Πρώτη επιλογή στο μηχανογραφικό

Reader

Νεοφερμένος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Όπως ξέρετε, η πλατφόρμα για το μηχανογραφικό έχει ανοίξει από χθες, εγώ όμως δεν είμαι καθόλου σίγουρη ποια σχολή να βάλω ως πρώτη μου επιλογή. Είμαι ανάμεσα σε τρεις : διεθνών και ευρωπαϊκών, ιστορία και αρχαιολογία και ρωσικών και σλαβικών σπουδών. Σκεφτόμουν και την κοινωνιολογία αλλά όχι πλέον. Μου αρέσουν εξίσου και πραγματικά έχω κολλήσει απίστευτα. Εσείς τι θα διαλέγατε στη θέση μου;
 

Leo komm

Νεοφερμένος

Ο Leo komm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Τπτ, εσυ πρέπει να διαλέξεις, όχι εμείς.
 

Nala

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών, αυτό θα έβαζα πρώτο
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7,261 μηνύματα.
Διεθνών και Ευρωπαϊκών δαγκωτό
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,350 μηνύματα.
ρεαλιστικα που μπορεις να δουλεψεις τελειωνοντας διεθνων ; Ρωσικων και σλαβικων νομιζω εχει καποιες ( οχι πολλες ) πιο safe διεξοδους
 

Fofi

Νεοφερμένος

Η Fofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Καλημέρα, επιλογή μου είναι το γεωλογικο απθ ,είναι κάνεις ήδη φοιτητής στο τμήμα αυτό;
 
Top