Ποιο είναι το δυσκολότερο μάθημα;

panosx97

Νεοφερμένος

Ο panosx97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
τα αρχαια ειναι για τν @$#^!$%#@^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
είχα τρελό πρόβλημα στη γεωμετρία...δεν μπορούσα να λύσω το ο,τιδηποτε. μου είχε βγάλει και την πίστη η τεράστια ύλη που έπρεπε να καλύψουμε στις εξετάσεις στην Α' Λυκείου. Ευτυχώς γλίτωσα από όλα αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redsky

Νεοφερμένος

Η Ελπινίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αρχαία. Βασικά δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολα, απλά δε θέλω να κάτσω να τα διαβάσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ποιό πιστεύετε ότι είναι το δυσκολότερο μάθημα του γυμνασίου; ;)
λογοτεχνια...ειναι πολυ μπλα μπλα κ δεν τα παω καλα!

Κάπως έτσι και εγώ φίλε :redface: Πριν κάτι χρόνια
Νόμιζα οτι ήμουν ο μόνος στην Ελλάδα γιαυτό ενθουσιάστηκα τόσο που έκανα εγγραφή για να σου γράψω:redface::redface::redface:
κ εγω δν μπορω να κανω καμσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ιστορία!
:book::studying: και πάλι :book:


:xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Για μένα μια ζωή το πιο δύσκολο μάθημα θα είναι η φυσική..:P
Δεν είμαι της Θετικής κατεύθυνσης..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaita

Νεοφερμένος

Η vaita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Φυσικη και Χημεια αναμφιβολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thalaki4

Νεοφερμένος

Η thalaki4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αρχαία επειδη δεν ειμαι καθόλου των φιλολογικων.Τα υπολοιπα τρια τα καταφερνω (ελενη, κειμενα, γλωσσα) αλλα αυτα τα αρχαία δεν τα μπορώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Κι εγώ τα αρχαία θα πώ... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fwteinhlove

Νεοφερμένος

Η fwteinhlove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
:redface: τα πιο δυσκολα μαθηματα κατα τη γνωμη μου ειναι Αρχαια,Ιστορια & Πληροφορικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
τα πιο δύσκολα μαθήματα για μένα είναι όλα τα φιλολογικά(ο θεός να τα κάνει λογικά) και γι' αυτό το λόγο μου παίρνουν περισσότερη ώρα από οποιοδήποτε μάθημα......(για να γράψω 3 ασκήσεις στα κείμενα παίζει να μου παίρνει και μισή ώρα)...Επίσης δύσκολη είναι κι η ιστορία επειδή έχει τεράστια κατεβατά τα οποία είναι υπερβολικά συνοπτικά (master στην περίληψη πρέπειι να έχουν οι τύποι)))) Τώρα μαθηματικά και φυσική είναι εύκολα(δεν έχουν πολύ μπλα μπλα), αν και τη δεύτερη την έχουν κάνει σκατά αφού τις κόβουν τις ασκήσεις και την κάνουν θεωρία......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MiTcOc-(DiMiTrA

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Όντως εγώ λέω πως αν προσπαθήσουμε λιγάκι, όλα θα είναι μια χαρά νομίζω!!! ;)

Αλλά παιδιά από την καινούρια σχολική χρονιά γιατί τώρα τελειώσαμεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Ε ναι , γιατί αν τα δούμε και πούμε : Παναγιά μου τι είν' τούτα? τότε όλα θα μας φαίνονται παλούκια μετά... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
δεν είναι κάποιο που μπορώ να πω ότι είναι δύσκολο (για την ακρίβεια μου φαίνεται δύσκολο, γιατί αυτά είναι υποκειμενικά), με την έννοια δυσνόητο... ;)
απλώς κάποια δεν με ενθουσιάζουν σαν αντικείμενα όπως τα άλλα, π.χ δεν θα καθίσω να διαβάσω με όρεξη αρχαία όσο μαθηματικά

πάντως για αυτά που υπόθηκαν για β΄ γυμνασίου έχω να πω ότι εμένα μου φάνηκε πιο ενδιαφέρουσα λόγω εισαγωγής φυσικοχημείας, άλλους για αυτό τους φαίνεται πιο δύσκολη. Είναι πως το βλέπεις... βέβαια να μην ξεχνάμε ποια είναι και η πραγματική φυσικοχημεία (γτ έχω ακούσει κτ κουφά!) ... μην νομίζουμε ότι συνεχίζει να ναι θεωρία θεωρία θεωρία για μια ζωή... Βέβαια με αυτό έχει σχέση και ο καθηγητής γιατί αλλού δίνει βάση ο καθένας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εμένα δύσκολη μου φάνηκε η Ιστορία όχι επειδη δεν μαρεσει σαν μαθημα αλλα λογω βιβλιων..Στην δευτερα πολλες ασημαντες λεπτομερειες και στην 3η δεν το σχολιαζω:/::(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
ιστορία, αρχαία, οδύσσεια, κείμενα, νέα (βασικά στην έκθεση δεν τα πάω καλά)
αυτά τα μαθήματα με δυσκολεύουν, τον χαμηλότερο βαθμό ever τον έχω γράψει στην Ιστορία σε απροειδοποίητο και σε προειδοποιημένο στην Οδύσσεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolis97

Νεοφερμένος

Ο tolis97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι ειναι τα αρχαια
τονοι,ρηματα κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ειναι θεμα διαβασματος πιστευω ,σε αυτο που δυσκολευομαι περισσοτερο ειναι στη Φυσικη λογο καθηγητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli-anna

Νεοφερμένος

Η elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
τα μαθηματικα τα αρχαια ειναι πανευκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αρχαία,για τους περισσότερους,και εμένα μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top