Πολιτικής Επιστήμης Κρήτης (Ρέθυμνο)

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Αποφάσισα να δημιουργήσω το συγκεκριμένο θέμα καθώς υπάρχει thread γενικότερα για τις Πολιτικές Επιστήμες και παρατηρείται μια σύγχυση.
Όσοι πιστοί προσέλθετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Kαι πολύ καλά έκανες. Έχω μία απορία σχετικά με το πολιτικό του Ρεθύμνου. Υπάρχουν κατευθύνσεις στο πρόγραμμα σπουδών του συγκεκριμένου τμήματος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Kαι πολύ καλά έκανες. Έχω μία απορία σχετικά με το πολιτικό του Ρεθύμνου. Υπάρχουν κατευθύνσεις στο πρόγραμμα σπουδών του συγκεκριμένου τμήματος;

Ρ'ιξε μια ματιά εδώ: https://dappolitikou.wordpress.com/νέο-πρόγραμμα-σπουδών/

Δίνεις πανελλήνιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
είναι καλό σαν τμήμα? σκέφτομαι να κάνω 10% για εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Όχι δεν δίνω, είμαι ήδη φοιτήτρια στο πολικών επιστημών στην Κομοτηνή, απλά όταν έκανα το μηχανογραφικό ήμουν ανάμεσα στην Κομοτηνή και Ρέθυμνο και επέλεξα το πρώτο τμήμα γιατί στου Ρεθύμνου δεν μπορούσα να καταλάβω αν είχε ή όχι κατευθύνσεις. Ήθελα να μου λυθεί αυτή η απορία κάποια στιγμή:D

Ρ'ιξε μια ματιά εδώ: https://dappolitikou.wordpress.com/νέο-πρόγραμμα-σπουδών/

Δίνεις πανελλήνιες;

Ευχαριστώ για τον κόπο σου, το σαιτ ήταν κατατοπιστικότατο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
είναι καλό σαν τμήμα? σκέφτομαι να κάνω 10% για εκεί.

Δε ξέρω, το ελπίζω! :P Είμαι πρωτοετής! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Kανένας σύντροφος/ισσα υπάρχει εδώ μωρέ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Σχόλια για το τμήμα; Παρατηρώ ότι δίδεται έμφαση στην πολιτική θεωρία. Καλύπτει καθόλου τα αντικείμενα των διεθνών σχέσεων και της συγκριτικής πολιτικής; Είστε ευχαριστημένοι από τα μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top