Ποιος ήταν ο βαθμός σας; (τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα, τεστ)

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Εμεις-και δυστυχως φυσικα-γραψαμε ΜΟΝΟ τρεια μαθηματα,απο τα οποια στα:
θρησκευτικα 20
Βιολογια 18,8(μας εβαλε ενα Σ-Λ που το βιβλιο το εχει λαθος,και ξεροντας πως ολοι θα χασουμε απο αυτο->ΕΛΕΟΣ)
Και Εκθεση που δεν μας εδωσε

τωρα που το σκεφτομαι απο βδομαδας ξεκινανε ολα τα διαγωνισματα εως τις 8-2-10
ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,065 μηνύματα.
Βλακεια είναι τα τριμηνα διοτι το δευτερο είναι πολυ μικρο όπως και το τριτο και πιεζομαστε παρα πολυ σε σχεση με το πρωτο που είναι το διπλάσιο
Νομίζω ότι τα τετράμηνα που έχουμε εμεις είναι πολύ πιο μεγάλη βλακεία. Το πρώτο κρατάει 5 μήνες και παίρνουμε βαθμούς μέσο Φεβρουαρίου και το 2ο είναι σχεδόν 2 μήνες!!! Ούτε προλαβαίνουμε να αλλάξουμε κάτι. Το προφορικό μας ουσιαστικά είναι ότι πάρεις στο 1ο γιατί στο δεύτερο συνήθως σου βάζουν το ίδιο άντε + ή -1. Νομίζω τα τρίμηνα που είχαμε στο γυμνάσιο ήταν καλύτερα άντε με κάποιες αλλαγές να γίνουν και τα 3 ίσα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μου αρέσουν πολύ τα τετράμηνα ! Είναι και 2 :P
Μάλιστα το 2ο μπορείς να το πάρεις και μόνος σου .. χιχι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
διαγ. στη φιλοσοφια πηρε 85/100 :(
διαγ. στα αρχαια 70/100 :(
διαγ. αντιγονη 19,5 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Λοιπόν, διαγωνίσματα:

Ιστορία, Θρησκευτικά, Λογοτεχνία, Φιλοσοφία, Αγγλικά 100.
Βιολογία 18,5.
Λατινικά 17,6.
Αρχαία γνωστό 17.
Αντιγόνη 14.

Γράψαμε άγνωστο σήμερα και νομίζω πως τα πήγα αρκετά καλά. :D
Άλγεβρα/Γεωμετρία/Δίκαιο δεν έχουμε γράψει ακόμα.
Φυσική/Χημεία θα μας τα φέρουν κάποτε.
Έκθεση παίρνουμε αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χημεια 6,5:lol:
Φιλοσοφια 15
Θρησκευτικα 16


Βαθμους ποτε παιρνουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Λοιπόν, διαγωνίσματα:

Ιστορία, Θρησκευτικά, Λογοτεχνία, Φιλοσοφία, Αγγλικά 100.
Βιολογία 18,5.
Λατινικά 17,6.
Αρχαία γνωστό 17.
Αντιγόνη 14.

Γράψαμε άγνωστο σήμερα και νομίζω πως τα πήγα αρκετά καλά. :D
Άλγεβρα/Γεωμετρία/Δίκαιο δεν έχουμε γράψει ακόμα.
Φυσική/Χημεία θα μας τα φέρουν κάποτε.
Έκθεση παίρνουμε αύριο.

Χημεία 07.
Έκθεση 18.8.

Νομίζω 22 τελειώνει το τετράμηνο και μέχρι τότε πρέπει να έχουν βάλει βαθμούς. Κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Νομίζω 22 τελειώνει το τετράμηνο και μέχρι τότε πρέπει να έχουν βάλει βαθμούς. Κάτι τέτοιο.


Αααα =/
Αρα κατα Φεβρουαριο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όσοι κλείσατε από γρίπη ή κατάληψη θα χετε μια παράταση τετραμήνου:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εμείς κλείσαμε μια εβδομάδα για την γρίπη αλλά δεν θα πάρει παράταση το τετράμηνο, τα στρίμωξαν πέντε-πέντε τα διαγωνίσματα και προλαβαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλα και μεις που δεν κλεισαμε, 5-5 πηγαιναν τα διαγωνισματα. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Χημεία 07.
Έκθεση 18.8.

Νομίζω 22 τελειώνει το τετράμηνο και μέχρι τότε πρέπει να έχουν βάλει βαθμούς. Κάτι τέτοιο.

Εμείς μέχρι τις 28 γράφουμε ωριαία:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dancing_spirit

Νεοφερμένος

Η dancing_spirit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Καλα και μεις που δεν κλεισαμε, 5-5 πηγαιναν τα διαγωνισματα. -.-


εμεις κλεισαμε 2 εβδομαδες και ως τμημα και ως σχολειο...κανονικα παιρνουμε βαθμουσ αρχες φεβρουαριου βεβαια μας εβαζαν 3 4 διαγωνισματα την ημερα
λοιπον.........................

λατινικα:18,7 19 , και το αλλο θα το παρουμε τωρα
ιστορια:19.4
αντιγονη:17.4
εκθεση:16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
νομιζω πρεπει ν τ παρουμε αποφαση οτι την περιοδο τελη νοεμβριου-δεκεμβριος-αρχες ιανουαριου, δεν μας λυπαται κανεις :(
εμεις εχουμε γραψει τα περισσοτερα κ εχω παει καλα, τ μονο προβλημα μ ειναι η φυσικη π δεν εγραψα εγω μαζι μ τ υπολοιπο τμημα γιατι ελειπα, κ οταν ειδα τους βαθμους τους φρικαρα! τ μεγαλυτερο:61, πανω απ τη βαση μονο 3 γραπτα στους 18 του τμηματος!:P
λοιπον απ βαθμους εχουμε κ λεμε
κατευθυνση:
λατινικα 100
φιλοσοφια 100
αρχαια γνωστο 60
αγνωστο γραψαμε σημερα κ νομιζω πηγα καλα αν εξαιρεσουμε κατι βλακειουλες:xixi:

γενικη:
χημεια 100
κειμενα 100
αντιγονη 97
θρησκευτικα 93
αγγλικα 100
κ εχουμε γραψει κ γεωμετρια [ετσι κ ετσι], βιολογια [να ναι καλα τ βιβλιο κατω απ τ θρανιο κ η διπλανη μ:D] κ ιστορια [δεν θυμαμαι καν ειχαμε γραψει νοεμβριο αλλα η καθηγητρια δν ξερω τι κανει παιζει κ ν ψοφησε:P]
αλλα δν τα χουμε παρει ακομα.. κ ο θεος βοηθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
:)Σωστά το είχα ξανακούσει. Δεν πήγε το μυαλό μου εκεί και δεν ήξερα ότι είσαι στην Κύπρο. Πάντως νομίζω τα τρίμηνα είναι πιο σωστά από τα τετράμηνα που έχουμε εδώ.
]

τι λεει ρε,μια χαρα ειναι,διαβαζεις μια φορα και μετα αραχτη.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ε, όσο αυξάνεται ο αριθμός των μαθημάτων, ο όγκος της ύλης καθώς και οι υποχρεώσεις κατ' επέκταση λογικό είναι να μην είναι αρκετά τα τρίμηνα. Υποτίθεται πως το σύστημα των τετραμήνων είναι λιγότερο βαθμολογικοκεντρικό, δίνεται ας πούμε μεγαλύτερη ευελιξία στους μαθητές. Από τη μία αυτό είναι καλό. Από την άλλη όμως, το ελληνικό εκπαιδευτικό σύστημα συνολικά δεν αφήνει τα πλεονεκτήματα των τετραμήνων να φανούν. Whatever λοιπόν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,065 μηνύματα.
τι λεει ρε,μια χαρα ειναι,διαβαζεις μια φορα και μετα αραχτη.:D
Δεν το θέλω αυτό για τα μαθήματα που μου αρέσουν και με ενδιαφέρουν. Αλλά και για τα άλλα στο τέλος να τον τρώμε?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Δεν το θέλω αυτό για τα μαθήματα που μου αρέσουν και με ενδιαφέρουν. Αλλά και για τα άλλα στο τέλος να τον τρώμε?



ε ενταξει,τα μαθηματα κατευθυνσης εννοειται οτι τα διαβαζουμε.
νταξει,στο τελος κουτσα στραβα γραφεις,αλλα δε χρειαζεται να ξεπατωθεις κιολας.εγω ιστορια περσυ δεν ειχα ανοιξει βιβλιο ολη τη χρονια(μονο για το διαγωνισμα κι ενα τεστ)κι εγραψα 19.

αρχαια κατ.στο σχολειο 97/100(3 μαλακιες μαθη που αμα τα δειτε θα γελατε)
λατινικα στο σχολ.20- :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Βιολογια 15,6:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
ιστορια 20
θρησκ 19
δικαιο 18
αρχαια κατ 86
αντιγονη 20
κειμενα 18
εκθεση 15
χημεια 75 και 80
αλγεβρα 8:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top