Προετοιμασία για δραματικές σχολές 2013-2014

periergos90

Νεοφερμένος

Ο periergos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ξέρει κανείς κάποιο εργαστήρι-τμήμα προετοιμασίας για τις εισαγωγικές εξετάσεις σε δραματικες σχολές στη Θεσσαλονίκη; Ενδιαφέρομαι για θερινά μαθήματα έτσι ώστε να προετοιμαστώ για τις εισαγωγικές εξετάσεις του υπουργείου πολιτισμού για το εθνικό. Οποιος έχει κάνει μαθήματα και έχει να μου προτείνει κάτι ας μου στείλει ευχαριστώ εκ των προτέρων.Επίσης αν έχετε κάποιες συμβουλές ή ξέρετε οτιδήποτε πάνω στο θέμα του Εθνικου θεάτρου και των εξετάσεων γράψτε μου να πάρω μια ιδέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
και εγω τις ιδιες αποριες εχω .αν εχει καποιος ο,τιδηπτοε πληροφορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,500 μηνύματα.
Γιατί δεν πάτε σε ΙΕΚ υποκριτικής ή γιατί δεν παίζετε σε καμια παράσταση του δήμου σας να αποκτήσετε εμπειρία και να είστε πιο άνετοι στην οντισιόν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω εχω παιξει και συμμετασχει σε διαφορα θεατρικα εργαστηρια αλλα μονολογους ,τραγουδι και ποιηματα δεν εχουμε κανει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top