Γενικό -  Ποια είναι η γνώμη σας για την Α' Λυκείου;

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Θες να πάθεις εφραγμα με τους βαθμούς μου;;;
14 --->Πρώτο τρίμηνο
10---->Δεύτερο τρίμηνο
10---->Τρίτο τρίμηνο
6---->Γραπτά!!


Βουάου ε;;;Έχουμε και μάρτυρες για το δικαστήριο όταν με βγάλουν ένοχη για ότι σου συναίβει...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα πεθάνεις να είσαι σίγουρη γιαυτό από μενα
Φοβήθηκα τώρα!!άντε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
:DΑχ.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μα γιατί?Δεν είπα κάτι κακό.
Εντάξει συγνώμη αν ενόχλησε κάποιον..
Δεν το είχα σκεφτεί..
Δεν είχα πρόθεση να ενοχλήσω οποιοδήποτε με την γνώμη μου.
Tην άποψη σου είσαι ελεύθερη να τη λες χωρίς να νοιάζεσαι για τους άλλους...

Σόρρυ κιόλας.Είσαι καλά να μείνεις από Ιστορία είχα 19-19-20 έγραψα για 20 και μου λες θα μείνεις:(


Συγγνώμη αν γίνω εκνευρηστικός αλλάς μας έχεις πρήξει με το 20 στην Ιστορία:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Tην άποψη σου είσαι ελεύθερη να τη λες χωρίς να νοιάζεσαι για τους άλλους...




Συγγνώμη αν γίνω εκνευρηστικός αλλάς μας έχεις πρήξει με το 20 στην Ιστορία:bye:
Και εσύ με τα Μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Και εσύ με τα Μαθηματικά

Δεν τον έχω δει να αναφέρεται ποτέ σε βαθμό του στα Μαθηματικά..:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τέλωσπάντων επειδή δευγω για Μυτιλήνη σε 5 λεπτα
Adios Amigos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Η καλυτερη ταξη...Μετριας δυσκολιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Η καλυτερη ταξη...Μετριας δυσκολιας

:iagree::iagree:έτσι είναι!!!υπάρχει μια παραπάνω πίεση σε σχέση με το γυμνάσιο,αλλά μου φάνηκε πραγματικά η πιο ωραία τάξη...επιπλέον ξεκινάς κάτι καινούριο κ νιώθεις μεγαλύτερος κ πιο ώριμος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ειρηνάκι, είσαι μια όαση αισιοδοξίας για μας που θα πάμε Α΄Λυκείου!!!:)
Έτσι όπως μας τα λες, τα κάνεις όλα να φαίνονται "εύκολα" (δεν είναι η σωστή λέξη γιατί εύκολα δεν μας τα λες αλλά αυτή μου ήλθε τώρα). Να ΄σαι καλά!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ειρηνάκι, είσαι μια όαση αισιοδοξίας για μας που θα πάμε Α΄Λυκείου!!!:)
Έτσι όπως μας τα λες, τα κάνεις όλα να φαίνονται "εύκολα" (δεν είναι η σωστή λέξη γιατί εύκολα δεν μας τα λες αλλά αυτή μου ήλθε τώρα). Να ΄σαι καλά!!!:)
τίποτα καλέ,ούτε να το συζητάς..Έτσι είναι,δεν πρέπει να αγχώνεστε!!μια χαρά θα τα πάτε...:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
ρε παιδια κι εγω α' λυκειου πηγαινω φετος κ στο δικο μου λυκειο οι καθηγητες δεν βαζουν ευκολα βαθμους.ετσι αποφασισα να κανω ιδιαιτερα αρχαια φυσιη μαθηματικα.ειναι υπερβολικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ρε παιδια κι εγω α' λυκειου πηγαινω φετος κ στο δικο μου λυκειο οι καθηγητες δεν βαζουν ευκολα βαθμους.ετσι αποφασισα να κανω ιδιαιτερα αρχαια φυσιη μαθηματικα.ειναι υπερβολικο?

Πιστεύω ότι θα 'ταν καλύτερο να δεις πρώτα σε ποια μαθήματα δεν τα πας καλά και μετά να ξεκινήσεις φροντιστήριο/ιδιαίτερα. Και επίσης το "χαρακτήρα" των καθηγητών μην τον κρίνεις από τα λεγόμενα μαθητών κτλ θα δεις μόνη σου τι πραγματικά συμβαίνει!!
Φιλικά!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
ρε παιδια κι εγω α' λυκειου πηγαινω φετος κ στο δικο μου λυκειο οι καθηγητες δεν βαζουν ευκολα βαθμους.ετσι αποφασισα να κανω ιδιαιτερα αρχαια φυσιη μαθηματικα.ειναι υπερβολικο?

Είναι κουτό, όχι υπερβολικό. Κι εγώ έκανα φροντιστήρια στην Α αλλά όχι ''επειδή οι καθηγητές δεν βάζουν εύκολα βαθμούς'' (και σε πληροφορώ πως στο σχολείο μου το κάνουν, όπως και στο δικό σου).

Δύο ωρίτσες στο καθένα που ανέφερες (δεν ξέρω για τα αρχαία βέβαια) είναι μια χαρά. Έτσι απλά για να πάρεις μια ιδέα και να ασχοληθείς λίγο παραπάνω, αν σ' ενδιαφέρουν τα μαθήματα. Αλλά αλίμονο μόνο επειδή το θες εσύ και όχι για τους βαθμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Είναι κουτό, όχι υπερβολικό. Κι εγώ έκανα φροντιστήρια στην Α αλλά όχι ''επειδή οι καθηγητές δεν βάζουν εύκολα βαθμούς'' (και σε πληροφορώ πως στο σχολείο μου το κάνουν, όπως και στο δικό σου).

Δύο ωρίτσες στο καθένα που ανέφερες (δεν ξέρω για τα αρχαία βέβαια) είναι μια χαρά. Έτσι απλά για να πάρεις μια ιδέα και να ασχοληθείς λίγο παραπάνω, αν σ' ενδιαφέρουν τα μαθήματα. Αλλά αλίμονο μόνο επειδή το θες εσύ και όχι για τους βαθμούς.
Συμφωνώ απόλυτα!!όταν κ εγώ μπήκα στην α λυκείου,πίστευα πως το φροντιστήριο είναι τελείως απαραίτητο..όμως με τον καιρό κατάλαβα πως τα μαθήματα δεν είχαν τη δυσκολία που περίμενα,οπότε μπορούσα να τα βγάλω κ μόνη μου!παρόλα αυτά,συνέχισα κανονικά τα φροντιστήριά μου μόνο κ μόνο για το λόγο ότι το ήθελα κ προχώρησα λίγο παραπέρα..με λίγα λόγια δεν εστιάστηκα μόνο στις γνώσεις που παίρνεις από το σχολείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aetos

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καθηγητρια μας μας ειπε οτι ειναι περιπου οπως το γυμνασιο. Τα μαθηματα μπορει να ειναι δυσκολα αλλα παλι πολλα πραγματα ειναι γνωστα και δεν υπαρχει πολυ μεγαλη πιεση. Προς το παρων θα συμφωνησω μαζι της....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Καθηγητρια μας μας ειπε οτι ειναι περιπου οπως το γυμνασιο. Τα μαθηματα μπορει να ειναι δυσκολα αλλα παλι πολλα πραγματα ειναι γνωστα και δεν υπαρχει πολυ μεγαλη πιεση. Προς το παρων θα συμφωνησω μαζι της....
Κοίτα ακόμα δεν έχεις δει τίποτα,γιατί πολύ απλά είσαι στην αρχή!όταν θα αρχίσει η κανονική ροή των μαθημάτων,εκεί θα μπορείς πλέον να έχεις μια ολοκληρωμένη άποψη..πάντως όπως έχω πει κ παραπάνω,δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!όλα ξεκινούν από το διάβασμα,την οργάνωση κ φυσικά τη θέληση του καθενός!;):iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aetos

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Κοίτα ακόμα δεν έχεις δει τίποτα,γιατί πολύ απλά είσαι στην αρχή!όταν θα αρχίσει η κανονική ροή των μαθημάτων,εκεί θα μπορείς πλέον να έχεις μια ολοκληρωμένη άποψη..πάντως όπως έχω πει κ παραπάνω,δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!όλα ξεκινούν από το διάβασμα,την οργάνωση κ φυσικά τη θέληση του καθενός!;):iagree:
Συμφωνω παντως δε νομιζω οτι θα ειναι και τρομερα τα πραγματα δεν ειμαστε ουτε οι πρωτοι ουτε οι τελευταιοι που περναμε απο το λυκειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη από τόσο νωρίς, περιμένω όμως ότι θα ΄ναι δύσκολη και σίγουρα δεν θα ΄χει καμμιά σχέση με το Γυμνάσιο!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

migi

Νεοφερμένος

Η Miglena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εμένα το λύκειο μια χαρά μου φαίνετε…πολύ καλύτερο από το γυμνάσιο!!!Ειδικά με τους καθηγητές στο σχολείο μου είμαι πολύ ευχαριστημένη (μέχρι τώρα) :xixi:… Καλά εννοείται ότι είναι και λίγο πιο δύσκολα τα πράγματα….και οι απαιτήσεις που έχουν από μας είναι περισσότερες….και από εκεί που ήμασταν οι μεγαλύτεροι γίναμε οι μικρότεροι...αλλά πιστεύω ότι και εγώ και όλοι μας μια χαρά θα τα πάμε και σε λίγο καιρό θα εξοικειωθούμε με το καινούργιο περιβάλλον …αυτά :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top