Πολιτικών μηχανικών vs Οδοντιατρική

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ μόλις τελείωσα το πρώτο έτος στους Πολιτικούς μηχανικούς κ ενώ μπορώ να κάνω μηχανογραφικό για το 10% δεν θέλω γιατί ειμαι ικανοποιημένη. Κοίτα είναι πολύ δύσκολα κ ακόμα στο πρώτο ετος ειναι πολυ γενικά αλλα είναι ωραία σχολή. Τώρα για την οδοντιατρικη μπορει να με ενθουσίαζε περισυ αλλα εχω γενικά ενα θεμα με τα αίματα κ καλύτερα που δεν πήγα.Ασε που εν μέρει επειδή είμαι περιεργος ανθρωπος από την φύβη μ κ ετυχε περισυ τέτοιο καιρό να πάω πολλες φορες στον οδοντιατρο αρχισα να ψάχνω κ στον internet για παρόμοια θέματα κ το βρήκα ενδιαφέρον. Αλλα αυτό δν το κάνω μονο με τα δόντια με οτιδηποτε εχει σχεση με υγεια διατροφή κ.τ.λ Από την αλλη λες οτι σου αρεσει η ιατρικη αλλα βρισκεις θετικα μονο στους πολιτικους μηχ γιατι έτσι?
Κοιτα σε αυτην την περιπτωση να διαλέξεις εγώ προτινώ την ιατρική γιατί κ εγώ πιο πολλά θετικά ειχα στην οδοντιατρικη αφού δν εχω γονεις μηχανικούς κ η αποκατάσταση σαφώς πιο δύσκολη,αλλα μου αρεσαν πιο πολύ κ τους προτιμήσα.
Σου εύχομαι να πάρεις την καλύτερη επιλογή για σένα!Κ δεν χάθηκε κ ο κόσμος αν δν σου αρεσει εχεις κ το 10% του χρόνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top