μου φαινεται οτι ο χρονος το πρωι περναει τοσο γρηγορα...ξεκιναω να διαβαζω κατα τις 8.30 και κοιταω σε καποια στιγμη το ρολοι και ειχε παει 11.30 και ειχα κανει μονο 7 ασκησεις φυσικης.ε και τοτε με πιανει πανικος....γιατι ολα τα αλλα που με περιμενουν(μαθηματικα αοδευ αεππ βιολογια) ποτε θα τα προλαβω;καθε μερα τα ιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω το πασχα το βλεπω σαν δυο εβδομαδες συμπληρωσης κενων και επαναληψης σε ολα τα μαθηματα(αντε και κανα δυο μερες ξυσιμο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
πλησιάζει ο καιρός !!
μιλάμε εχω κατααγχωθει ήθελα το Πάσχα να χαλαρώσω(ελάχιστα) και στο φροντιστήριο από δευτέρα θα εχω μαθηματα και την επόμενη εβδομάδα 4 συνεχόμενα διαγωνίσματα σε όλη την ύλη κατεύθυνση:@
δλδ έλεος ,ούτε λίγος χρόνος για καμία βιολογία, καμία έκθεση...πφφ!
τουλάχιστον μετά σχολείο θα έχουμε ελάχιστο:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
παιδια τωρα που μενει λιγος καιρός ...πόσες .ωρες διαβάζετε ?? εχετε αντοχες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Αχ λες Κωστα? Εχεις σταματησει το σχολειο? Εγω πηγαινω ακομα κανονικα και η αληθεια ειναι οτι ζοριζομαι!

Από αύριο σταματάω, και ευτυχώς έχω λίγες απουσίες (12) οπότε θα πηγαίνω πολύ σπάνια απλώς για ένα διάλειμμα από το διάβασμα... Αντοχές για να συνεχίσω το διάβασμα έχω, ψυχικά με το άγχος και την πίεση τα έχω παίξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Από σήμερα κι επίσημα σχολείο τέλος!:DΩς τώρα έχω 2 απουσίες,οπότε φτάνουν και περισσεύουν ως το τέλος...!Κανόνισα να πηγαίνω μόνο 2 ώρες τη βδομάδα για Βιολογία και 2 για Φυσική...:)
Τώρα από αντοχές..Εντάξει,το 'χω πάρει ζεστά ότι τώρα πρέπει να ζοριστώ ακόμα περισσότερο!Ψυχολογικά,μία έτσι μία αλλιώς είμαι..!Θα δούμε τι θα γίνει τώρα που ξεκινάνε και τα διαγωνίσματα προσομοίωσης στο φροντ.......:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CICERO

Νεοφερμένος

Ο CICERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
γεια σας παιδιά! η ερώτηση που θα κάνω απευθύνεται κυρίως στους μαθητές, οι οποίοι δεν θα κάνουν φροντιστήριο φέτος ή ελάχιστα! Λοιπόν πόσες ώρες την ημέρα μελετάτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κοιταξε εγω προς το παρον δεν εχω αρχισει ακομα φροντιστιριο.Αρχιζω ομως 20 Αυγουστου.Παρολα αυτα διαβαζω σε χαλαρους ρυθμους μαθηματικα γενικης,κατι ψιλα απο μαθηματικα κατευθυνσης και το 5ο κεφαλαιο απο την φυσικη κατευθυνσης.Δεν ξερω τι κατευθυνση εισαι.Αλλα σου μιλαω προσωπικα το τι κανω εγω.Προσπαθω να ξεκουραστω οσο το δυνατον περισσοτερο ομως.Γιατι η χρονια που πλησιαζει δεν ειναι και η καλυτερη :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
3 ώρες κάθε μέρα, αλλά "γεμάτες", χωρίς καθόλου διάλειμμα και με κινητό-υπολογιστή κλειστό.
Έχει τρομερό αποτέλεσμα, παρόλο που ακούγεται σχετικά λίγο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Εγώ είμαι στη Β λυκείου και ξεκινάω το διάβασμα από της 3,30 και τελειώνω στις 10,00 ώρα το βράδυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ είμαι στη Β λυκείου και ξεκινάω το διάβασμα από της 3,30 και τελειώνω στις 10,00 ώρα το βράδυ!!!

Β λυκείου και ρίχνεις τέτοιο διάβασμα; Μέχρι τα Χριστούγεννα σε βλέπω να έχεις βγει off. :worry:

:worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

χριχρι :)

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω DrHouse για ποιο λόγο εκφράζεσαι με αυτόν τον τρόπο. Εγώ απλώς εξέφρασα την καθημερινότητα μου ως μαθητής εάν δεν σου αρέσει μην το βλέπεις.

Απλά είναι υπερβολικά πολλές οι ώρες που διαβάζεις..Του χρόνου δλδ στις πανελλήνιες τι θα κάνεις; Πόσες ώρες θα διαβάζεις; Μέχρι το χάραμα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannitca

Νεοφερμένος

Η iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
2 ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
3-4 ώρες την μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top