Προοπτικές Οικονομικών Σχολών

West_Ghetto

Νεοφερμένος

Ο West_Ghetto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας παιδια, πρωτο ποστ και τοπικ απο εμενα. Εχω βγαλει 13303 στο 2ο και 4ο πεδιο και 15204 στο 5ο πεδιο και δεν ξερω κι εγω ποια σχολη να επιλεξω.
Εχω τις παρακατω στο νου μου και ζηταω λιγο βοηθεια γιατι δεν ξερω τι προοπτικες εχει η καθεμια και γενικα λεπτομερειες.

2o-4ο
Επιστημης και Τεχνολογιας Υλικων Ιωαννινων (Ιωαννινα)
Επιστημης και Τεχνολογιας Υλικων Κρητης (Ηρακλειο)

5ο
Οικονομικων Επιστημων Πελλοπονησου (Τριπολη) πρεπει να πεσουν οι βασεις για να την πιασω
Διοικηση Επιχ/σεων Αγροτικων Προιοντων και Τροφιμων Ιωαννινων (Αγρινιο)
Διαχ/ση Περιβ/ντος και Φυσικων Πορων Ιωαννινων (Αγρινιο)

Σκεφτομαι επισης αυτα τα 2 ΤΕΙ στην Θεσσαλονικη επειδη μου αρεσει πολυ η πολη και θα ηθελα να περασω εκει:

ΤΕΙ Λογιστικης Θεσσαλονικης
ΤΕΙ Εμποριας και Διαφημισης Θεσσαλονικης

Δωστε οτι πληροφοριες μπορειτε για οποιοδηποτε απο αυτα και επισης ποιο θα διαλεγατε εσεις.. Αντε γιατι λιγες μερες εμειναν.

-Γιωργος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Οικονομικων Επιστημων Πελλοπονησου (Τριπολη) πρεπει να πεσουν οι βασεις για να την πιασω
Εισαι καθολου καλα???Η σχολη αυτη εχει βαση 15975!!!Ειπαμε οτι αναμενεται πτωση των βασεων στο 5ο αλλα οχι και 750 μορια!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Γιατί; Πέρισυ δηλαδή πώς ανέβηκαν 800;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Γιατί; Πέρισυ δηλαδή πώς ανέβηκαν 800;
Για την ακριβεια αυτη η σχολη ανεβηκε 590.Σιγουρα ειναι πολυ μεγαλη αυξηση αλλα τι να πω ρε παιδια?Για να πεσει τοσο πολυ πρεπει να εχουν πατωσει οι περισσοτεροι...Δεν νομιζω να πεσει τοσο πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Ghetto

Νεοφερμένος

Ο West_Ghetto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αληθεια φαινεται υπερβολικο, αλλα σε μια εφημεριδα ετσι διαβασα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Υπαρχουν καποιες πιθανοτητες να πεσει αρκετα γιατι ειναι στο 5ο πεδιο και στο ΑΟΘ οι επιδοσεις ηταν χειροτερες. Βεβαια εχουν προσβαση σ' αυτο και παιδια της θεωρητικης που εγραψαν καλα φετος, οποτε ολα παιζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Η επιστημη υλικων ειναι τελειως διαφορετικη απο τις οικονομικες/διοικησης που επιλεγεις. Ισως θα πρεπει να διαλεξεις τι σου αρεσει περισσοτερο πανω απ'όλα και να δηλωσεις με προτιμηση.

Για την επιστημη & τεχνολογια υλικων υπαρχει αντιστοιχο θεμα, εδω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Ghetto

Νεοφερμένος

Ο West_Ghetto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καμια απο τις σχολες που ανεφερα δεν με ενδιαφερει..απλα να το ξερεις. Εμενα μου αρεσε σαν σχολη η Πληροφορικης και η Τοπογραφων. Φυσικα και δεν επιασα καμια απο τις 2, το ηξερα απο πριν, οποτε παμε σε σχολες που δεν με ενδιαφερουν αλλα μπορω να βρω στο μελλον μια ικανοποιητικη απασχοληση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Δεν μου φαινεται πολυ καλη ιδεα να σπουδασεις κατι που δεν σ'ενδιαφερει...Ισως ειναι καλυτερα να ξαναδωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Ghetto

Νεοφερμένος

Ο West_Ghetto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κοιτα επειδη ξερω ποσο μπορω να γραψω τα μορια που πηρα φετος ειναι το καλυτερο δυνατο που μπορουσα και πανω κατω τοσα περιμενα.

Απο τις σχολες που πιανω, πιο κοντα στα ενδιαφεροντα μου θα μπορουσα να πω πως ειναι η Δασολογιας και Φυσικου Περιβαλλοντος Θεσσαλονικης αλλα δεν την εβαλα στην λιστα γιατι δεν πιστευω οτι εχει καλες προοπτικες, αλλιως θα την εβαζα πρωτη κιολας στις επιλογες...αν κανω λαθος διορθωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Τι να σου πω?Οπως νομιζεις...Παντως εγω στην αρχη της χρονιας πηγαινα με στοχο να γραψω 10 να περασω στο χαμηλοτερο ΤΕΙ λογιστικης,τελικα εγραψα λιγακι παραπανω και με 17904 φαινεται να μπαινω στο τμημα Οικονομικης επιστημης ΟΠΑ:P
Γιατι εσυ,ή οποιοσδηποτε που εχει ορεξη να μην μπορει να γραψει καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αν δεν σου αρεσει καποια απ' αυτες τις σχολες, σου προτεινω να ξαναδωσεις. Τι θα πει "δεν μπορω να γραψω"; Κι εγω φετος ειμαι 2000 μορια κατω απο την 1η επιλογη μου, δεν μου αρεσει καμια απο τις σχολες που περναω και ειμαι αποφασισμενος να ξαναδωσω! Αν βεβαια προτιμας να συμβιβαστεις και μετα να το μετανιωσεις (ενδεχομενως και οχι, μπορει στην πορεια να σου αρεσει) για να μην ξαναπερασεις αυτην την (ψυχοφθορα, δε λεω) διαδικασια, τοτε ενταξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ναι οντως αν δεν σε ενδιαφερει καμια σχολη θα μιζεριασεις... καλυτερα να ξανα εδινες... Σκεψου οτι δε θα εχεις το φορτο και την κουραση του σχολειου στο καθημερινο σου προγραμμα και θα μπορεις να ασχολεισαι μονο με τα μαθηματα που θα δωσεις. Γενικως θα εχεις ενα πιο ελαφρυ προγραμμα και θα μπορεσεις πιθανοτατα να αποδωσεις καλυτερα!! Οπως και να εχει δικη σου ειναι η επιλογη.

Εγω ας πουμε περιμενα να βγαλω κατω απο 13000 μορια και τελικως εβγαλα 15064 και τα πηγα καλυτερα πχ στα μαθηματικα απο παιδια που ηθελαν να περασουν Ιατρικη και Φαρμακευτικη!! Δε σε ξερω, αλλα θα σε συμβουλευα να μην καταδικαζεις τον εαυτο σου, καμια φορα δε βλεπουμε τις δυνατοτητες μας ρεαλιστικα :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Ghetto

Νεοφερμένος

Ο West_Ghetto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ειλικρινα δεν νομιζω πως μπορω καλυτερα. Το μονο μαθημα που ειμαι σιγουρος οτι θα μπορουσα να γραψω καλυτερα ειναι τα μαθηματικα κατευθυνσης που εγραψα 4,6. Στα υπολοιπα ξεπερασα τον εαυτο μου (ειμαι πολυ μετριος μαθητης). Το θεμα ειναι οτι και παλι δεν πιανω σχολες που να με ενδιαφερουν.. Παραδειγμα αυτη η Δασολογια στην Θεσσαλονικη καλη φαινεται για εμενα αλλα θα πεσει 500 μορια η βαση της? Ειμαι σε αδιεξοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Κοιτα, κανε το μηχανογραφικο σου οπως εσυ πιστευεις οτι πρεπει, δηλαδη με τη σειρα που θες τις σχολες, και αν δεν περασεις μετα αποφασιζεις τι θα κανεις! Κοινως, να τη δηλωσεις τη σχολη δασολογιας αφου τη θελεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

met0511

Νεοφερμένος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγω εγραψα 13690 και πιανω κοινωνικης ανθρωπολογιας και ιστοριας αιγαιου...μου αρεσει αλλα τρεμω την ανοδο της βασης...ειναι μεν περιφερειακο ομως περισι ειχε ανοδο 1220 μορια..και...πανικος!ποια η γνωμη σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Καμια απο τις σχολες που ανεφερα δεν με ενδιαφερει..απλα να το ξερεις. Εμενα μου αρεσε σαν σχολη η Πληροφορικης και η Τοπογραφων. Φυσικα και δεν επιασα καμια απο τις 2, το ηξερα απο πριν, οποτε παμε σε σχολες που δεν με ενδιαφερουν αλλα μπορω να βρω στο μελλον μια ικανοποιητικη απασχοληση.

Γιατί δεν πας σε ΤΕΙ Πληροφορικής τότε; Για τη μόστρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top