Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

GOGO

Νεοφερμένος

Η GOGO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εμας εδω κρητη στο κολυμβητιριο που πηγαινα μου επερναν στο ενα ατομο 40$
εγω πηγαινα με την αδελφη μου και ληρωναμε 80$ τωρα πανω δεν ξερω καθολου
εχω και εγω την απορια:(
-----------------------------------------
εγω ασχολουμουνα με
(1)εκανα 4 χρονια κολυμβηση
(2)επισης πηγαινα και 4 χρονια κρητικο χορο
(3)εκανα+1 χρονο σκακι
(4)και 3 χρονια κιθαρα
(5) επισης εκανα και 4 χρονια αγλλικα
και τελος (6)εκανα και 2 χρονια γερμανικα
ολα αυτα μου αρεσαν πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:
σε ολα αυτα σουπερ!!!!!!!!!!!!!!!!!:no1::jumpy::bye::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glukoul@

Νεοφερμένος

Η glukoul@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγώ παίζω τένις εδώ και 2 χρόνια και το λατρεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Έκανα αρκετά χρόνια στίβο.Τώρα δυστυχώς λόγω έλλειψης χρόνου,περιορίζομαι στη μετακίνηση με το ποδήλατο για λίγη γυμναστική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
όταν ήμουν μικρή όπως όλα τα κοριτσάκια πήγαινα λίγο μπαλέτο επειδή ήθελε η μάνα μου αλλα το συγχάθηκα και σταμάτησα....
έπαιζα 3 χρόνια τένις και έπαθα πρόβλημα με το γονατό μου και σταμάτησα...
έπαιζα 2 χρόνια μπάντμιντον και μετά απο 3 απανοτές τενοντίτιδες και ένα ωραίο ξεκόλλημα του γονάτου το έκοψα κι αυτό...
γ*μω τον σκελετο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
όταν ήμουν μικρή όπως όλα τα κοριτσάκια πήγαινα λίγο μπαλέτο επειδή ήθελε η μάνα μου αλλα το συγχάθηκα και σταμάτησα....
έπαιζα 3 χρόνια τένις και έπαθα πρόβλημα με το γονατό μου και σταμάτησα...
έπαιζα 2 χρόνια μπάντμιντον και μετά απο 3 απανοτές τενοντίτιδες και ένα ωραίο ξεκόλλημα του γονάτου το έκοψα κι αυτό...
γ*μω τον σκελετο μου...




Α,ναι,πήγαινα και κι εγώ μπαλέτο για 4 χρόνια,μικρή όμως...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Basketball anyone??????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
εγώ σας τρώω όλους,
έχουμε και λέμε...

καμιά 10αριά χρόνια χωρούς,
5 χρόνια κολύμπι
1,5 χρόνο πόλο
5 χρόνια χαντμπωλ
1 χρόνο βόλλευ
και κάθε καλοκαίρι εδώ και και 7-8 χρόνια κέθε μέρα 3-4 ώρες μπάσκετ τουλάχιστον

μετά έδωσα πανελλήνιες-πέρασα πάτρα και έχουμε αρχίσει να κρεμάμε που λέμε και εμείς οι παλαίμαχοι αθλητές!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 790226

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια συγγνωμη που θα σας το πω αλλα απο τα μεσα σεπτεμβριου αρχιζω. . . . . ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΗΗΗΗΗ !!:jumpy:!!!!!!!!ΟΠΟΙΟΣ εχει ασχοληθει να μου πει ποση ωρα θα πρεπει να καθομαι στη σομπα μετα τη θαλασσα....γιατι ειναι η πρωτη φορα....

Να φανταστειτε οτι οταν κανω μπανιο στο σπιτι βαζω παντα ΚΑΥΤΟ νερο!!:lol:..χε..χε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Mικρη εκανα μπαλετο....:Pαλλα στην τεταρτη δημοτικου το σταματησα και αρχισα τεννις...το οποιο λατρευω....:Dαλλα δυστυχως αναγκαστηκα προπερσυ να το σταματησω κι αυτο λογω διαβασματος:(:(:(τωρα θα αρχισω γυμναστηριο γιατι κανενας γνωστος μου δεν ξερει τεννις....αν και στον δημο μου εχει ενα γηπεδο το οποιο θα μπορουσαμε να χρησιμοποιουμε:(:(:(:(:(μου λειπει το τεννις:mad::mad::mad::mad::mad:........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Εγω παιζω αρκετα χρονια Χαντμπολ (αν το γνωριζετε σαν αθλημα..:P) χωρις αυτο να σημαινει οτι ειμαι καλος..:P:lol:!! Φετος λαβαμε μερος με κατι φιλαρακια μου σε τουρνουα Beach Handball το οποιο ειναι πολυ ωραιο!! Παιζω τερματοφυλακας παρεπιπτοντως.. Αυτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
εμας εδω κρητη στο κολυμβητιριο που πηγαινα μου επερναν στο ενα ατομο 40$
εγω πηγαινα με την αδελφη μου και ληρωναμε 80$ τωρα πανω δεν ξερω καθολου
εχω και εγω την απορια:(

-----------------------------------------
εγω ασχολουμουνα με
(1)εκανα 4 χρονια κολυμβηση
(2)επισης πηγαινα και 4 χρονια κρητικο χορο
(3)εκανα+1 χρονο σκακι
(4)και 3 χρονια κιθαρα
(5) επισης εκανα και 4 χρονια αγλλικα
και τελος (6)εκανα και 2 χρονια γερμανικα
ολα αυτα μου αρεσαν πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:
σε ολα αυτα σουπερ!!!!!!!!!!!!!!!!!:no1::jumpy::bye::)

Πήγα και ρώτησα και μου είπαν ότι είναι 30 ευρώ/μήνα και 10 ευρώ η εγγραφή... Τελικά όμως μάλλον θα πάω γυμναστήριο...Έχει ένα μία προσφορά.(9 μήνες 173 ευρώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geomed

Νεοφερμένος

Ο geo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
μπασκετ μπασκετ μπασκετ, το καλύτερο άθλημα κυρίως επειδή είναι ομαδικό και θέλει καλή συνεργασία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria.de

Νεοφερμένος

Η maria.de αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
volley 6 χρονια και συνεχιζω.... :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
εμας εδω κρητη στο κολυμβητιριο που πηγαινα μου επερναν στο ενα ατομο 40$
εγω πηγαινα με την αδελφη μου και ληρωναμε 80$ τωρα πανω δεν ξερω καθολου
Cretan dollars?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
συγχρονισμενη κολυμβηση εδω και 10 χρονια (πριν ειχαν προηγηθει 3 χρονια κλασσικης κολυμβησης και μπαλετου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγώ έπαιζα μπάσκετ αλλά λόγω πανελληνίων (2 φορές) το σταμάτησα.:(
Και όχι, δεν είμαι ψηλός!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Μέχρι πέρισυ βόλλευ και καράτε...Λόγω διαβάσματος τα ψιλοπαράτησα, αλλά σκέφτομαι να ξαναξεκινήσω το βόλλευ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
BASKETBALL THE ONE AND ONLY!!!!!!!!!!!!
επισις δεν ειμαι ψηλος αχαχ0α0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Ασχοληθηκα με το μπασκετ 6 χρονια,σταματησα δευτερα λυκειου λογω σχολειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης 008

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ποδήλατο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top