Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
και 'μενα μου αρεσει σαν ιδεα, αλλα το μπασκετ δεν το αλλαζω με κανενα αθλημα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexanderV

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ασχολούμαι με καράτε και θα ήθελα να ασχοληθώ με κολύμβηση κι beach βόλευ !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
καλλιτεχνικο πατιναζ:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ο χριστος και η παναγια... παντως εγω οταν τελειωσω το σχολειο θα ασχολειθω με το βολλευ η το τεννις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
μ'αρεσει το καλλιτ πατιναζ αλλα δν προκειται ν'ασχοληθω...μη φοβασαι...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Έπαιζα μπάσκετ για 7 χρόνια και είναι μία από τις καλυ΄τερες εμπειρίες της ζωής μου. Αγώνες-φίλοι-προπονήσεις. Δυστυχώς όμως το παράτησα για χάρη του σχολείου και των "σπουδών" μου μη χέσω. Δϊνω Πανελήνιες.
Δεν έχω μετανιώσει για κάτι πιο πολύ αλλά από το ότι παράτησα το μπάσκετ.

Όσο για το τί με ήθελα να σχοληθώ...Μμμμμ.Παίξαμε μια φορά μπέιζμπολ στο σχολείο και πιστέψτε με θα σας αρέσει πολύ αν παίξετε!!!!!!Δεν είναι τόσο αμερικανιά άθλημα. Εϊναι ωραίο όταν συμμετέχεις.

ΤΟ μπάσκετ όμως δεν το αλλάζς με τίποτα άλλο...

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
+1000000000000000000000000000000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
10000000000000000000000000000001
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
10000000000000000000000000000002 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Εγώ πάω στο γυμναστήριο...Αλλά θέλω να ασχοληθώ με το volleyball!!!Ξέρει κανείς πόσες φορές την εβδομάδα έχει προπόνηση και πόσο κοστίζει;Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
στην πολη μου ο ΓΣΤ εχει προπονηση 3 φορες τη βδομαδα + αγωνες τα σαββατοκυριακα και πληρωνεις περιπου 150 ευρω το χρονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Εγώ πάω στο γυμναστήριο...Αλλά θέλω να ασχοληθώ με το volleyball!!!Ξέρει κανείς πόσες φορές την εβδομάδα έχει προπόνηση και πόσο κοστίζει;Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
Ανάλογα το επίπεδο..Στα μίνι κάνουν προπονήσεις μόνο σαββατοκύριακο,παγκορασίδες και κορασίδες 3-4 φορές την βδομάδα+τον αγώνα Σαββάτου ή Κυριακής,νεανίδες και γυναίκες σχεδόν κάθε μέρα!Οι τιμές είναι γύρω στα 150 ευρώ τον χρόνο,αλλά διαφέρουν από ομάδα σε ομάδα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saralice

Νεοφερμένος

Η Αlice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εγώ πάω στο γυμναστήριο...Αλλά θέλω να ασχοληθώ με το volleyball!!!Ξέρει κανείς πόσες φορές την εβδομάδα έχει προπόνηση και πόσο κοστίζει;Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

εγω παλι το αντιθετο!:Pπαω βολεϊ και θελω να γραφτω γυμναστηριο!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VagosM

Νεοφερμένος

Ο βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εγώ 4,5 χρόνια παίζω σε ομάδα ποδοσφαίρου στο τοπικό πτολεμαίδος, αλλά φέτος σταμάτισα για να πάω φροντιστήρια μαθηματικα κ.τ.λ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guesita

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εδω και 4χρονια παω στιβο και δεν σκοπευω να φυγω

εχω παει σε 6αγωνες και εχω παρει την νικη 2φορες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Εγώ πάω κάπου έξι χρόνια κολυμβητήριο...το λατρεύω...θα ήθελα πολύ να πάω καράτε ή ταε κβο ντό (ούτε πώς γράφεται δεν ξέρω:P) ή και ιππασία αλλά με τέσσερα παιδιά τα οικονομικά είναι δύσκολα!:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Εγώ κάνω στίβο και είμαι στον 2ο χρόνο που έχω αρχίσει.Ασχολούμαι με τις μεσαίες αποστάσεις.


Ό στίβος ειναι θαυμάσιος... Πόσο χρονών είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harris200

Νεοφερμένος

Ο Harris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κανω στιβο εδω και 10 χρονια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Volleyball 2 χρονια και κατι μηνες!Το λατρευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the japanese

Νεοφερμένος

Ο Σκιά τα Ξημερώματα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Τυπικά παίζω τέρμα στο ποδόσφαιρο, με χαρτί παίζω σκάκι. Παίζω και μπάσκετ αλλά πολύ λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top