Ποια red flags εχετε παρατηρήσει σε καθηγητές φροντιστηρίου;

Paladin

Νεοφερμένος

Ο Paladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Δεν είναι ρεντ φλανγκ, αλλά είχα καθηγητή ιδιαίτερα στα μαθηματικά που έλεγε στην μάνα μου (αλλά το άκουσα και εγω) λίγο πριν τις πανελλήνιες ότι "είναι αδύναμος δεν είναι για πολλά πολλά". Το λάθος του ήταν ότι δεν το είπε από την αρχή ωστε να μου δώσει κίνητρο, την στιγμή που το είπε δεν πρόλαβα να αλλάξω πολλά
 

Paladin

Νεοφερμένος

Ο Paladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
δεν το λέω μόνο από την άποψη ότι θα τον άλλαζα αν και ήταν τραγικός για 3 λυκείου. Αλλά θα είχα κίνητρο να γράψω καλά
 

Reader

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Όταν ήμουν πρώτη λυκείου, στο φροντιστήριο που πήγαινα ο φυσικός μας έλεγε ότι δεν πειράζει να μας λύνουν τις ασκήσεις οι γονείς μας.
Τρεις βδομάδες μετά βρήκα μια καθηγήτρια και άρχισα ιδιαίτερα...
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,035 μηνύματα.
Όταν ήμουν πρώτη λυκείου, στο φροντιστήριο που πήγαινα ο φυσικός μας έλεγε ότι δεν πειράζει να μας λύνουν τις ασκήσεις οι γονείς μας.
Εγώ θα του έλεγα να με υιοθετήσει τότε :hehe:.
 

Reader

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,035 μηνύματα.

Reader

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,035 μηνύματα.
Οπότε αναμένεται να δω τι θα ακούσω και στη σχολή :dance3:
Που είπαμε οτι πέρασες ;
Well fun fact is, ήξερα παλιότερα ένα παλικάρι που σπούδαζε στην ίδια σχολή με τον πατέρα του. Ο ορισμός του αιώνιου φοιτητή :bleh:. Μόνο που σε αυτή την περίπτωση τα πράγματα ήταν αντεστραμένα : ο γιός έκανε τις ασκήσεις του πατέρα. Μόνο στην Ελλάδα μπορούν να συμβούν αυτά :loltooth: .
 

Reader

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Που είπαμε οτι πέρασες ;
Ιστορικό αρχαιολογικό
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Well fun fact is, ήξερα παλιότερα ένα παλικάρι που σπούδαζε στην ίδια σχολή με τον πατέρα του. Ο ορισμός του αιώνιου φοιτητή :bleh:. Μόνο που σε αυτή την περίπτωση τα πράγματα ήταν αντεστραμένα : ο γιός έκανε τις ασκήσεις του πατέρα. Μόνο στην Ελλάδα μπορούν να συμβούν αυτά :loltooth: .
Δεν έπρεπε να διαβάσω το μήνυμα πίνοντας νερό. Φτηνά τη γλίτωσε το κινητό.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,035 μηνύματα.
Ιστορικό αρχαιολογικό
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Congrats !
Έχεις δύο μήνες πριν αρχίσεις, οπότε γέμισε μπαταρίες. Θα το χρειαστείς για να αποφύγεις το burnout του πρώτου εξαμήνου εξαιτίας των πανελληνίων.
Δεν έπρεπε να διαβάσω το μήνυμα πίνοντας νερό. Φτηνά τη γλίτωσε το κινητό.
Yup, ο κόσμος τείνει να αντιδράει έτσι όταν το ακούει αυτό, αλλά είναι πέρα για πέρα πραγματικό :bleh:.
 

Reader

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Congrats !
Έχεις δύο μήνες πριν αρχίσεις, οπότε γέμισε μπαταρίες. Θα το χρειαστείς για να αποφύγεις το burnout του πρώτου εξαμήνου εξαιτίας των πανελληνίων.
Ευχαριστώ για τη συμβουλή!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Yup, ο κόσμος τείνει να αντιδράει έτσι όταν το ακούει αυτό, αλλά είναι πέρα για πέρα πραγματικό :bleh:.
Φαντάζομαι πόσο κόσμο έχεις ξεκάνει έτσι
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,035 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top