Πολιτικών Μηχανικών: Ξάνθη ή Θεσσαλονίκη;

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Λοιπόν φέτος πέρασα Πολιτικό Μηχανικός στην Ξάνθη και λόγω τριτεκνίας δικαιούμαι μετεγγραφή για Θεσσαλονίκη, όμως δεν μπορώ να αποφασίσω τι να κάνω...:/:. Θα ήθελα να μου πείτε τόσο για τις σχολή στις 2 πόλεις όσο και για την ζωή εκεί. Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Ελα θεσσαλονικη για να ειμαστε συνφοιτητες.....οσον αφορα τη ζωη,μαλλον θεσσαλονικη μενεις οποτε ξερεις οτι ειναι η καλυτερη πολη για εναν φοιτητη-φοιτητρια......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Αν δεν εχεις σπιτι Θεσσαλονικη,μεινε εκει που εισαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Δεν είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά έχω σπίτι εκεί και μάλιστα ολοκαίνουριο, το θέμα είνιαι οτι με φοβίζει η ζωή εκεί γιατί εγώ έχω μάθει σε μια μικρή πόλη με εντελώς διαφορετικούς ρυθμους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Δεν είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά έχω σπίτι εκεί και μάλιστα ολοκαίνουριο, το θέμα είνιαι οτι με φοβίζει η ζωή εκεί γιατί εγώ έχω μάθει σε μια μικρή πόλη με εντελώς διαφορετικούς ρυθμους....
Καλα δεν ειναι και νεα υορκη η θεσσαλονικη....αν εχεις ηδη σπιτι στο προτεινο ανεπιφυλακτα.......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εντάξει δεν είναι Νέα Υόρκη αλλά δεν είναι και Πτολεμαϊδα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Αυτο που τηελω να πω ειναι πως δεν πρεπει να σε τρομαζει η πολη.εξαλλου εμεις οι θεσσαλονικεις ειμαστε φιλοξενοι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εντάξει τότε... Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top