Προτάσεις για οικονομικές αγορές επίπλων

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Λοιπόν, πιστέβω πως οι περισσότεροι μελλοντικοί φοιτητές έχουμε ήδη μπει στη διαδικασία εύρεσης σπιτιού, επίπλων, κλπ..... Επειδή όμως το χρηματικό ποσό που ορισμένοι μπορούν να διαθέσουν δεν είναι και πολύ υψηλό, θα ήθελα προτάσεις για οικονομικές αγορές επίπλων.. Επίσης, ποιά είναι η ιδανική τιμή για κάθε φοιτητικό έπιπλο..? Δηλαδή, πόσα να διαθέσω για κρεβάτι, πόσα για γραφείο, κλπ.....

Ευχαριστώ.....!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αυτό το είδα, αλλά δεν απαντά σε όλες μου τις ερωτήσεις.. Γι' αυτό το λόγο άνοιξα καινούριο θέμα..... :)
-----------------------------------------
Ελάτε ρε παιδιά μια βοήθεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

Αυτό είναι το γραφείο μου,που έχει και μια μικρή βιβλιοθήκη!
Πάνω του,έχω την οθόνη του υπολογιστή,CDs,τα βιβλία του σχολείου,τα ηχεία του υπολογιστή,έναν αποκωδικοποιητή,ένα modem,διάφορα άλλα μπιχλιμπίδια και μια τηλεόραση 26 ιντσών!
Το είχα πάρει απο την Neoset,με μια περιστρεφόμενη καρέκλα με ροδάκια,συνολικά 260 ευρώ αν δεν κάνω λάθος...Και απο ποιότητα;Μια χαρά!Βέβαια,πήρα κάτι τέτοιο,γιατί τίποτα άλλο δεν χωρούσε στο δωμάτιο!Αλλά για ένα απλό γραφείο,μπορείς να βρεις και με 100 ευρώ και να είναι απο SATO ή Neoset ή ΙΚΕΑ που είναι μια χαρά...
-----------------------------------------
Δεν ξέρω και πόσα χρήματα έχεις για να δώσεις για έπιπλα και τι θέλεις ακριβώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Θέλω να είναι μέτριες οι τιμές, ποιοτικά και μοντέρνα, έντονα χρώματα κι έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
η ***** πιστευω πως βγαζει φθηνα και φοιτητικα επιπλΑ
εμμεση διαφημιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Όλα αυτά,μπορείς να τα ψάξεις στους καταλόγους της Neoset στο ίντερνετ!
https://s48.development.atcom.gr/neoset_e-books/2009/paidika/neoset_paidika_9_2008.html
Εδώ βλέπεις παιδικά και εφηβικά δωμάτια!Γυρνάς σελίδες,κάνεις ζουμ,βλέπεις τις τιμές κλπ!Αυτά απο Neoset...
ΙΚΕΑ τώρα : https://ikeaeu.ecweb.is/09/mgrc/
Εδώ βλέπεις τον κατάλογο της ΙΚΕΑ!Έχει τιμές κλπ κλπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top