Ποιο Proficiency να επιλέξω;

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,102 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,431 μηνύματα.
Ναι, βαριέμαι😂 και δεν με νοιάζει κιόλας..
Κάνα TOEIC και ξεμπέρδεψα.

@γιαννης_00 πες μου καλέ για αυτό το πτυχίο
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6,575 μηνύματα.

@Erilina πιστευω θα σου φανει χρησιμη αυτη η ιστοσελιδα. απο οτι κατλααβα εχει 3 τεστ,
το ενα ειναι toeic speaking - writing , το αλλο ειναι toeic reading -listening και το αλλο ειναι το bridge που εχει και τα 4.
Εχει
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,431 μηνύματα.
Το speaking writing τι να το κάνω🥺 δεν τα δίνουν στο TOEIC

Αλλά έκανα πριν τεστ, έπιασα 980 δλδ proficiency
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Το speaking writing τι να το κάνω🥺 δεν τα δίνουν στο TOEIC

Αλλά έκανα πριν τεστ, έπιασα 980 δλδ proficiency
Ναι, βαριέμαι😂 και δεν με νοιάζει κιόλας..
Κάνα TOEIC και ξεμπέρδεψα.

@γιαννης_00 πες μου καλέ για αυτό το πτυχίο
ε καλα με 980/1000 βαθμους εισαι απιαστο πιστολι.
Αυτο ειναι της ελληνοαμερικανικης ενωσης αυτης του Michigan και ηταν η πρωτη που μπηκε χρονια τωρα στα εναλλακτικα πτυχια.
Τι θες να σου πω?
ποια ειναι η αποδοχη του στην αγορα , τα πανεπιστημια και το δημοσιο?
ποια ειναι η φιλοσοφια δημιουργίας αυτου του τεστ?

αυριο ομως τωρα παω για υπνο.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,431 μηνύματα.
ε καλα με 980/1000 βαθμους εισαι απιαστο πιστολι.
Αυτο ειναι της ελληνοαμερικανικης ενωσης αυτης του Michigan και ηταν η πρωτη που μπηκε χρονια τωρα στα εναλλακτικα πτυχια.
Τι θες να σου πω?
ποια ειναι η αποδοχη του στην αγορα , τα πανεπιστημια και το δημοσιο?
ποια ειναι η φιλοσοφια δημιουργίας αυτου του τεστ?

αυριο ομως τωρα παω για υπνο.
Έλα βρε Γιάννη μου πού είσαι;🥺

Μου φαίνεται απίστευτα εύκολο για proficiency.. για αυτό ρωτάω!

Καλά δεν με νοιάζει τι προσφέρει, απλά θέλω να έχω ένα χαρτί
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Έλα βρε Γιάννη μου πού είσαι;🥺

Μου φαίνεται απίστευτα εύκολο για proficiency.. για αυτό ρωτάω!

Καλά δεν με νοιάζει τι προσφέρει, απλά θέλω να έχω ένα χαρτί
ε ναι ειμαι αλλου καλη μου... επιασε εξεταστικη ...εχω και ξενους και κανω τον vip ταξιτζή να βγαλω το κατι τις μου ..σημερα ημουν αιγινα..μη πας βρωμαει.
οκ θα σε πω την αποψη αυριο ..
ναι ειναι καλο χαρτι ..το καλυτερο απο τα εναλακτικα.. γιατι ειναι απο πολυ παλιο οικο... αμερικανικο.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,517 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,431 μηνύματα.
Δεν ασχολούμαι με πιστοποιήσεις αγγλικών, δεν με ενδιαφέρουν.. εμένα τα γαλλικά με νοιάζουν🇲🇫
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top