Ποιοι είναι οι πραγματικοί λόγοι που σας οδήγησαν στην επιλογή της σχολής σας;

Για ποιον λόγο σπουδάζετε/θέλετε να σπουδάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 235)
  • Με ενδιαφέρει το αντικείμενο της σχολής

    Ψήφοι: 181 77.0%
  • Λόγο κύρους της σχολής

    Ψήφοι: 9 3.8%
  • Επιθυμώ να αποκτήσω χρήματα/δόξα

    Ψήφοι: 14 6.0%
  • Γρήγορη επαγγελματική αποκατάσταση

    Ψήφοι: 17 7.2%
  • Mε πιέσαν οι γονείς μου

    Ψήφοι: 6 2.6%
  • Πέρασα τυχαία

    Ψήφοι: 6 2.6%
  • Πέρασα επειδή ήταν κοντά στον τόπο κατοικίας μου

    Ψήφοι: 2 0.9%

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Εγω προσωπικα θεωρω μια σχολη ''ανωτερη'' οταν προσφερει στην κοινωνια.Πχ την Θεολογια δεν την εχω καν για σχολη.

Απο εκει και περα,γιαυτο εβαλα την λεξη σε εισαγωγικα,επειδη το ''ανωτερη'' ειναι παραπλανητικος τιτλος.

Είσαι πολύ λάθος..Η θεολογία σαν επιστήμη δεν αφορά τη διδασκαλία των θρησκευτικών μέσα στα σχολεία όπως πολύ λάθος πιστεύει ο μέσος Έλληνας.Είναι επιστήμη με βαθύτερο νόημα και αναζητήσεις.

Βασικά βάζουν την σχολή με τα περισσότερα μόρια που μπορούν να πιάσουν :P

:D :D :D Πόσο δίκιο έχεις......

Φέτος βρέθηκα με κάποιους οικογενειακούς φίλους, με τα πολλά μου είπαν η κόρη τους πέρασε στο ''ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ'' και όχι σε κανένα τει..Και κάνω το λάθος να τους ρωτήσω που.....η απάντηση ήταν στο πανεπιστήμιο γεωγραφίας!!!!!!!
Ε δεν άντεξα και ξανά ρώτησα πόσα μόρια έβγαλε πάνω από 8000???.......Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τη σχολή αλλά η ανωτερότητα μερικών είναι χυδαία....Το έγραψα εδώ αυτό γιατί είναι πολύ σχετικό με το παρόν θέμα...Αμφιβάλω εαν ξέρει τη βγαίνει από αυτή τη σχολή αλλά επειδή ήταν πανεπιστήμιο τη δήλωσε άσχετα που είναι κάτω από 10.000 κατέκτησε το δικαίωμα να μειώνει και όλους τους άλλους(δεν έχω θέμα με τα μόρια σχετικό είναι αυτό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Είσαι πολύ λάθος..Η θεολογία σαν επιστήμη δεν αφορά τη διδασκαλία των θρησκευτικών μέσα στα σχολεία όπως πολύ λάθος πιστεύει ο μέσος Έλληνας.Είναι επιστήμη με βαθύτερο νόημα και αναζητήσεις.

μπορει η θεολογια να ειναι ενδιαφερουσα επιστημη κα να εχει βαθυτερο νοημα και αναζητησεισ αλλα περα απο τα νοηματα κτλ τι μπορεισ να κανεις επαγγελματικα για να μπορεις να ζεις με αξιοπρεπεια?..γιατι οι μονες ευκαιριες που προσφερει ειναι διορισμος(ειδικα τωρα που θελουν να καταργησουν και τα θρησκευτικα χλωμο το βλεπω) αντε και σε καμια εκκλησια με τουσ παπαδες...τι αλλο εχει?τιποτα..γι αυτο δεν θεωρειται αξιολογη σχολη..οχι εξαιτιασ του αντικειμενου που μελετα αλλα των μηδαμινων επαγγελματικων προοπτικων της..;):/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
οι μονες ευκαιριες που προσφερει ειναι διορισμος

Ενώ η φιλοσοφία;;;:whistle:

Μήπως πρέπει να αποφασίσουμε τελικά αν θέλουμε σύνδεση τριτοβάθμιας με την αγορά εργασίας ή όχι;;;

Γιατί όταν πει κάποιος για αγορά εργασίας του λένε όλοι πως δεν είναι αυτός ο σκοπός των ΑΕΙ,
ενώ εν προκειμένω το αντίθετο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
μπορει η θεολογια να ειναι ενδιαφερουσα επιστημη κα να εχει βαθυτερο νοημα και αναζητησεισ αλλα περα απο τα νοηματα κτλ τι μπορεισ να κανεις επαγγελματικα για να μπορεις να ζεις με αξιοπρεπεια?..γιατι οι μονες ευκαιριες που προσφερει ειναι διορισμος(ειδικα τωρα που θελουν να καταργησουν και τα θρησκευτικα χλωμο το βλεπω) αντε και σε καμια εκκλησια με τουσ παπαδες...τι αλλο εχει?τιποτα..γι αυτο δεν θεωρειται αξιολογη σχολη..οχι εξαιτιασ του αντικειμενου που μελετα αλλα των μηδαμινων επαγγελματικων προοπτικων της..;):/:

Αφου της τα εχουν παρει οι επιστημες,οπως Ψυχολογια,Βιολογια,Φυσικη κτλπ :P

Τεσπα,πρεπει να αποφασισουμε αμα θελουμε σπουδες για πραγματικη μορφωση η για βολεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Είσαι πολύ λάθος..Η θεολογία σαν επιστήμη δεν αφορά τη διδασκαλία των θρησκευτικών μέσα στα σχολεία όπως πολύ λάθος πιστεύει ο μέσος Έλληνας.Είναι επιστήμη με βαθύτερο νόημα και αναζητήσεις.
Nαι ρε, καλα το καταλαβες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
μπορει η θεολογια να ειναι ενδιαφερουσα επιστημη κα να εχει βαθυτερο νοημα και αναζητησεισ αλλα περα απο τα νοηματα κτλ τι μπορεισ να κανεις επαγγελματικα για να μπορεις να ζεις με αξιοπρεπεια?..γιατι οι μονες ευκαιριες που προσφερει ειναι διορισμος

Το ίδιο μπορείς να πεις για το φυσικό μαθηματικό χημεία κτλ.....Δεν είναι έτσι δεν ασχολείσαι με τον διορισμό μόνο...Υπάρχει η έρευνα που μπορείς να κάνεις, η μελέτη των διαφόρων θρησκειών η συγγραφή, και τόσα άλλα πράγματα που δεν συνδέονται με το δημόσιο....Απλά στην Ελλάδα πτυχίο=δημόσιο=διορισμός τίποτα άλλο δεν υπάρχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Ενώ η φιλοσοφία;;;:whistle:

Μήπως πρέπει να αποφασίσουμε τελικά αν θέλουμε σύνδεση τριτοβάθμιας με την αγορά εργασίας ή όχι;;;

Γιατί όταν πει κάποιος για αγορά εργασίας του λένε όλοι πως δεν είναι αυτός ο σκοπός των ΑΕΙ,
ενώ εν προκειμένω το αντίθετο...:hmm:

εγω θα κανω ενα ιδιαιτερο η θα παω να δωσω κανενα βιογραφικο σε φροντ η σε καποια κλινικη απεξαρτησησ και ισωσ βρω λεφτα..!!ο θεολογοσ τι μπορει να κανει πεσ μου?δεν την υποτιμω σαν σχολη αλλα πρεπει να κοιταμε και το πωσ θα ζησουμε λιγο..!!φυσικα και οταν μπεισ σε μια σχολη θα κοιταξεισ φυσικα να σ αρεσει πρωτα αλλα και τα λεφτα...!!;) ειδικα την εποχη που ζουμε τα λεφτα ειναι κυριωσ παραγοντασ για καποιουσ για την επιλογη σχολησ!!!:/: δεν γινεται να αγνοησουμε με λιγα λογια την αγορα εργασιασ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Στην Ιταλία συγκεκριμένα η θεολογία είναι στο ίδιο τμήμα με την φιλοσοφία.

Κάνεις δύο χρόνια γενικά μαθήματα, και στο τέλος του δεύτερου αποφασίζεις αν θέλεις να συνεχίσεις μόνο με φιλοσοφία, ή μόνο με θεολογία!;)

εγω θα κανω ενα ιδιαιτερο η θα παω να δωσω κανενα βιογραφικο σε φροντ η σε καποια κλινικη απεξαρτησησ και ισωσ βρω λεφτα..!!ο θεολογοσ τι μπορει να κανει πεσ μου?δεν την υποτιμω σαν σχολη αλλα πρεπει να κοιταμε και το πωσ θα ζησουμε λιγο..!!φυσικα και οταν μπεισ σε μια σχολη θα κοιταξεισ φυσικα να σ αρεσει πρωτα αλλα και τα λεφτα...!!;) ειδικα την εποχη που ζουμε τα λεφτα ειναι κυριωσ παραγοντασ για καποιουσ για την επιλογη σχολησ!!!:/: δεν γινεται να αγνοησουμε με λιγα λογια την αγορα εργασιασ:)
Στην Αθήνα (δεν θυμάμαι, πάνε 3, 4 χρόνια τώρα) είναι ενα σουβλατζίδικο που το έχει ένας γιατρός,
και τυλίγει τα σουβλάκια σε χαρτί που έχει πάνω τυπώσει το πτυχίο του!!!

μέγιστο τρολλ ο τύπος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Αφου της τα εχουν παρει οι επιστημες,οπως Ψυχολογια,Βιολογια,Φυσικη κτλπ :P

Τεσπα,πρεπει να αποφασισουμε αμα θελουμε σπουδες για πραγματικη μορφωση η για βολεμα.

Πολύ σωστά

Nαι ρε, καλα το καταλαβες.:P

δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εδώ ρε παιδιά δηλώνουν πολυτεχνικές σχολές 11000 μορίων,χωρίς επαγγελματικά διακαιώματα, μόνο και μόνο για να λένε ότι πέρασαν σε πολυτεχνείο να ουμ.. :clapping: :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Εδώ ρε παιδιά δηλώνουν πολυτεχνικές σχολές 11000 μορίων,χωρίς επαγγελματικά διακαιώματα, μόνο και μόνο για να λένε ότι πέρασαν σε πολυτεχνείο να ουμ.. :clapping: :sly:

Γνώρισα προχθές ένα παιδί που έδωσε πανελλήνιες και πέρασε στη σχολή μου, αλλά σε άλλο τμήμα.
Πριν γραφεί στο εδώ τμήμα, ήταν στο ΕΜΠ.
Θα ήθελα να ήμουν από καμιά μεριά όταν πήγε στο ΕΜΠ για να κάνει αίτηση διαγραφής:P
σαν εξωγήινο θα τον κοίταζαν οι άλλοι!:P

Α, και αυτό που λες δεν ισχύει!
Οι πολυτεχνικές σχολές έχουν κανονικά επαγγελματικά δικαιώματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
ΞΕρω παιδι που διαγραφηκε απο ΣΕΜΦΕ για να σπουδασει μουσικη τεχνολογια σε ΙΕΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Αφου της τα εχουν παρει οι επιστημες,οπως Ψυχολογια,Βιολογια,Φυσικη κτλπ :P

Τεσπα,πρεπει να αποφασισουμε αμα θελουμε σπουδες για πραγματικη μορφωση η για βολεμα.

σπουδεσ και πραγματικη μορφωση θελουμε αλλα και χρηματα...!!συγνωμη αλλα αν σπουδασω θεολογια που θα βγαλω χρηματα?ειλικρινα..θα πεινασω..:/:

Το ίδιο μπορείς να πεις για το φυσικό μαθηματικό χημεία κτλ.....Δεν είναι έτσι δεν ασχολείσαι με τον διορισμό μόνο...Υπάρχει η έρευνα που μπορείς να κάνεις, η μελέτη των διαφόρων θρησκειών η συγγραφή, και τόσα άλλα πράγματα που δεν συνδέονται με το δημόσιο....Απλά στην Ελλάδα πτυχίο=δημόσιο=διορισμός τίποτα άλλο δεν υπάρχει

η ερευνα?καλα δεν τιθεται θεμα συγκρισησ θετικων επιστημων με θεολογια..στισ θετικεσ επιστημεσ κανεισ ερευνα και βγαινεισ κατι παραπερα στη θεολογια που κανεισ ερευνα και τι σου δινει?οκ κανεισ ερευνα στισ θρησκειεσ ωστε να βγαινουν μετα ολοι οι πορωμενοι θρησκοληπτοι...γιατι εγω ωσ τωρα δεν εχω συναντησει κανεναν θεολογο που να μην ειναι ρατσιστησ και να μην λεει ο χριστιανισμοσ πανω απ ολα...!!
και μην μου λετε οτι δεν σασ νοιαζουν τα λεφτα στην επιλογη σχολησ..οταν κοψει η λορδα ο θεολογοσ τι θα κανει?το νερο κρασι και και το πτυχιο του ψωμι?αυτα μονο ενασ τα εκανε...ωραια σαν επιστημη ξαναλεω με μορφωση με βαθοσ αλλα δεν βγαζει πουθενα στην ελλαδα τουλαχιστον..αλλου δεν ξερω

Στην Ιταλία συγκεκριμένα η θεολογία είναι στο ίδιο τμήμα με την φιλοσοφία.

Κάνεις δύο χρόνια γενικά μαθήματα, και στο τέλος του δεύτερου αποφασίζεις αν θέλεις να συνεχίσεις μόνο με φιλοσοφία, ή μόνο με θεολογία!;)


στην Αθήνα (δεν θυμάμαι, πάνε 3, 4 χρόνια τώρα) είναι ενα σουβλατζίδικο που το έχει ένας γιατρός,
και τυλίγει τα σουβλάκια σε χαρτί που έχει πάνω τυπώσει το πτυχίο του!!!

μέγιστο τρολλ ο τύπος!!!

αλλο ιταλια αλλο ελλαδα...:/: ναι ειδεσ σουβλατζιδικο...αμα πεινασεισ και εκει θα πασ:Pεκει δε κοιτανε πτυχια...αλλα απο αποψη προοπτικων το πτυχιο του γιατρου εχει προοπτικε για δουλεια αλλα του θεολογου δεν εχει:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γνώρισα προχθές ένα παιδί που έδωσε πανελλήνιες και πέρασε στη σχολή μου, αλλά σε άλλο τμήμα.
Πριν γραφεί στο εδώ τμήμα, ήταν στο ΕΜΠ.
Θα ήθελα να ήμουν από καμιά μεριά όταν πήγε στο ΕΜΠ για να κάνει αίτηση διαγραφής:P
σαν εξωγήινο θα τον κοίταζαν οι άλλοι!:P

Α, και αυτό που λες δεν ισχύει!
Οι πολυτεχνικές σχολές έχουν κανονικά επαγγελματικά δικαιώματα!
Το τμήμα μηχανικών επιστήμης υλικών στα ιωάννινα τί επαγγελματικά δικαιώματα έχει;
Ούτε το ΤΕΕ δεν το δέχεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εγω ωσ τωρα δεν εχω συναντησει κανεναν θεολογο που να μην ειναι ρατσιστησ και να μην λεει ο χριστιανισμοσ πανω απ ολα...!!
αυτό δεν σημαίνει πως δεν υπάρχει κιόλας!;)

απο αποψη προοπτικων το πτυχιο του γιατρου εχει προοπτικε για δουλεια αλλα του θεολογου δεν εχει:/::/:
Αφού δεν ενδιαφέρεσαι, τι σε εμποδίζει στο να ΜΗΝ δηλώσεις θεολογία;;;:hmm:

Ούτε το ΤΕΕ δεν το δέχεται
δεν μπορώ να ακούω ονόματα ασθενειών, αηδιάζω!:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Το τμήμα μηχανικών επιστήμης υλικών στα ιωάννινα τί επαγγελματικά δικαιώματα έχει;
Ούτε το ΤΕΕ δεν το δέχεται

χαχαχα ξερω μια κοπελα που το εβγαλε και εκανε μεταπτυχιακο στον κλαδο τησ στο μαντσιστερ και τωρα ειναι λονδινο σε εταιρεια και εχει τα λεφτα!!και αγαπαει και αυτο που κανει;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
χαχαχα ξερω μια κοπελα που το εβγαλε και εκανε μεταπτυχιακο στον κλαδο τησ στο μαντσιστερ και τωρα ειναι λονδινο σε εταιρεια και εχει τα λεφτα!!και αγαπαει και αυτο που κανει;);)
Καλά αν έχεις λεφτα,απο τει ιχθυοκαλλιέργειας μπορεί να καταλήξεις μεγαλοκαρχαρίας ;):P
Πάντως ξεκάθαρα επαγγελματικά δικαιώματα δεν έχει, αν ήταν τει θα είχε 6000 μόρια,αυτό θέλω να τονίσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αυτό δεν σημαίνει πως δεν υπάρχει κιόλας!;)

φυσικα και υπαρχουν..!!δεν ειπα οτι δεν υπαρχουν..απλα στην Ελλαδα κατα την γνωμη καλλιεργειται η θρησκοληψια και οχι η θεολογια και ο ανθρωπισμοσ...

Αφού δεν ενδιαφέρεσαι, τι σε εμποδίζει στο να ΜΗΝ δηλώσεις θεολογία;;;:hmm:

εμενα το αντικειμενο δε με ενδιαφερει καθολου...ασε που δε θα μου δινε και χρηματα!!ουτε πατερα παπα εχω..αρα γιατι να το δηλωσω?τεσπα ξαναλεω καλο το αντικειμονο μορφωνεσαι ..αλλα πεσ μου που μπορει να δουλεψει μετα καποιοσ αποφοιτοσ θεολογιασ ωστε να ασκησει το αντικειμενο του ?και δεν μιλαμε για βολεμα και δημοσιο δεν μπορω να ακουω τετοια...λεσ και αν εμασ μασ εδιναν τωρα μια θεση στο δημοσιο θα λεγαμε οχι..

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Καλά αν έχεις λεφτα,απο τει ιχθυοκαλλιέργειας μπορεί να καταλήξεις μεγαλοκαρχαρίας ;):P
Πάντως ξεκάθαρα επαγγελματικά δικαιώματα δεν έχει, αν ήταν τει θα είχε 6000 μόρια,αυτό θέλω να τονίσω :)

Αν ήταν τει χωρίς επαγγελματικά δικαιώματα ναι θα είχε 6000
αν είχε επαγγελματικά δικαιώματα όχι.....
Πάντως σωστό το σκεπτικό σου.....
Ας είναι και το τελευταίο πανεπιστήμιο που υπάρχει χωρίς επαγγελματικά δικαιώματα κτλ....
πάντα θα χρίζει καλύτερης εκτίμησης μόνο και μόνο λόγο του ονόματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Καλά αν έχεις λεφτα,απο τει ιχθυοκαλλιέργειας μπορεί να καταλήξεις μεγαλοκαρχαρίας ;):P
Πάντως ξεκάθαρα επαγγελματικά δικαιώματα δεν έχει, αν ήταν τει θα είχε 6000 μόρια,αυτό θέλω να τονίσω :)

αναλογα πωσ διαχειριζεται ο καθενασ τα εφοδια που εχει!!;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top