Ποια σχολή θα δηλώσετε;

Ποια σχολή θα επιλέξετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Νομική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιατρική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φαρμακευτική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Παιδαγωγικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολυτεχνεία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλολογίες

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Νηπιαγωγών

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλη(πείτε ποια)

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

leniw!!

Νεοφερμένος

Η leniw!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Κατά σειρά προτιμησης Ιατρική Αθηνας, Θεσσαλονίκης, Κρήτης, Θράκης, Ιωαννίνων, Φαρμακευτικη Αθηνας, Πατρας, Λογιστική κ Χρηματοοικονομικη στην ΑΣΟΕΕ, ΗΜΜΥ ΕΜΠ, ΗΜΜΥ Θεσσαλονικης, ΗΜΜΥ Θρακης και τέλος το Οικονομικο στην ΑΣΟΕΕ για να υπάρχει. Αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά είμαι Θεωρητική και θέλω Νομική!


Αχ!να και άλλη μια συμφοιτήτρια!Σε ποια πολη νομική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εγώ παιδιά κατέθεσα χθες το μηχανογραφικό και δήλωσα μόνο μία σχολή... Φυσική Ιωαννίνων!!! Αυτή ήθελα μόνο και έχω σχεδόν 3000 περισσότερα μόρια από την περσινή βάση.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Δε θεμάμαι αν είπα, οπό τε να'τα:
Ιατρική Θεσσαλονίκης, Θεσσαλίας, Ιωαννίνων, Θράκης, Πάτρας, Κρήτης, Αθήνας (αυτό το έβαλα μόνο για να το βάλω:P), Οδοντιατρική Θεσ/νίκη, Αθήνα, Φαρμακευτική Θεσσαλονίκη, Αθήνα, Πάτρα, Πληροφορικές και Μαθηματικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pipis1990

Νεοφερμένος

Ο pipis1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
πολιτικων μηχανικςν θεσσαλονικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παιδαγωγικο & οικονομικο - Θεσσαλονικη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Κατά σειρά προτιμησης Ιατρική Αθηνας, Θεσσαλονίκης, Κρήτης, Θράκης, Ιωαννίνων, Φαρμακευτικη Αθηνας, Πατρας, Λογιστική κ Χρηματοοικονομικη στην ΑΣΟΕΕ, ΗΜΜΥ ΕΜΠ, ΗΜΜΥ Θεσσαλονικης, ΗΜΜΥ Θρακης και τέλος το Οικονομικο στην ΑΣΟΕΕ για να υπάρχει. Αυτα...

Μα αυτες ειναι σχολες απο 3 πεδια....δεν γινεται να τις δηλωσεις ολες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Αααα, λολ, πραγματικα το ξεχασα αυτο. Μαλλον το ΗΜΜΥ θα αποκλεισω (4ο πεδιο) γιατι δεν πολυτρελαινομαι για το πολυτεχνειο. Ειμαι πιο του θεωρητικου. Οποτε 3ο και 5ο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Αχ!να και άλλη μια συμφοιτήτρια!Σε ποια πολη νομική?

πω πω ολο και αυξανομαστε!!!!:):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
1η) ΣΜΑ 2η) ΗΜΜΥ ΕΜΠ 3η) ΗΜΜΥ Σαλόνικα 4η) ΗΜΜΥ Πάτρας (δε λέγεται έτσι ακριβώς) 5η) Μηχανολόγοι αεροναυπηγοί Πάτρας 6η) Πληροφορική Αθήνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Παρέδωσα σημερα το μηχανογραφικό!
1. ΣΣΑΣ ιατρικό (που σίγουρα δεν πιάνω - έχω 19265 στο 3ο και 19500 στο 2ο-4ο)
2. Ιατρική Θεσ/κης (ούτε αυτό πιάνω)
3. Ιατρική Πάτρας (μάλλον εδώ περνάω)
4. Ιατρική Ηρακλείου
5. Πολιτικών μηχανικών Θεσ/κης
6. Οδοντιατρική Θεσ/κης
7. ΗΜΜΥ Θεσ/κης
8. Φαρμακευτική Θεσ/κης
Αυτά δήλωσα... όπου περάσω,πέρασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
παιδαγωγικο & οικονομικο - Θεσσαλονικη!:P

Παιδαγωγικό σε ποια πόλη και πόσα είναι τα μόριά σου αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Έχω και επιλογή να την κάνω για Καναδά από Αύγουστο. Που το προτιμώ κιόλας, για πολλούς λόγους όπως την ευκολία να κάνεις μετά Master στην Αμερική σε πραγματικά μεγάλο πανεπιστήμιο, αν είσαι top βέβαια, αλλά κυρίως για το ότι στην Ελλάδα θα φάω 5 χρόνια, ίσως και περισσότερα, να πάρω ένα πτυχίο, που ναι μεν θα θεωρείται ισοδύναμο με master αλλά στην πράξη απέχει απ'αυτό αρκετά, τρώγοντας στην μάπα άσχετα με το αντικείμενο που με ενδιαφέρει (Software Engineering) μαθήματα, γιατί στην Ελλάδα δεν υπάρχει πουθενά σχολή που να ασχολείται μόνο με αυτό.

Να μην πω και για καταλήψεις και για κόμματα και για χίλιες 2 γραφικότητες μέσα στα πανεπιστήμια της ψωροκώσταινας ε.

Να μην πω και για τις απολαβές και την ανεργία σε σχέση με έξω. Ευτυχώς έξω (και όποιος έχει ζήσει έστω και λίγο σε Αμερική / Καναδά το ξέρει) δεν υπάρχει αυτή η νοοτροπία του στυλ " όλοι μπορούμε και πρέπει να γίνουμε επιστήμονες " και αν είσαι πραγματικά δεξιοτέχνης στον τομέα σου μπορείς πιο εύκολα να πάρεις αυτό που σου αξίζει ως επαγγελματίας.

Όποιος μπορεί να πάρει εξωτερικό, κατά τη γνώμη μου, να μην το σκεφτεί καν.

μην επαναπαύεσαι σε αυτό... και πάνω από όλα μην νομίζεις πως επειδή έγραψες ένα βαθμό πολύ υψηλό αμέσως σε κατατάσσει και ικανό να γίνεις ΕΣΥ αυτός ο επιστήμονας και ο δεξιοτέχνης που ίσως κάποιος άλλος δεν θα γινόταν... stay λίγο on earth... και στο λέω εκ πείρας :). Το ξέρω πως δεν λες αυτό... αλλά κατά βάθος αυτό εκφράζεις ;)

και κάτι άλλο... μην νομίζεται πως το εξωτερικό είναι τελείως καλύτερο από το εσωτερικό. Και εκεί θα δεις άλλα παρατράγουδα, μιας άλλης νοοτροπίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freedom_

Νεοφερμένος

Η Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Φιλολογία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athispace

Νεοφερμένος

Η athispace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια σας παιδια!εγω δήλωσα φιλολογία θεσσαλονικης πρωτη επιλογή!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga345

Νεοφερμένος

Η olga345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
1)Νομικη Κομοτηνης (αλλα δεν νομιζω να μπω)
2)Παιδαγωγικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
1)Νομικη Κομοτηνης (αλλα δεν νομιζω να μπω)
2)Παιδαγωγικα
ποσα μορια εβγαλες?και γω νομικη κομοτηνης!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
1)Νομικη Κομοτηνης (αλλα δεν νομιζω να μπω)
2)Παιδαγωγικα
Ναι, πως τα πηγες αληθεια?? Τα παιδαγωγικα με ποια σειρα τα εβαλες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν και παντοτε ειμουν αποφασισμενος, τελευτεα ειμαι λιγο χαμενος...
Παντα ηθελα Ικαρων, και την κοβω να ειναι η πρωτη μου επιλογη!
Απο εκει και περα, πιθανοτατα εμποροπλοιαρχων, και παρακατω ισως καπια τεχνολογικα επαγκελματα, εκτος και αν χωσω και καμια αλλη στρατιωτικη σχολη... Δεν ξερω... Αλλωστε, δεν νομιζω να υπαρχη περιπτωση να μην περναω εμποροπλοιαρχν και να περναω αλλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top