Ποιός ήταν ο χειρότερος βαθμός στα γραπτά σας;

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να παρει κανεισ 18 εκθεση?εχω ακουσει το αριστα ειναι το 17

Πέρισι στο σχολείο μου είχαμε ενα 19,1 ένα 18,7 και ένα 18,1.
Το 2007 ένα 18,4 και ένα 18,2
Το 2006 ο μεγαλύτερος ήταν 16,5 και το 2005 16.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Ο χειροτερος βαθμος μου πρεπει να ειναι...η στα μαθηματικα κατ. 10(λογω μιγαδικων....ποτε δεν μου αρεσαν...και ποτε δεν τους διαβασα)....η...στην εκθεση και εκει 10(ειμαι εκτος θεματος δυστυχως)!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
καλα εκθεση σιγουρα θα ναι ο χειροτερος...μετα φυσικη που εκανα μια πατατα στο τεταρτο αλλα μου ειπαν οτι δεν θα χασω παρα πολυ...και βιολογια εχω επισης πολλες αμφιβολιες...αλλα θα δουμε στα αποτελεσματα...σιγα...λιγες μερες εμειναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique

Νεοφερμένος

Η Angelique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
εγω ΑΕΠΠ που υπολογιζω γυρω στο 16.5...:'(
αλλα ποτε δεν ξερεις ποσο θα σου κατσει και η εκθεση οποτε περιμενουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoula18

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
λογοτεχνια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top