Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κάμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,811 μηνύματα.
Να βρω δουλειά σε αυτή την χώρα


Οκ, πέρα από την πλάκα

Σχετικά με το αντικείμενο που σπουδάζω: Να ανοίξω ένα μεταφραστικό γραφείο

Άσχετα με το αντικείμενο που σπουδάζω: Να ήμουν εγκληματολόγος στο FBI ή σε άλλες αστυνομικές μονάδες των ΗΠΑ
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19,782 μηνύματα.
Αφού ζητάει το πιο τρελό θα πω το πιο τρελό (μιας που δεν έχω ΕΝΑ μόνο επαγγελματικό όνειρο αλλά το συγκεκριμένο είναι σίγουρα τρελό).

Μισθοφόρος. Ξεκινώντας από το Foreign Legion for the Defense of Ukraine αν γυρίσεις ζωντανός από εκεί -που είναι το μόνο εύκολο να σε πάρουν αν ξέρεις αγγλικά- σίγουρα θα έχεις γερό βιογραφικό και θα μπορείς να μπεις σε μισθοφορική εταιρία/PMC-Private Military Company και να σε στέλνουν σε διάφορα μέρη του κόσμου όπου επιχειρεί η PMC. Υπάρχει και ο δρόμος της Γαλλικής Λεγεώνας των Ξένων αλλά δεν θα ήθελα.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,187 μηνύματα.
Το μεγαλύτερο επαγγελματικό μου όνειρο,

Θα έλεγα να δουλέψω ως μέλος της ομάδας μιας εταιρείας για τον σχεδιασμό ενός λειτουργικού συστήματος, κατά προτίμηση διανομής Linux.
χαρα στο κουραγιο σου μαν ειλικρινα κατεβασα λινουξ για 3 μερες και μαζι με αυτα και κανα δεκαπενταρια χριστοπαναγιες το λεπτο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top