Που πήγε το κίτρινο κουτάκι με τον Υπολογιστή Μορίων;

Mammy Nun

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 817 μηνύματα.
Παλιά στην αρχική σελίδα μου έβγαζε τον υπολογιστή μορίων και κάτι πάτησα και δεν τον βγάζει πια. Πως μπορώ να τον επαναφέρω στην αρχική σελίδα, να ανοίγω και να φαίνεται;
 

skarecrow76

Νεοφερμένος

Ο skarecrow76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Έχει το link στα δεξιά, κάτω από "Ροή Πανελληνίων".
 

Mammy Nun

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 817 μηνύματα.
Έχει το link στα δεξιά, κάτω από "Ροή Πανελληνίων".
Δεν το βλέπω ρε παιδί
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ θέλω να ανοίγω το ischool και να βγαίνει στην αρχική σελίδα, όχι να το ψάχνω
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18,003 μηνύματα.
Γεια! :)
Το συγκεκριμένο κίτρινο κουτάκι ήταν προωθητικό όσο διαρκούσαν οι πανελλήνιες. Ήταν ένα notice που έκλεινε με Χ.
Θα επανέλθει όταν βγει η έκδοση για το 2024.

Από κινητό πατάς το sandwich menu > Πανελλήνιες > Υπολογιστής Μορίων 2023, από υπολογιστή απλά πατάς το Πανελλήνιες πάνω πάνω και σε βγάζει αμέσως!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18,003 μηνύματα.
@Mammy Nun το βλέπεις τώρα; Το άνοιξα special για σένα, οι άλλοι δε το βλέπουν. :clover: :queen:
 

Mammy Nun

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 817 μηνύματα.

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η jimis2001 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Απτα καλύτερα πράγματα που έχω δει στο φόρουμ:bigarmhug
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top