Ποιό είναι το αγαπημένο σας κανάλι και ποιές σειρές/εκπομπές σας έχουν μείνει αξέχαστ

Ποιό κανάλι προτιμάτε περισσότερο;;;
Multiple votes are allowed. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • MEGA

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ANT1

    Ψήφοι: 2 100.0%
  • ALPHA

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • STAR

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΕΤ1

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΝΕΤ

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΣΚΑΪ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ALTER

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • MAD

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • TV MAKEDONIA

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΤΗΛΕΑΣΤΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • EXTRA 3

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • NOVA

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • CHANEL 9

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • 902

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΕΤ3

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • SPORT TV (MAGIC)

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΚΡΗΤΗ TV

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 50.0%

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Mega και πάλι Mega, μπορεί να μας τιγκάρει στις επαναλήψεις, αλλά πέρασαν πολύ καλές σειρές από αυτό το κανάλι :

-Σαββατογεννημένες
-Στο Πάρα 5
-s1NgLes
-50 - 50
-Ευτηχισμένοι μαζί
-Ήρθε και έδεσε
-Μαύρα Μεσάνυχτα
-Κάτι τρέχει με τους δίπλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nightwalker

Νεοφερμένος

Ο nightwalker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εεεεε!!!!το MTV greece γιατι δεν το εχετε???και φυσικα που ειναι το.....ΤΗΛΕΦΩΣ???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Χμ στον Ant1 εβλεπα παντα "Κωσταντινου κ Ελενης" και οταν ημουν μικρη "Λαμψη" και "Καλημερα Ζωη" με τη γιαγια μου :D αλλα τωρα δεν εχει κατι που να με ενδιαφερει.
Στο Μεγκα μερικες σειρες παλιοτερα, φετος δε μου αρεσε καμια σειρα και γενικως εχω αρχισει να το αντιπαθω.
Στο Σταρ εβλεπα παντα Φιλαρακια και Μαγισσες και καμια ταινια.
ΕΡΤ για ειδησεις + ντοκιμαντερ.
Αλτερ και Αλφα για καμια ταινια, αντε κ καμια ειδηση.
Σκαϊ για ντοκιμαντερ και διαφορες αλλες εκπομπες που μπορει να δειξει.
Οπουδηποτε παιζει ο Λιακοπουλος :jumpy:


Συνοψιζοντας, δεν εχω καποια ιδιαιτερη προτιμηση προς καποιο καναλι, εκτος ισως λιγο απο το ΣΚΑΙ που ειναι πιο εναλλακτικο οπως ειπωθηκε και γιατι δειχνει ντοκιμαντερ που τα λατρευω :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

single

Νεοφερμένος

Η single αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Λοιπον, οι σειρες που παρακολουθουσα φετος ειναι οι εξησ>singles,υπεροχα πλασματα κ
ευτυχισμενοι μαζι!:no1::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Τα πιο ηλίθια προγράμματα που έχω δει είναι: Δέσποινα Μιραράκη με τα πορτοκαλοπρασινομπλεμοβανθρακοροζουλιά χαλία της
2)Ο λιακόπουλος που προσπαθεί να μας πείσει πως είμαστε από τον Άρη
3)ΤΟ 902 .Τίσ το κόρακα προβάλλει ένας θεός ξέρει
4)Οι κουτσομπόλες στα γνωστά κανάλια
5)Οι χαζές εκπομπές και ειδικότερα οι ειδήσεις ΕΛΕΟΣ.

ΑΝ ήμουν στο ΕΣΡ θα χα κλείσει κανάλια....


και πολλα αλλα :P:lol::lol:..

εγω ψηφισα κρητη τι-βι παρολο που δεν εχω δει ποτε στη ζωη μου:D...κοτζαμ ανεξαρτητο κρατος πρεπει να χει δημοφιλες καναλι ,isnt it ?:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Για σίριαλ:
mega (ντόλτσε βίτα, είσαι το ταίρι μου, δύο ξένοι, 50-50 είναι οι σειρές που είχαν απλά καταπληκτικό χιούμορ__το παρα πέντε ήταν καλό αλλά πολύ εμπορικό...)
Ant1(κωνσταντίνου και ελένης, άκρως οικογενειακών- ειδικά το κωνσταντίνου και ελένης έχει πολύ χαμηλού επιπέδου χιούμορ, αλλά είναι καλό για όταν βαριέσαι...)
Alpha(δεν ξέρω πως το λένε, αλλά έχει μια πολύ ωραία σειρά που την δείχνει τώρα κάθε μέρα γύρω στη 1, με την παπούλια, μου αρέσει πολύ:D)
Για ειδήσεις:
Star,star και πάλι σταρ...ούτε δολοφονίες, ούτε σκάνδαλα ούτε τίποτα....όλα ζαχαρένια:D
Net για να ξέρουμε και λίγο τι γίνεται στον κόσμο:P

κουτσομπολίστικα
εδώ υπάρχει διχογνωμία....Από την μία το star είναι ωραίο και έχει ωραία ρεπορταζ αλλά και το άλτερ δεν είναι και άσχημο:P
και τέλος το ΣΚΑΙ...μου αρέσουν πολλά προγράμματα. πχ. δοκιμαντέρ, εκπομπές μαγειρικής FTW, διάφορες εκπομπές που αλλάζουν σπίτια, που από κακάσχημες γίνονται θεές...Νομίζω ότι καταλάβατε!
Αυτά:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Φέτος δεν είδα καθόλου τηλεόραση αλλά πέρισυ έβλεπα ανελλειπώς το "Στο παρά πέντε". Την είχα λατρέψει αυτή τη σειρά.
Από παλιότερες τηλεοπτικές σεζόν για μένα αξίζουν τα:
"Σαββατογεννημένες"
"Είσαι το ταίρι μου"
"Ντόλτσε βίτα" και
"Άκρως οικογεινοιακόν"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
mega for the win! :no1:και το ant1 καλό είναι...

Από mega Λατρεμένοι μου γείτονες και Ευτυχισμένοι μαζί..

Από ant1 Κωνσταντίνου και Ελένης, Άκρως Οικογενειακόν, Νταντά για όλες τις δουλειές(παλιο) και φυσικά LOST!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Βλέπω κάποια κανάλια ανάλογα με τα προγράμματα που βάζουν (πχ, τη μια χρονιά εχουν μια ωραία σειρά στο ΑΝΤ1, μια άλλη χρονιά να παρακολουθώ κάτι άλλο στο MEGA κτλ.) και στάνταρ βλέπω ΣΚΑΙ, ΝΕΤ και ΕΤ1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
καλα θελει κι ερωτημα;;;; ΣΚΑΪ βεβαια..!!!!!!!! αν κι γενικα δεν την ανοιγω την τηλεοραση...:xixi:αλλα ενταξει...:no1::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriakoskiriakos

Νεοφερμένος

Ο kiriakoskiriakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Κουμπάκιας? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
στο ΣΚΑΙ με τρελαινει το "Πριν την καταστροφη" και φυσικα οποτε βαζει TV pedia ειναι τελειο για να μην πω για Sasuke και καστρο Takeshi οπου ψωφαω στο γελιο!!!
GO ΣΚΑΙ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ΕΤ1, ΝΕΤ και ΚΡΗΤΗ ΤV όλα τα άλλα είναι σαβούρα...


(ποιος παρακμιακός έβαλε ψήφο στο σταρ? :p )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Mega, ΣΚΑΪ και Ant1!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Εφτυχώς που δεν έβαλε κανείς το 902. CNN κλασικά :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
(ποιος παρακμιακός έβαλε ψήφο στο σταρ? :p )
3 παρακμιακοι μεχρι στιγμης :P. Αν και το ομολογω οτι οταν ειμαι στις ΠΟΛΥ μαυρες μου βλεπω ειδησεις στο σταρ και ναι, μου ψιλοφτιαχνουν τη διαθεση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
το Τηλεφώς γιατί δεν είναι στη δημοσκόπηση; :P

3 παρακμιακοι μεχρι στιγμης :P. Αν και το ομολογω οτι οταν ειμαι στις ΠΟΛΥ μαυρες μου βλεπω ειδησεις στο σταρ και ναι, μου ψιλοφτιαχνουν τη διαθεση :P

καλά το σταρ δεν έχει μόνο ειδήσεις. έχει και αρκετές καλές ξένες σειρές και ταινίες κτλ. μια χαρά είναι.

Στο ΕΣΡ θα πρότεινα να κλείσει το ΤΗΛΕΑΣΤΥ. Δλδ έλεος με τον Λιακόπουλο στο τέλος θα νομίζω πως είμαι εξωγήινος από τον Άρη και μετενσαρκώθηκα....

Ο Λιακόπουλος στο Μακεδονία και στο Extra 3 εμφανίζεται περισσότερο. Αργά τη νύχτα εμφανίζεται και στον ΑΝΤ1. Στο Τηλεάστυ εμφανιζόταν λίγο παλαιότερα, αλλά όχι πια. Δεν έχουν πολύ καλές σχέσεις με τον Καρατζαφέρη...

Γι αυτό και δεν δείχνει σκουπίδια όπως όλα τ άλλα κανάλια... ;)

Η Oprah δηλαδή τι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
To Disney Club :)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
το Τηλεφώς γιατί δεν είναι στη δημοσκόπηση; :P



καλά το σταρ δεν έχει μόνο ειδήσεις. έχει και αρκετές καλές ξένες σειρές και ταινίες κτλ. μια χαρά είναι.



Ο Λιακόπουλος στο Μακεδονία και στο Extra 3 εμφανίζεται περισσότερο. Αργά τη νύχτα εμφανίζεται και στον ΑΝΤ1. Στο Τηλεάστυ εμφανιζόταν λίγο παλαιότερα, αλλά όχι πια. Δεν έχουν πολύ καλές σχέσεις με τον Καρατζαφέρη...



Η Oprah δηλαδή τι είναι;

το σταρ έχει βλακείες αμερικανιές για ρηχούς ανθρώπους. Νιώθω να υποτιμούν τη νοημοσύνη μου όταν βλέπω σταρ, γι' αυτό το λόγο το αφαίρεσα από τους πρώτους 9 αριθμούς του τηλεκοντρόλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
ίσως έχεις δίκιο.

αλλά προσωπικά σειρές όπως ο Μonk, o House M.D, το Friends etc είναι αρκετά καλές.

αυτό που είναι τίγκα στην αμερικανιά είναι το ΣΚΑΪ. έχει βέβαια και κάποια ενδιαφέροντα ντοκυμαντέρ κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top