Πρόβλημα στους εκλογικούς καταλόγους με τους 18ηδες!

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Όλοι οι δήμοι έστειλαν καταστάσεις με όσους/ες γεννήθηκαν το 1994 και έχουν δικαίωμα ψήφου ΑΛΛΑ....... κάτι έχει γίνει και πολλών δήμων οι 18ρηδες δεν φαίνονται στους εκλογικούς καταλόγους.
Μπες στο www.ypes.gr , πήγαινε "ΕΚΛΟΓΕΣ" και μετά εκεί που λέει "ΜΑΘΕ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΕΙΣ" , δώσε τα στοιχεία σου και αν σου βγάλει "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ" ή "ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΕΓΓΡΑΦΕΣ" σημαίνει ότι κάποιο πρόβλημα υπάρχει. Πρέπει να επικοινωνήσεις με το Δήμο , που ανήκεις και να τους πεις το πρόβλημα. Αν δεν προλάβουν να το φτιάξουν μέχρι τις εκλογές (όπως υπόσχονται), θα πρέπει παραμονές των εκλογών να πας να πάρεις από το Δήμο ένα πιστοποιητικό, που μ΄αυτό θα μπορέσεις να ψηφίσεις.
ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Οκ, εμένα με έχουν γραμμένο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μπράβο Αντουάν, και μένα!Θα ψηφίσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,065 μηνύματα.
Οκ, εμένα με έχουν γραμμένο
Όλους μας έχουν ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ (είτε ψηφίσουμε, είτε δεν ψηφίσουμε, ότι και αν ψηφίσουμε).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Βοηθήστε λίγο!Πού λέει "Μάθε πού ψηφίζεις"??
Ααα!Το βρήκα!Μου το 'χαν στείλει πριν κάτι μέρες αυτό...Ντάξει,μέσα είμαι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Όλους μας έχουν ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ (είτε ψηφίσουμε, είτε δεν ψηφίσουμε, ότι και αν ψηφίσουμε).


I see you know what i mean
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Και εμένα με έχουν γραμμένο (στους εκλογικούς καταλόγους παντα:P). Εγώ πάντως θα ψηφίσω. Να πάω στο χωριό να κάνω και τη βόλτα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Και εμενα ΓΡΑΜΜΕΝΟ με εχουνε. Πρεπει να χαρω τωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi..!

Νεοφερμένος

Η evi..! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Μόνο εμένα δεν έχουν δηλαδή..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Γιουπιιι με εχουν και μενα γραμμενο στα παλια τους υποδηματα...εεε στους εκλογικους καταλογους.Απο τη χαρα μου δεν θα φαω 2 μερες και θα στειλω το φαγητο αυτο να το φαει ο Βενιζελος να μεγαλωσει.:P

Περα απο την πλακα θα παω να ψηφισω.Την χαρη δεν θα τους την κανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Μόνο εμένα δεν έχουν δηλαδή..?
Τσέκαρε μήπως κάνεις κάποιο λάθος με τα στοιχεία..Θέλει τα βαφτιστικά ονόματα..Ας πούμε αντί για Βασίλης θέλει Βασίλειος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Που ειναι αυτο ρε παιδια και δεν το βρισκω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Oύτε γω που μου του 1993 φαίνομαι στο ypes.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Εγω ειμαι οκ τελικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Μόνο εμένα δεν έχουν δηλαδή..?

Και μένα και κάποιες χιλιάδες ακόμα! Κάνε αυτά που έγραψα. Μίλησα με την κυρία που είναι υπεύθυνη για τους εκλογικούς καταλόγους και τις εκλογές γενικότερα στο Δήμο μου και μου είπε ότι μίλησε με το Υπουργείο Εσωτερικών και με ενημέρωσε τι πρέπει να γίνει. Περιμένω μήπως το φτιάξουν τελικά αλλιώς θα πάρω πιστοποιητικό για να ψηφίσω.
Δεν θα το αφήσω έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Το είχα ελέγξει πριν κάνα δυό βδομάδες. Μέσα ήμουν.:P

Αν και δεν έχω σκοπό να τους τιμήσω με την παρουσία μου. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi..!

Νεοφερμένος

Η evi..! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Τσέκαρε μήπως κάνεις κάποιο λάθος με τα στοιχεία..Θέλει τα βαφτιστικά ονόματα..Ας πούμε αντί για Βασίλης θέλει Βασίλειος...

Με αυτόν τον τρόπο τα συμπλήρωσα...αλλά δεν με εμφάνισε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Και μένα και κάποιες χιλιάδες ακόμα! Κάνε αυτά που έγραψα. Μίλησα με την κυρία που είναι υπεύθυνη για τους εκλογικούς καταλόγους και τις εκλογές γενικότερα στο Δήμο μου και μου είπε ότι μίλησε με το Υπουργείο Εσωτερικών και με ενημέρωσε τι πρέπει να γίνει. Περιμένω μήπως το φτιάξουν τελικά αλλιώς θα πάρω πιστοποιητικό για να ψηφίσω.
Δεν θα το αφήσω έτσι!

ναι... μην χασει την ψηφο η αλεκα! : Πειράγματα:: Πειράγματα:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια και εμενα με εχουν καταγεγραμμενη ωστόσο απλως μου λεει σε ποιο εκλογικο διαμερισμα ψηφιζω και σε ποιο δημο ανηκει αυτο..ακριβη διευθυνση οπμως του εκλ.διαμερ. δε λεει πουθενα..μονο τηλ στο δήμο ή υπαρχει και αλλος τρόπος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top