Πρωτοετείς στη Βιολογία

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
χεχε
Και άλλοι λοιπόν κυκλοφορούν στο σπίτι με τη ρόμπα και καταψωνίζονται ε;
Δεν είμαι η μόνη
:P
Νιώθω καλύτερα τώρα

Αύριο έχω και εγώ βοτανική 10-1
-----------------------------------------
Επίσης, Αθηνά δεν ήσουν εσύ γιατί εγώ μίλησα σε μια κοπέλα που καθόταν κάτω από το Γιώργο και όχι δίπλα του
-----------------------------------------
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εσύ το είπες αυτό το θρυλικό; :lol::lol::lol: Σε έχω αποθεώσει μιλάμε! :D:P

Έλα ρε...
εκεί ήσουν και συ;
ε όχι:D


Εντωμεταξύ, είπα στην κοπέλα να κάνει ησυχία και μεσολάβησαν κάποια δευτερόλεπτα μέχρι να της εξηγήσω το λόγο.
Πήρε λοιπόν ένα ύφος απειλητικό, γιατι θεώρησε ότι ήθελα να παρακολουθήσω τον προφέσορα

Εμένα το πρόβλημα μου ήταν όμως να μη μάθω το φινάλε του πρίζον
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εμένα γιατί η ρόμπα μου είναι σκατά???

Γιάννη, στις εγγραφές μήπως ήσουν προς το τέλος του αμφιθεάτρου?

Toknil, λέω κι εγώ... Τέτοιο σχόλιο θα το είχα συγκρατήσει, όχι τίποτα άλλο, αλλά από το λίγο που την ξέρω ούτε εγώ τη συμπάθησα τη Μερεντιθ!:P:P:P Ο αργύρης ήταν ακριβώς δίπλα μου(που ήμουν δίπλα στο Γιώργο)...
-----------------------------------------
Εντωμεταξύ, είπα στην κοπέλα να κάνει ησυχία και μεσολάβησαν κάποια δευτερόλεπτα μέχρι να της εξηγήσω το λόγο.
Πήρε λοιπόν ένα ύφος απειλητικό, γιατι θεώρησε ότι ήθελα να παρακολουθήσω τον προφέσορα
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μ'έστειλες...!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
τα εργαστηρια βιολογιας και οργανικης θα γινουν σημερα???
οποιος ξερει ας απαντησει στο 6978788615 γτ τωρα φευγω...και δεν θελω να ψαζνομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Βαριέται και κανένας άλλος σήμερα που δεν έχουμε σχολή ή μόνο εγώ είμαι τόσο ανώμαλος; :P
Θέλω να ελπίζω ότι τα εργαστήρια δεν έγιναν... :P:(

α μπραβο επιλογη λεγεται! εκει ειχε φερει και ρομπες
:mpam:
Να μας χαρώ και τους 4 που βιαζόμασταν τόσο πολύ να πάμε για ψώνια :lol2:


χεχε
Και άλλοι λοιπόν κυκλοφορούν στο σπίτι με τη ρόμπα και καταψωνίζονται ε;
Δεν είμαι η μόνη
:P
Νιώθω καλύτερα τώρα

:lol::lol::lol:

Έλα ρε...
εκεί ήσουν και συ;
ε όχι:D


Εντωμεταξύ, είπα στην κοπέλα να κάνει ησυχία και μεσολάβησαν κάποια δευτερόλεπτα μέχρι να της εξηγήσω το λόγο.
Πήρε λοιπόν ένα ύφος απειλητικό, γιατι θεώρησε ότι ήθελα να παρακολουθήσω τον προφέσορα

Εμένα το πρόβλημα μου ήταν όμως να μη μάθω το φινάλε του πρίζον
:P

Ναι, ήμουνα 2-3 σειρές ευθεία πάνω! :D Εγώ το είχα πιάσει το σκηνικό και ειλικρινά γελάω ακόμα! :P

Ρε παιδιά, εμένα γιατί η ρόμπα μου είναι σκατά???

Τι έχει; :P:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μονο η Βοτανικη εγινε σημερα. Καλα ηταν, αν και αγχωθηκα λιγο με το σχεδιο (αν θα ειναι καλο), με το οτι δεν μπορουσα να κοψω λεπτα κομματια, με το να μην κανω καμια ζημια στο μικροσκοπιο... Γενικα ειχα ενα αγχος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Μονο η Βοτανικη εγινε σημερα. Καλα ηταν, αν και αγχωθηκα λιγο με το σχεδιο (αν θα ειναι καλο), με το οτι δεν μπορουσα να κοψω λεπτα κομματια, με το να μην κανω καμια ζημια στο μικροσκοπιο... Γενικα ειχα ενα αγχος. :P
σε καταλαβαινω...:)παρομοια κατασταση!πως σου φανηκε το οτι θα γραφουμε τεστ σε καθε μαθημα???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prince40664

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
σε καταλαβαινω...:)παρομοια κατασταση!πως σου φανηκε το οτι θα γραφουμε τεστ σε καθε μαθημα???????????

λοιπον σε αυτον π με ρωτησε αν ημουν στην εγγραφη: οχι γτ πηγα να εγγραφω 16/9 :P

τωρα σχετικα με τα τεστακια... εγω προσωπικα το προτιμω γτ δν μπορω να μαθαινω παπαγαλια, ιδιως μεγαλα κομματια :(! τωρα οπως βολευει τον καθενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Υποθετω οτι δε θα μας τα ζητανε παπαγαλια σαν το σχολειο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Παίδες, αύριο θα παιχτεί καμία συνάντηση ή τις φωνές του Αργύρη θα περιμένουμε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
λοιπον σε αυτον π με ρωτησε αν ημουν στην εγγραφη: οχι γτ πηγα να εγγραφω 16/9 :P

τωρα σχετικα με τα τεστακια... εγω προσωπικα το προτιμω γτ δν μπορω να μαθαινω παπαγαλια, ιδιως μεγαλα κομματια :(! τωρα οπως βολευει τον καθενα....
εννοειται πως τα προτιμω απο τα ολοκληρα κατεβατα....απλα αυτο που σκεφτομουν οτι αν ειναι παπαγαλια ειναι κομμαει χαλια......αν δεν ειναι παπαγαλια παω πασο:)
-----------------------------------------
Παίδες, αύριο θα παιχτεί καμία συνάντηση ή τις φωνές του Αργύρη θα περιμένουμε;;
απο οσο ξερω δεν εχει κανονιστει τιποτα........ε θα βρεθουμε αυριο αφου τωρα ξερεις τις φατσες μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
απο οσο ξερω δεν εχει κανονιστει τιποτα........ε θα βρεθουμε αυριο αφου τωρα ξερεις τις φατσες μας...
αχα οκ.
μερσι


Αν μας κάνει ο σημερινός καθηγητής Βοτανικής και αύριο στις παραδόσεις, ίσως ίσως ίσως βγει το 5ωρο πιο ανώδυνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Μονο η Βοτανικη εγινε σημερα. Καλα ηταν, αν και αγχωθηκα λιγο με το σχεδιο (αν θα ειναι καλο), με το οτι δεν μπορουσα να κοψω λεπτα κομματια, με το να μην κανω καμια ζημια στο μικροσκοπιο... Γενικα ειχα ενα αγχος. :P

Μιλάμε για πολύ άγχος όμως; :P Να έχω την αίσθηση ότι όλοι το κάνουν σωστά κι εγώ απλά πετσοκόβω; :( Να μη σχολιάσω καν το σχέδιό μου... :P

σε καταλαβαινω...:)παρομοια κατασταση!πως σου φανηκε το οτι θα γραφουμε τεστ σε καθε μαθημα???????????

Ρε σε μας είπε κάθε 3 μαθήματα! :what:

Υποθετω οτι δε θα μας τα ζητανε παπαγαλια σαν το σχολειο. :P

Έτσι είπε και ο καθηγητής... Και ένας τριτοετής δίπλα μου έβαλε τα γέλια... :P:hehe:

Παίδες, αύριο θα παιχτεί καμία συνάντηση ή τις φωνές του Αργύρη θα περιμένουμε;;

Γνώρισα τη Βασιλική χτες πριν τη Βοτανική... ;) Οπότε πιστεύω θα είναι πιο εύκολο! Τώρα αν δε σας δω θα φωνάξω, πάει και τελείωσε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Τώρα αν δε σας δω θα φωνάξω, πάει και τελείωσε! :D

Και πολύ καλά θα κάνεις Αργύρη!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ρε σε μας είπε κάθε 3 μαθήματα!


Γνώρισα τη Βασιλική χτες πριν τη Βοτανική... ;) Οπότε πιστεύω θα είναι πιο εύκολο! Τώρα αν δε σας δω θα φωνάξω, πάει και τελείωσε! :D
μας ειπε η ετσι η σε καθε μαθημα τωρα δεν 3ερω τι θα γινει τελικα....ε καιρος ηταν...τωρα μας μενει φανη γιαννης γιωργος παναγιωτης και αννα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φανή32502

Νεοφερμένος

Η Φανή32502 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
..ε καιρος ηταν...τωρα μας μενει φανη γιαννης γιωργος παναγιωτης και αννα

Ελπίζω τη Δευτέρα να γνωριστούμε όλοι επιτέλους!!!!!!!!!!!!!
βρε παιδιά, επειδή σήμερα δεν κατάφερα να ανέβω στη σχολή, λέω........μήπως μπορεί κάποιος να μου πει αν σας είπαν κάτι σημαντικό και αν βγήκαν οι ανακοινώσεις για τα υπόλοιπα εργαστήρια????:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Βασικά, θα πρέπει να σου δώσουμε τη Δευτέρα τις σημειώσεις της Οργανικής
αυτό είναι το σημαντικό, για τα υπόλοιπα τώρα...
α και τον τίτλο του βιβλίου της Βιολογίας που κοστίζει 220€ για να φτιαχτείς

'ΕΧουμε τη Δευτέρα επίσης εργαστήριο Ανόργανης(έχει βγει και ανακοίνωση για αυτό -νομίζω )







Η ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΤΟΥ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΣΑΠΟΥΝΙ!

δυσφημίστε μας δυσφημίστε μας


(άσχετο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Και της Βοτανικης πρεπει να της δωσουμε ρε. :P

Α, εγω τον τιτλο του βιβλιου δεν τον κρατησα. Ε λογικα θα ειναι στη λιστα με τα προτεινομενα συγγραμματα που θα μας δωσουν (κααααποτε :P).

Καλα, αυτο με τις τουαλετες ειναι απο ααααααλλο ανεκδοτο... :P

Α, ειδα και τις σημειωσεις που ειναι στο e-class. Ελπιζω να ειναι ολες εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Θέλετε να πηγαίνετε και στις τουαλέτες εσείς....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ε, ο καφες πρωι-πρωι εχει και τις συνεπειες του... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Και της Βοτανικης πρεπει να της δωσουμε ρε. :P

Α όλα κι όλα
της Βοτανικής θα τα δώσεις εσύ
Με το αντικείμενο σου δε θα εμπλακώ


Μόνο εμείς οι βιολόγοι πάμε τουαλέτα, είμαστε καταδικασμένοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top