Ποιοί πάνε 1ο και ποιοί 2ο εξάμηνο;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Royla

Νεοφερμένος

Η Royla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε με τη κριτήρια επιλέγουν στα τει αν θα πας 1ο ή 2ο εξάμηνο ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Νομίζω με βάση τη σειρά επιτυχίας στη σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
οποιος ξερει κατι παραπανω ας το πει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Βρε παιδια δν υπάρχει ούτε ένας π να ξέρει??
είναι χρήσιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
πιο αναλυτικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Έστω ότι περνάνε 100 άτομα σε μια σχολή ΤΕΙ,τα 50 άτομα πάνε από το 1ο εξάμηνο και τα υπόλοιπα από το 2ο,ανάλογα πάντα με τον βαθμό τους.
Ψάξε και στο ypepth.gr ίσως βρεις κάτι παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Μία σχολή έχει 6 θέσεις. 6 άτομα περνάνε με μόρια 20000, 19000, 18000, 17000, 16000, 15000. Οι των 20,19 και 18000 θα μπούν στο 1ο και οι άλλοι στο 2ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ωραια γιατι ηθελα να ξεκινησω το εαρινο εξαμηνο..:D
αν καποιος περναει στο χειμερινο ομως και θελει να το αλλαξει γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ange

Νεοφερμένος

Ο ange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
στη δική μου σχολή τη χρονιά που πέρασα πέρασαν μαζί μου άλλα 159 άτομα..
εγώ ήμουν 78ος και μπήκα α'εξάμηνο... οι απο 80 και μετά στο β'εξάμηνο
εχω την αίσθηση ότι δεν γινεται να αλλάξεις τα εξάμηνα η να επιλέξεις...
ξέρω ότι σε μερικά ιδρύματα κάποιος που χει περάσει εαρινό εξάμηνο μπορεί να γραφτεί κι όταν γράφοντε η του χειμερινού η κι όταν γράφοντε η του εαρινου
ελπίζω να βοήθησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
αυτό είναι μόνο για τα ΤΕΙ ή γενικά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
για τα αει τι ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Royla

Νεοφερμένος

Η Royla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Γεια σας. Αν κάποιος περάσει σε ΤΕΙ στο Β' εξάμηνο λογικά εγγράφεται κάπου στον Ιανουάριο/Φεβρουάριο, έτσι δεν είναι;;

Υπάρχει όμως η δυνατότητα να εγγραφεί το Σεπτέμβριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Γεια σας. Αν κάποιος περάσει σε ΤΕΙ στο Β' εξάμηνο λογικά εγγράφεται κάπου στον Ιανουάριο/Φεβρουάριο, έτσι δεν είναι;;

Υπάρχει όμως η δυνατότητα να εγγραφεί το Σεπτέμβριο;

Ναι μπορεις να Γραφτεις και το Σεπτεμβριο και εγω ετσι το χα κανει πριν 2 χρονια βεβαια μετα απο κανα χρονο ξεγραφτηκα αλλα οκ:PΕπιβεβαιωμενα μπορεις να το κανεις αυτο ειπες,απλα δεν θα σου δωσουν πασο αυτο κανονικα το Φεβρουαριο γιατι τα ΤΕΙ εχουν πασο ανα εξαμηνο και οχι ανα ετος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Καθόμασταν μια μέρα με την παρέα μου και συζητούσαμε για σχολές και τέτοια και σε κάποια φάση λέει μία φίλη μου τι θα κάνουμε αν μας ανακοινώσουν ότι θα πρέπει να γραφτούμε στη σχολή μας απ' το 2ο εξάμηνο. Αναρωτιέμαι λοιπόν ποιά είναι τα κριτήρια με τα οποία επιλέγουν οι αρμόδιοι τους φοιτητές που θα γραφτούν στη σχολή το 1ο εξάμηνο ή το 2ο εξάμηνο. Ελπίζω να έγινα κατανοητή. Αν έχετε κάποια απορία σχετικά με την απορία μου(:P) ρωτήστε με ελεύθερα! Ευχαριστώ!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
τα ατομα που περνανε πρωτοι στην σχολη, αυτοι πανε στο α εξαμηνο, ενω οσοι ειναι απο τους τελευταιους περνανε στο β! ετσι νομιζω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Aνάλογα με τα μόρια πάει...όσοι έχουν ίσα ίσα για τη σχολη πάνε 2ο εξάμηνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για τα ΤΕΙ δεν ισχύει αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top