Πρωτοετείς στη Βιολογία

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Για τα μαθήματα εμένα μου είπαν στη Γραμματεία ότι οι πρωτοετείς θα ενημερωθούν την Πέμπτη κ πως παρόλο που έχουν ήδη ξεκινήσει οι παραδόσεις δεν είναι απαραίτητο για τους πρωτοετείς να τις παρακολουθήσουν.

Αντε να δούμε τι θα γίνει τελικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
παιδια ετοιμοι για αυριο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
γραφτηκααααα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Μα είναι κρίμα να σας ξέρω εδω εσάς και τα αβαταρ σας και εκεί να μου είστε άγνωστοι εντελώς

Και γω ήμουν εκεί.
Αλλά δεν πρόλαβα τον αγιασμό...
κρίμα και έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αυτό είναι αλήθεια! Ίσως πρέπει να κανονίσουμε να βρεθούμε όλοι οι ischool-ίτες κ ischool-ίτισες!!! λολ

Και γω ήμουν εκεί.
Αλλά δεν πρόλαβα τον αγιασμό...
κρίμα και έλεος

Εγώ αν ήμουν στη θέση σου θα χαιρόμουν αν έχανα τον αγιασμό! Η επιστήμη της βιολογίας έρχεται λίγο σε αντίθεση με την θρησκεία, δεν νομίζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Αυτό είναι αλήθεια! Ίσως πρέπει να κανονίσουμε να βρεθούμε όλοι οι ischool-ίτες κ ischool-ίτισες!!! λολ



Εγώ αν ήμουν στη θέση σου θα χαιρόμουν αν έχανα τον αγιασμό! Η επιστήμη της βιολογίας έρχεται λίγο σε αντίθεση με την θρησκεία, δεν νομίζεις?
Βασιλική, άμα σε πετύχω και συζητήσουμε κάποια μέρα θα καταλάβεις ότι συμφωνώ απόλυτα μαζί σου
Ειρωνικό ήταν απλά.


Και βέβαια να το κανονίσουμε
Δε θα είναι δα και τόσο δύσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Βασιλική, άμα σε πετύχω και συζητήσουμε κάποια μέρα θα καταλάβεις ότι συμφωνώ απόλυτα μαζί σου
Ειρωνικό ήταν απλά.


Και βέβαια να το κανονίσουμε
Δε θα είναι δα και τόσο δύσκολο

Τότε πραγματικά χαίρομαι που υπάρχουν κ άλλα παιδιά με τέτοιες αντιλήψεις! :)

Όντως δεν είναι καθόλου δύσκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω δεν προλαβα ουτε αγιασμους ουτε τιποτα και πηγα στα τελειωματα της "τελετης". Ταλαιπωρια αυτη η εγγραφη, αλλα ολα ok. Ευτυχως που αργησα να ξυπνησω και δεν πηγα απο τις 8:30. :P

Ρε παιδια να ρωτησω. Στο προγραμμα που λεει στον οδηγο, ποιες ωρες απ' αυτες που λεει ειναι θεωρια και ποιες εργαστηρια; Η ειναι μονο των παραδοσεων αυτο το προγραμμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγω δεν προλαβα ουτε αγιασμους ουτε τιποτα και πηγα στα τελειωματα της "τελετης". Ταλαιπωρια αυτη η εγγραφη, αλλα ολα ok. Ευτυχως που αργησα να ξυπνησω και δεν πηγα απο τις 8:30. :P

Ρε παιδια να ρωτησω. Στο προγραμμα που λεει στον οδηγο, ποιες ωρες απ' αυτες που λεει ειναι θεωρια και ποιες εργαστηρια; Η ειναι μονο των παραδοσεων αυτο το προγραμμα;

Όντως ήταν λίγο ταλαιπωρία...
Νομίζω πως οι ώρες αφορούν τις παραδόσεις. Εργαστήρια πρέπει να έχουμε κάθε μέρα μετά τις παραδόσεις κ την Τετάρτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δηλαδη 15:00 θα τελειωνουμε τη θεωρια και μετα καπακι εργαστηρια; Jesus, δηλαδη τι ωρα θα φευγουμε απο τη σχολη; :P

Αααα, και κατι ακομα. Δοκιμασατε να φτιαξετε λογαριασμο στο my-studies; Εγω δοκιμασα αλλα δεν δεχτηκε τα στοιχεια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Εγω δεν προλαβα ουτε αγιασμους ουτε τιποτα και πηγα στα τελειωματα της "τελετης". Ταλαιπωρια αυτη η εγγραφη, αλλα ολα ok. Ευτυχως που αργησα να ξυπνησω και δεν πηγα απο τις 8:30. :P

Ρε παιδια να ρωτησω. Στο προγραμμα που λεει στον οδηγο, ποιες ωρες απ' αυτες που λεει ειναι θεωρια και ποιες εργαστηρια; Η ειναι μονο των παραδοσεων αυτο το προγραμμα;
Κι άλλος που καθυστέρησε...
μα ήμουν στους 3 τελευταίους που παρέδωσαν τα χαρτιά τους, εσυ ήσουν ο τελευταίος από τους τελευταίους δηλαδή...



Εμένα ένας ΔΑΠιτης μου είπε ότι είναι Τεταρτη-Πέμπτη τα εργαστήρια
Καλή όρεξη


ρε chris με κάνεις και φαίνομαι σαν να τους έχω και υποχρέωση
τέλος πάντων
ο ίδιος ΔΑΠίτης, λοιπόν, ενημέρωσε ότι δε μπορούμε ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω περιμενα απ'εξω απο το αμφιθεατρο να... σχολασει το πανηγυρι. :P Μετα συμπληρωσα τα χαρτια μου σε μια απο τις πρωτες σειρες του αμφιθεατρου και μπηκα καπου στη μεση της ουρας για να παραδωσω τα χαρτια. Δεν ημουν απο τους τελευταιους...

Καλυτερα να 'ναι Τεταρτη-Πεμπτη (αν και μου καλαρεσε η ιδεα της ελευθερης Πεμπτης).

(κι εγω δεν εβρισκα που ειναι οι εγγραφες και με πηγε ενας ΔΑΠιτης μεχρι το αμφιθεατρο :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Δηλαδη 15:00 θα τελειωνουμε τη θεωρια και μετα καπακι εργαστηρια; Jesus, δηλαδη τι ωρα θα φευγουμε απο τη σχολη; :P

Αααα, και κατι ακομα. Δοκιμασατε να φτιαξετε λογαριασμο στο my-studies; Εγω δοκιμασα αλλα δεν δεχτηκε τα στοιχεια μου...

Μια φίλη μου φοιτήτρια μού έλεγε ότι μπορεί να υπάρχουν μέρες που τα εργαστήρια θα τελειώνουν στις 9 το βράδυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια ημουν κι εγω εκει :D:D:Dαλλα δεν μπορεσα να καταλαβω κανεναν απο εμας εδω μεσα.........εγω παλι καλα αργησα μονο μια ωρα:Pτο χειροτερο ηταν το σχεδον δυοωρο ουαρχισαν να μιλανε ολοι και μετα αρχισαν και των κομματων....στα χαρτια τα βρηκα λιγο σκουρα αλλα με βοηθησαν απο δω κι απο κει κατι παιδια:Pμου ειπαν κατι παιδια οτι τα μαθηματα αρχιζουν στις 6/10 αλλα δεν το εχω σιγουρεψει ακομα.......κι εμενα ενας δαπιτης μου ειπε οτι τα εργαστηρια ειναι τετερτες πεμπτες....μηπως ημασταν κοντα και δεν το πηραμε χαμπαρι???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι εγω για 6/10 ακουσα απο πολλους. Ε, νομιζω οτι ισχυει. Για τα εργαστηρια παλι δεν ακουσα κατι, λογικα θα τα ανακοινωσουν στο site ολα αυτα...

Κοντα ημασταν, αυτο ειναι το μονο σιγουρο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω ρωτησα στην γραμματεια και μου ειπα οτι αρχιζουν 6.....και ναι ημουν κι εγω εκει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδες τοτε θα τα πουμε ολοι καλυτερα οταν αρχιζουν και τα μαθηματα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Ρε παιδιά, αν είναι δυνατόν δηλαδή...
οι ischoolίτες βιολόγοι αγγίζουν το 4-5%
ούτε οι οικολόγοι πράσινοι τέτοιο ποσοστό πλέον
Ένα συνθηματικό θέλουμε για την επόμενη φορά μόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top