Πρόβλημα με τη συνδεση minedu

EFIANA

Νεοφερμένος

Η EFIANA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Γεια σας! Ο γιος μου ολοκλήρωσε την αίτηση εγγραφής μέσω minedu register. Ωστόσο στο επόμενο βήμα , δεν ανοίγει η σελίδα για τη συμπλήρωση του στατιστικού ατομικού δελτίου σπουδαστή/ φοιτητή . Γνωρίζει κάποιος πως πρέπει να το κάνει; Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,685 μηνύματα.
Γεια σας! Ο γιος μου ολοκλήρωσε την αίτηση εγγραφής μέσω minedu register. Ωστόσο στο επόμενο βήμα , δεν ανοίγει η σελίδα για τη συμπλήρωση του στατιστικού ατομικού δελτίου σπουδαστή/ φοιτητή . Γνωρίζει κάποιος πως πρέπει να το κάνει; Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Η ΕΛΣΤΑΤ δεν εχει και το καλυτερο σαιτ... τα εκανε και παλιοτερα τα προβληματα ..αλλα τοτε δινανε και δικο τους σαιτ.
Ξαναπροσπαθηστε την δευτερα μεσημερι ,
ή επικοινωνηστε με τα τηλεφωνα παρακατω να σας πουν.

1693693925880.png
 

Συνημμένα

  • 1693693880806.png
    1693693880806.png
    21.4 KB · Εμφανίσεις: 62
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,685 μηνύματα.
εδω ειναι και οι πληροφοριες που θα ζητησουν στο στατιστικο δελτιο φοιτητη
 

Συνημμένα

  • statistiko deltio foititi.pdf
    137.3 KB · Εμφανίσεις: 46

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Έχω μία ερώτηση εγκυκλοπαιδικής φύσεως. Τι γίνεται αν εγώ δεν κάνω αυτό το Στατιστικό Δελτίο; Επίσης γιατί τα θέλουν αυτά τα στοιχεία;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,685 μηνύματα.
Έχω μία ερώτηση εγκυκλοπαιδικής φύσεως. Τι γίνεται αν εγώ δεν κάνω αυτό το Στατιστικό Δελτίο; Επίσης γιατί τα θέλουν αυτά τα στοιχεία;
αν δεν το κανεις δεν θα γινει τιποτα...
απο τα στοιχεια αυτα βλεπουν καποιους παραμετρους
οπως :
ποσο τροφοδοτουν τα ιδωτικα και ποσο τα δημοσια λυκεια τα πανεπιστημια
ποια επαρχια εχει καλη συμμετοχη και πια οχι
ποιο ειναι το μορφωτικό επιπεδο των γωνιων παιδιων ανα σχολη
ποιο το οικονομικο επιπεδο των γονιων
ποσοι πανε για 2ο πτυχιο
και οτι αλλο τους κατέβει
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top