Ποιά η γνώμη σας για το frozen yogurt

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ίσως το πάγωμα βέβαια βελτιώνει την χρήση σε άλλους τομείς....:hmm:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Καλά κάνεις!Είναι πιο απλό έτσι,νομίζω κρέμα γάλακτος και κάτι άλλο θέλει....

Όχι βρε, ούτε. Γιαούρτι και ζάχαρη είναι ;) + ό,τι άλλο θες να βάλεις μέσα. Είναι πανεύκολο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γιαουρτάκι με διάφορα φρουτάκια. Ό,τι καλύτερο. :happy: Μακάρι, βέβαια, να μην ήταν τόσο ακριβό. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Πιο καρκινος πεθαινεις ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Γιαουρτοειδές οποιασδήποτε μορφής = yuck.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Όχι βρε, ούτε. Γιαούρτι και ζάχαρη είναι ;) + ό,τι άλλο θες να βάλεις μέσα. Είναι πανεύκολο. :P
Έεελα ρε...Κάνεις πολύ εύκολη συνταγή,δεν την έχω ξανακούσει!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
έχει καταντήσει αηδία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Εμάς στο Παλαιό Φάληρο άνοιξε και άλλο ένα.
Ένας γνωστός μου πήγε να δοκιμάσει.
Τελικά δεν τα κατάφερε.Το έφτυσε.
Είπε οτι μόνο φρογιο δεν ήταν.

υγ. Το σπιτικό πάντως,είτε φρογιο είτε παγωτάκι,είναι το καλύτερο και το πιο υγιεινό παίδες
Όσοι φτιάχνετε σπίτι σας ,μπράβο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
ωστε froyo σημαινει frozen yogurt?
lol!!!

εγω μεχρι στιγμης το μόνο froyo που ηξερα ήταν η διανομή 2.2 του android :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
εγω μεχρι στιγμης το μόνο froyo που ηξερα ήταν η διανομή 2.2 του android :lol:


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
να σου πώ κάτι;
κάνω μεγάλες προσπάθειες κάθε φορά να μη το πώ ή να μη το γράψω φρουγιο γιατί
αυτό είναι το γιαούρτι που διαφημίζει ο Παρλιάρος
χααχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
να σου πώ κάτι;
κάνω μεγάλες προσπάθειες κάθε φορά να μη το πώ ή να μη το γράψω φρουγιο γιατί
αυτό είναι το γιαούρτι που διαφημίζει ο Παρλιάρος
χααχαχαχαχα

Κι έλεγα τι μου θυμίζει.:|
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:hehe::hehe:

Στο θέμα μας, δεν έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής, ψήνομαι όμως να φτιάξω σπιτικό.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
ψήνομαι όμως να φτιάξω σπιτικό.:D

να φτιάξεις,να φτιάξεις!
πάντως τσαλ
μεγάλη πέραση το θεματάκι.
ευτυχώς που πήρες την πρωτοβουλία να το ξεκινήσεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
στην κατερινη ειχε γινει μαγαζι πριν 4 χρονια αλλα φετος εκλεισε λογω κρισης...ηταν τοσο ωραιο το baby yogurt:panwkatw::panwkatw::panwkatw::panwkatw::panwkatw::panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Εγω το κανονικο γιαουρτι δεν το τρωω , δεν αντεχω ουτε την μυρωδια , αλλα μπηκα στον κοπο φετος το καλοκαιρι να δοκιμασω frozen yogart με γευση φραουλα και μου αρεσε. Ειχε ανοιξει ενα μαγαζι στο θησειο και το φτιαχνουν με οτι γευση θες, η φιλη μου ειχε παρει με ανανα. Αλλα λιωνει πολυ γρηγορα αν δεν το φας αμεσως.... anyway το παγωτο δεν το συναγωνιζεται κανενα γιαουρτακι ( εστω και παγωμενο) , ειναι ταξεις ανωτερο !!! (Ice cream fan) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Είναι μια απλή μόδα η οποία σε λίγο καιρό θα ξεχαστεί και θα χάσει την "γοητεία" της...Σκεφτήτε μόνο πόσα πολλά μαγαζιά που άνοιξαν ξαφνικά τώρα το καλοκαίρι (9 μαγαζιά παρακαλώ μέτρισα μόνο στη Γλυφάδα,και τα περισσότερα είχαν μόνο γιαούρτια) θα κλείσουν σε λίγους μήνες...Πόσο frozen yogurt να φας πιά..?????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Μια φορά δοκίμασα στην....Ακράτα.
(Αχαϊα μεριά)

Δεν ήταν κακό,αλλά δεν ξέρω αν δικαιολογεί και την όλη τρέλα.
Από πού μας ήρθε ξέρει κανείς;!

ισμηνη στοιχηματιζω οτι εισαι η ξαδερφη του χρηστου :redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μια φορά δοκίμασα στην....Ακράτα.
(Αχαϊα μεριά)
Σε έναν στην παραλία της Ακράτας δίπλα απο μία καφετέρια;:P
Πάλι καλά που το είπες, να μην δοκιμάσω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μια φορά έφαγα, πέρυσι το καλοκαίρι. Είχα πάρει με φράουλα, ξηρούς καρπούς και σιρόπι. Καλό ήταν, μ' άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Μου αρεσει το fozen yogurt εχει μια αναλαφρη γευση αλλα ταυτοχρονα ειναι και πολύ χορταστικο:slourp: Ειναι πανακριβο ομως:(

οπότε θα ανεβάσω τη συνταγή στο στέκι. ;)

Τσουφου αργεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top