Πόβλημα με επιλογή σχολής !

integral

Νεοφερμένος

Ο integral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 74 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΤΟ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Το μοναδικό σου προβλημα για να σπουδάσεις στην Ελλάδα είναι ο μισθος?

Νομίζω παντως πως αν σου αρέσει ο προγραμματισμός θα πρέπει να το κυνηγησεις ειτε στην ελλάδα είτε έξω. Ούτε ο πρώτος θα είσαι ούτε ο τελευταίος.

Τη σχολή μηχανικών Η/Υ στην Πάτρα την έχεις σκεφτεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

integral

Νεοφερμένος

Ο integral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 74 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Το μοναδικό σου προβλημα για να σπουδάσεις στην Ελλάδα είναι ο μισθος?

Νομίζω παντως πως αν σου αρέσει ο προγραμματισμός θα πρέπει να το κυνηγησεις ειτε στην ελλάδα είτε έξω. Ούτε ο πρώτος θα είσαι ούτε ο τελευταίος.

Τη σχολή μηχανικών Η/Υ στην Πάτρα την έχεις σκεφτεί?

Ναι και ρώτησα γι αυτή... Επιμένω ότι δεν κάνει μία, βασικά γιατι δεν υπάρχουν θέσεις πλέον εδώ και έξω δεν έχει δύναμη...
Και...ναι...ο μισθός είναι το μόνο πρόβλημα...τι άλλο ??
αφού υποτίθεται ότι αυτό μου αρέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top